با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Battle: Freestyle 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Battle: Freestyle 2022 دنباله جدید فیلم نبرد 2018 به کارگردانی Ingvild Søderlind است که اقتباسی از رمان نویسنده نروژی Maja Lunde بود. این فیلم که در نتفلیکس موجود است، به مدت 1 ساعت و 28 دقیقه پخش می شود و آن را به یک تماشای کوتاه تبدیل می کند. نقش های اصلی آمالی و میکائیل به ترتیب توسط بازیگران با استعداد لیزا تیگ و فابیان سوگارد تاپیا تکرار شده است. الن دوریت پترسون، که نقش مادر جدا شده آمالی را بازی می کند، خوشایند اضافه شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/battle-freestyle-2022/

Where To Watch Battle: Freestyle (2022)? - Marvelous Videos

زیرنویس فیلم Battle: Freestyle 2022 دنباله سه سال بعد از جایی که نبرد به پایان رسید، شروع می شود. آمالی در حال حاضر یک رقصنده هیپ هاپ به همراه Mikael و گروهش Illicit است. آنها برای یک مسابقه رقص در پاریس انتخاب می شوند که مادر آمالی نیز در یک استودیوی رقص کار می کند. این فیلم کشمکش آمالی بین تمایل او به بودن با مادرش و عشق او به هیپ هاپ را نشان می دهد.

Battle Freestyle با تثبیت زندگی فعلی خدمه شروع می شود، با انجام کارهای روزانه مختلف و دور هم جمع شدن برای اجرای عصرها. این یکی از عناصر اصلی داستان فیلم های رقص است که از نظر مالی خوب عمل نمی کنند اما به رقصیدن علاقه دارند. پس از انتخاب آنها، پدر آمالی به او پیشنهاد می کند که با مادرش که سال هاست با او صحبت نکرده است ملاقات کند، اما آمالی ابتدا قبول نمی کند. آمالی باید کارش را رها کند تا به پاریس برود، زیرا رئیسش به او اجازه نمی دهد، واقعیتی که او از میکائیل پنهان می کند.

وقتی آنها به پاریس می رسند، هیجان وجود دارد و چند سکانس رقص وجود دارد که تماشای همه آنها لذت بخش است، اما خیره کننده نیست. وقتی آنها شروع به تمرین می کنند، آمالی خود را بهانه می کند و به دیدن مادرش می رود اما عصبی می شود و برمی گردد. روز بعد آمالی دوباره به دیدن او می رود، اما مادرش حاضر نمی شود آمالی را دخترش در مقابل آشنایانش بپذیرد. مادرش همچنین به آمالی پیشنهاد می دهد که در یک مدرسه معتبر رقص مدرن در پاریس شرکت کند.

حالا آمالی که فقط می‌خواهد به مادرش نزدیک شود، با کمال میل قبول می‌کند که برای تست بازی برود. او تمام این کارها را بدون اینکه به هیچ یک از خدمه به جز میکائیل بگوید، انجام می دهد، اما قسمت تست را با او پنهان می کند. تاکنون Battle Freestyle عمدتاً شبیه یک درام به نظر می‌رسد، سکانس‌های رقص زیادی وجود ندارد، به جز چند صحنه که خدمه غیرقانونی در پس‌زمینه تمرین می‌کنند.

پس از اینکه آمالی پیشنهاد تست بازیگری را می پذیرد، میکائیل را به ملاقات مادرش می برد. این نکته اصلی درگیری در Battle Freestyle است، اگرچه به وضوح مانند سایر فیلم‌های رقص وجود ندارد. تمایز واضح بین پیشینه اقتصادی میکائیل و آمالی در اینجا نشان داده می شود که مادر آمالی از میکائیل می پرسد که آیا او آموزش حرفه ای هیپ هاپ دارد یا خیر. او سپس به پیش‌فرض‌هایی درباره پیشینه، محله‌ای که در آن زندگی می‌کند و وضعیت مهاجرش ادامه می‌دهد.

About Netflix - Watch the Trailer for Battle: Freestyle - Launching on  Netflix April 1

زیرنویس Battle: Freestyle 2022 همانطور که میکائیل از تست آزمون آمالی برای مدرسه رقص مدرن مطلع می‌شود، از او می‌خواهد که انتخاب کند و او تصمیم می‌گیرد پیش مادرش بماند. وقتی بعداً برای تمرین می رود، خدمه او را بیرون می کنند و به درستی او را به بی توجهی به جلسات تمرین متهم می کنند. آمالی با میکائیل که از او حمایت نمی کند عصبانی می شود زیرا گروه از او می خواهند که آنجا را ترک کند.

آمالی که نمی‌تواند نخبه‌گرایی مادرش را درک کند و می‌خواهد به او نزدیک شود، برای امتحان می‌رود. مادرش که قول داده بود آنجا باشد، ظاهر نمی شود و آمالی را مأیوس می کند. اگرچه Battle Freestyle سکانس های رقص زیادی ندارد، اما این یکی زیبا است، زیرا آمالی هر دو تکنیک مدرن و سبک آزاد را با هم ترکیب می کند. لیزا تیگ بازیگر نقشی را ارائه می دهد که در اینجا قابل ذکر است.

دعوای بزرگی بین میکائیل و آمالی در باری که او به آنجا می رود وجود دارد. اینجاست که میکائیل متوجه می شود که قبل از آمدن به پاریس کار خود را ترک کرده است. در لحظه‌ای داغ، به او می‌گوید: “وقتی با مادرت آشنا شدم با یک غریبه آشنا شدم… این مادرت نبود، تو بودی.” پس از این، آنها به طور کامل صحبت نمی کنند و آمالی با این گروه از افراد بار می گذرد. چند سکانس رقص زیبا در اینجا وجود دارد، بسیار رنگارنگ و پر زرق و برق، که در خور یک بار پاریسی است.

پس از این اتفاقات، Battle Freestyle سرانجام روز مسابقه رقص را نشان می دهد، جایی که خدمه برای رقابت آماده می شوند. در همان زمان، آمالی نتیجه آزمایش خود را می‌آموزد. چه او پذیرفته شود، چه Illicit در مسابقه رقص برنده شود یا اینکه آمالی برای همیشه گروه را ترک کند. مخاطب از قبل پاسخ این سؤالات را می‌داند، زیرا این سؤالات اصلی همه فیلم‌های رقص هستند.

جزئیات زیادی وجود دارد که Battle Freestyle فقط برای ارائه یک داستان متوسط ​​و قدیمی ساخته شده است. آمالی اعتقاد کافی ندارد، سکانس های رقص در بهترین حالت قابل قبول هستند. شور و شوقی که Illicit مدام در مورد آن صحبت می کند فقط یک بار در طول مسابقه رقص ظاهر می شود. اما رقابت به خودی خود در مرکز صحنه نیست.

بیش از یک فیلم رقص، Battle Freestyle فیلمی است درباره تلاش آمالی برای یافتن خود. درگیری اصلی که توسط مادرش ارائه می‌شود چندان متضاد نیست، زیرا فیلم پیوند بین مادر و دختر را نشان نمی‌دهد. دیالوگ ها هستند

Battle: Freestyle (2022) - IMDb

شخصیت‌ها به‌جز نقش‌های اصلی، به محض خروج از صفحه در پس‌زمینه محو می‌شوند. فقط به نظر می رسد که بین شخصیت های اصلی و مادر دیالوگ وجود ندارد. در حداکثر Battle Freestyle ممکن است تعداد زیادی آهنگ برای گوش دادن به مخاطبان در حالی که تعداد کمی از رقص‌ها را روی صفحه تماشا می‌کنیم، به مخاطب بدهد. از نظر سرگرمی، کارگردان چیز زیادی برای ارائه ندارد. اگر فیلم اول را دیده‌اید، یا اگر از طرفداران سرسخت فیلم‌های رقص هستید، Battle Freestyle را تماشا کنید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها