با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Bodies at Rest 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Bodies at Rest 2019 با اشاره به آینده عجیب و غریب هنگ کنگ قبل از تبدیل شدن به یک فیلم اکشن نسبتا فرمولیک شروع می شود، اگرچه فیلمی با مهارت کافی اجرا می شود که در سرگرم کردن آن کوتاهی نمی کند. در واقع مشخص نیست که آیا بیلبورد LED که عنوان را نشان می دهد CG است یا یک خرید تبلیغاتی بسیار سریع قبل از عکسبرداری با هواپیمای بدون سرنشین و حتی کمتر مشخص است که آیا اهمیت دارد یا خیر.

Bodies At Rest (2019) R2 DE DVD Cover - DVDcover.Com

زیرنویس فیلم Bodies at Rest 2019 واضح‌تر این است که وقتی یکی از سردخانه‌های شهر در شب کریسمس قفل می‌شود و یکی از کارکنان با دوچرخه دور می‌شود، دوربین آن‌ها را دنبال می‌کند تا زمانی که روی آنتاگونیست‌های ما استراحت کند، که همین‌طور هم می‌شود. رنی هارلین مدت‌ها از فیلم‌های بلند دور بوده است، اما او هنوز می‌داند که دارد چه می‌کند – و فقط این واقعیت نیست که این یک موقعیت محاصره در یک ساختمان بزرگ در کریسمس است که شما را به یاد فرانچایز Die Hard می‌اندازد (Harlin’s گردش دوم).

در چیزی که ممکن است کمی محصول باشد، قهرمانان ما با چیزی که من فکر می کنم یک پیتزای مایکروویو مارک دکتر Oetker است که توسط بدن خنک نگه داشته شده است، شام می خورند. کرایه مشتق شده و بیش از حد فرآوری شده که دوباره گرم شده و به طرز ناخوشایندی جویده شده است، اصلاً عجیب نیست، اما من به غرفه لیموناد در خانواده آدامز فکر می کردم و اینکه چگونه حتی اکنون می توانم به یاد بیاورم که بیلبورد با عکس معکوس Lurch چه می گوید. این انحراف به همان اندازه در مورد این واقعیت است که منتقد شما به اندازه کار نمایش بداخلاق است و در اینجا کاملاً مشهود است – زیرنویس‌های دوتایی، مجموعه‌ای از شرکت‌های سازنده (اگرچه من فکر می‌کنم EIFF 2019 جشنواره EIFF mate Farming موفق شده است)، حتی حضور هارلین. در راس – ممکن است جزیره Cutthroat را فراموش کرده باشید، اما بین این و Skiptrace به نظر می رسد رستگاری در اقیانوس آرام راحت تر از کارائیب یافت می شود.

Soundtrack Album for Renny Harlin's 'Bodies at Rest' Released | Film Music  Reporter

زیرنویس Bodies at Rest 2019 مفهوم در اینجا به اندازه‌ای بالاست که تقریباً یک مجموعه بازسازی شده در نیویورک یا شهر دیگری با انگیزه‌های مالی سخاوتمندانه و یک یا دو ساختمان عمومی را دعوت کند. سه مرد که در ابتدا فقط با ماسک های جدید کریسمس خود قابل شناسایی هستند (بابانوئل، رهبر، برادران رودولف و جن تندرو) به دنبال گلوله ای هستند که در بدنی در سردخانه است. مامور امنیتی عمو کینگ (دونات آماده)، پاتولوژیست نیک لام و کارآموز لین کوای، همه چیزهایی هستند که بین آنها و طرحشان قرار دارند.

چیز زیادی نیست، اما متمایز از The Raid، Under Siege، Dredd، Safe House، Panic Room، Inside Man، یکی دیگر از تلاقی های پربار از محورهای دزدی/گروگان و همچنین تیز است. بازیگران صدها اعتبار بین آنها دارند، اما اکوسیستم فیلم هنگ‌کنگ آنقدر سازنده و محلی است که اغلب تنها زمانی که نامی غربی به آن اضافه می‌شود، مخاطبان خارج از بازار میلیاردی کانتونی/ماندارین را جذب می‌کنند. گفته می شود، شایسته آن است.

لحظات قابل توجهی وجود دارد – سکانس‌های فانتزی فلاش‌بک و فرار به‌صورت درونی اجرا می‌شوند و تیراندازی در اتاق کامپیوتر با نورپردازی یک سالن از آینه‌ها را به یاد می‌آورد که لحظاتی از فیلم Die Hard را به یاد می‌آورد، اما همچنین Enter The Dragon و John Wick: Parabellum را به یاد می‌آورد. این فیلمی مملو از لحظاتی است که تصاویر دیگر را به یاد می‌آورد، و من محتاط هستم که این را بگویم زیرا به نظر می‌رسد ممکن است محکوم باشد – اینجا چیزهای زیادی در جریان است، اما بازیگران و گروه با استعدادی هستند که محکم در یک مجموعه بازی می‌کنند. از سبک های ژانر، نه نقاشی با اعداد.

Bodies at Rest film review: Nick Cheung, Richie Jen play deadly  cat-and-mouse game in Renny Harlin's Hong Kong-set thriller | South China  Morning Post

امتیاز آنتونی چئو شاید کمی غلبه کننده باشد، اما نه ظالمانه. ویرایش سریع است. طولانی‌ترین پلان فیلم احتمالاً گذرگاه دوچرخه‌ای است که افراد بد را وارد می‌کند، اما برش ابری فیلم‌های Taken نیست. سکانس‌های اکشن (و تعداد زیادی وجود دارد) به سرعت قطع می‌شوند، اما همچنان می‌توان آن‌ها را دنبال کرد، و پیچ‌وخم‌ها و چرخش‌ها به‌خوبی نشان داده می‌شوند، بدون اینکه نیازی به مبهم بودن از طریق نابهنگامی مانند Destroyer باشد. این قطعاً در جاهایی نگاه مردانه است، تقریباً یک دستاورد در فیلمی با دو شخصیت زن که یکی از آنها نام دارد اما مرده است. اجراها خوب هستند، هر چند مقداری فنجان خالی وجود دارد که قابل شناسایی است نه به دلیل کمبود وزن در یک لیوان کاغذی توخالی، بلکه به دلیل صدای جغجغه چینی خشک.

به نظر می رسد هشدارهای هواشناسی که فیلم را باز می کند، هرج و مرج را کاهش می دهد (مثلاً در مورد باران سخت) و تجارت (کمیک) پاک کننده وایات تقریباً کاملاً قابل پیش بینی است، اما Bodies At Rest به اندازه کافی با انتظارات بازی می کند تا خودش را کند. مسیر. با اشاره به نیوتن، یک جسم در حال سکون تا زمانی که نیرویی بر آن وارد شود، باقی می ماند و فیلم اطمینان می دهد که انرژی کافی برای تولید آن حرکت هدایت می شود. شاید گرفتن آن سخت باشد، اما ارزش انجام این کار را دارد – اگر فقط به این دلیل که تقریباً اجتناب ناپذیر به نظر می رسد که به همان شکلی که Election به The Departed تبدیل شد، ممکن است اعتبار هیپستر در آن شاهکار وجود داشته باشد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها