با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Boon 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Boon 2022 بون یک تریلر جنایی آمریکایی محصول 2022 است که درباره یک مزدور سابق است که برای رویارویی با یک پادشاه محلی با یک بیوه ارتباط برقرار می کند. این فیلم دنباله ای بر سنگ قرمز (2021) است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/boon-2022/

BOON Official Trailer (2022) - Starring Neal McDonough, Tommy Flanagan &  Christina Ochoa - YouTube

زیرنویس فیلم Boon 2022 کارگردانی درک پریسلی (Red Stone; Whitetail; Cronus; Ouija 3: The Charlie Charlie Challenge) از یک فیلمنامه نویس با همکاری تهیه کننده نیل مک دونا. همچنین توسط استفان اندلمن، روو مک دونا و جیسون استارن تهیه شده است.

در تولید توله سگ عضلانی، نیل مک‌دانا (سنگ قرمز؛ رزیدنت ایول: به شهر راکون خوش آمدید؛ اپکس؛ راونوس)، تامی فلاناگان، کریستینا اوچوا، کریستین سیدل، جیسون اسکات لی، جیمز مادیو و دمتریوس گروس به ایفای نقش می‌پردازند.

Boon (2022) - IMDb

زیرنویس Boon 2022 مزدور نیک بون (نیل مک دوناف) در تلاش است تا کفاره زندگی گذشته خود را به عنوان مجری یک سندیکای بی رحم بپردازد. بون که از گذشته خود فرار می کند، به منطقه ای دورافتاده در شمال غربی اقیانوس آرام نقل مکان می کند، جایی که با یک بیوه مبارز (کریستین سیدل) و پسرش ملاقات می کند. وقتی می بیند که آنها در ترس از یک پادشاه جنایتکار (تامی فلانگان) زندگی می کنند، بون متوجه می شود که تنها راه محافظت از آنها این است که بهترین کار را انجام دهد: کشتن.

BOON (2022) Reviews and release news for Neal McDonough crime thriller -  MOVIES and MANIA

چندین تبادل تنش (از جمله یک لحظه کمال کامل بین مک‌دوناف و اوچوا؛ مکث بی‌صدا رو در رو، به اندازه‌ای طولانی برای تشخیص همکار هیتپرسون در دیگری) به بن‌بست نهایی ختم می‌شود، که بازتاب بقیه‌ی فیلم به این صورت است که به نوعی قابل پیش بینی است، اما با چنان سبکی اجرا می شود که آن را بالاتر از حد معمولی قرار می دهد، و در نتیجه یک ساعت جذاب و کاملاً لذت بخش به وجود می آید.”

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها