با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Bridge of Destiny 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Bridge of Destiny 2020 ما زوج متاهلی را دنبال می کنیم که با پسرشان زندگی کاملاً عادی دارند. اما یک روز، شوهر ملاقاتی از گذشته دریافت می کند که می تواند کل خانواده و زندگی شادی را که آنها زندگی می کنند نابود کند. معلوم می شود که شوهر…

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/bridge-of-destiny-2020/

Bridge of Destiny 2020 Teaser - YouTube

زیرنویس فیلم Bridge of Destiny 2020 پل سرنوشت یک فیلم ویتنامی است. فکر می‌کردم فیلم تاریک‌تر باشد، اما در اینجا کمی کمدی روشن وجود دارد.

من آنقدر کمدی که فیلم به ما نشان می دهد انتظار نداشتم. شخصیت های رنگارنگی دارد که در اکثر فیلم های کمدی مدرن پیدا می کنید. اما بسیاری از این شخصیت ها برای داستان حیاتی نیستند. آنها اینجا هستند تا کمی شادی را پخش کنند، و بس.

چیزی که بیش از همه مرا شگفت زده کرد این بود که داستان را دوست داشتم و داستان مرا درگیر خود کرد. زمان اجرا با 90 دقیقه بسیار کوتاه است، بنابراین زمان به سرعت می گذرد.

Bridge of Destiny (2020)

زیرنویس Bridge of Destiny 2020 این فیلمی با دیالوگ های عمیق یا شخصیت های عمیق نیست. اما داستانی زیبا و تاثیرگذار را روایت می کند که نباید کسی را بترساند. این فیلمی نیست که روی رابطه تمرکز کند. این در مورد انتقام و عشق واقعی است.

بازیگران اصلی عالی هستند و من بیشتر درام سنگینی را که فیلم ارائه می دهد دوست داشتم. دیدن اینکه در گذشته چه اتفاقی افتاده و چرا کسی به دنبال انتقام است، جالب است.

Bridge of Destiny - Watch Online | GagaOOLala - Find Your Story

اما چیزی که فکر می‌کنم این فیلم بیشتر به خاطر آن شناخته می‌شود این است که یک شگفتی بزرگ دارد، که فکر نمی‌کنم خیلی‌ها آینده آن را ببینند. و این فیلم را تکان دهنده تر می کند. نمره عاطفی نیز درخشان است.

من پل سرنوشت را دوست داشتم. این یک داستان زیبا و عاشقانه درباره رازها و نفرت است. اما در پایان، امید است که عشق واقعی پیروز شود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها