با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Chopping Mall 1986 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Chopping Mall (در ابتدا با نام Killbots منتشر شد) یک فیلم ترسناک کمدی علمی-تخیلی آمریکایی محصول 1986 به نویسندگی و کارگردانی جیم وینورسکی، تهیه‌کنندگی جولی کورمن و با بازی کلی مارونی، تونی اودل، جان ترلسکی و راسل تاد است. داستان روی سه ربات امنیتی متمرکز است که بعد از تاریکی هوا در یک مرکز خرید دیوانه می شوند و کارمندان نوجوان را می کشند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/chopping-mall-1986/

Chopping Mall (1986) Blu-Ray Cover - DVDcover.Com

زیرنویس فیلم Chopping Mall مرکز خرید پارک پلازا به تازگی یک سیستم امنیتی پیشرفته را نصب کرده است، شامل کرکره در تمام خروجی ها و سه ربات با فناوری پیشرفته که برای غیرفعال کردن و دستگیری سارقان با استفاده از تزر و تفنگ های آرام بخش برنامه ریزی شده اند. چهار زوج (ریک و لیندا، گرگ و سوزی، مایک و لزلی، و فردی و آلیسون) تصمیم می‌گیرند در یک فروشگاه مبلمان که سه نفر از آنها در آنجا کار می‌کنند، مهمانی بگیرند. بعد از ساعت ها، همه آنها (به جز آلیسون و فردی) شروع به سکس، نوشیدنی و مهمانی در فروشگاه مبلمان می کنند.

در بیرون، یک طوفان رعد و برق چندین بار به مرکز خرید می زند و به رایانه کنترل کننده محافظ های 1، 2 و 3 آسیب می زند، که تکنسین ها و یک سرایدار را قبل از شروع گشت زنی معمولشان می کشند. با شروع با محافظ 1، مایک و لزلی در حالی که فروشگاه را ترک می کنند، کشته می شوند و دیگران شاهد پراکنده شدن هستند. مردان وارد یک فروشگاه لوازم ورزشی می شوند تا خود را به سلاح گرم مسلح کنند، در حالی که زنان بنزین و شراره از یک فروشگاه خودرو می گیرند. با استفاده از یک مخزن پروپان، مردان محافظ 1 را منفجر می کنند و ظاهراً آنها را نابود می کنند. در حالی که مردان آسانسور را به عنوان یک تله انفجاری تنظیم می کنند، ربات های کشنده به زنان کمین می کنند و سوزی را با شلیک به قوطی بنزین او مشتعل می کنند و او را می کشند. قبل از اینکه ریک او را بکشاند، گرگ ناموفق به آنها شلیک می کند.

نوجوانان دوباره جمع می شوند و تله آسانسور را در محافظ 2 می سازند و آن را از بین می برند. آنها سپس در رستورانی که آلیسون در آن کار می کند پنهان می شوند. در داخل، گرگ با آلیسون و لیندا در مورد خروج از مجرای هوا روبرو می شود و به دلیل مرگ سوزی خشم نشان می دهد، زمانی که او از طرف آلیسون و لیندا شفاعت می کند، اسلحه خود را به سمت فردی می کشد. ریک سعی می‌کند او را آرام کند و فردی پیشنهاد می‌کند مرکز کنترل اصلی کیل‌بات‌ها را نابود کند، به این امید که همه آنها را خاموش کند. گروه موافقت می کنند و به مرکز کنترل در طبقه سوم می روند. ربات گرگ را از روی نرده پرتاب می کند و او می افتد و می میرد.

Horror Movie Review: Chopping Mall (1986) - Games, Brrraaains & A  Head-Banging Life

زیرنویس Chopping Mall در حال فرار، چهار بازمانده باقیمانده، آلیسون، فردی، ریک و لیندا نیز اولین ربات را می یابند که پس از شکست قبلی خود بهبود یافته است. آنها به داخل یک فروشگاه بزرگ پناه می برند و مانکن هایی می سازند تا محافظ 1 و محافظ 3 را اشتباه بگیرند.

نقشه آنها در حالی که به سمت آدمک ها شلیک می کنند عمل می کند و یکی از آنها خود را با لیزر منعکس شده خود کور می کند. با این حال، محافظ 3 نابینا لیندا را می کشد و ریک خشمگین یک گاری گلف را داخل آن می اندازد. یک پیچ برق او را می کشد، اما تلاش های او با موفقیت ربات را نابود می کند.

هنگامی که ربات نهایی به نام محافظ 1 آلیسون را به گوشه می اندازد، فردی او را نجات می دهد و به آن شلیک می کند و درست قبل از اینکه بیهوش شود به لیزر آن آسیب می رساند. علی‌رغم پای آسیب‌دیده، آلیسون به مغازه رنگ فرار می‌کند و با مخلوط کردن رنگ و مواد شیمیایی تله‌ای ایجاد می‌کند. او محافظ 1 را به داخل فریب می دهد، جایی که به دلیل ناتوانی در یافتن چسبندگی روی رنگ ریخته شده و تینرها گیر می کند. او یک شراره را به داخل فروشگاه پرتاب می کند، مواد شیمیایی را مشتعل می کند و در نهایت محافظ 1 را از بین می برد. با روشن شدن روز، آلیسون فروشگاه را ترک می کند و فردی بیدار می شود. این دو تنها بازمانده باقی مانده اند.

Chopping Mall (1986) | MUBI

وینورسکی می گوید راجر کورمن قبل از ساختن فیلم او را برای ناهار بیرون برد. او یک پد زرد خرید، “و بعد از ناهار گفت این کاری است که باید انجام دهید و در عرض یک ساعت به من مدرسه فیلم داد. همه چیزهایی که در مدرسه فیلم یاد گرفتم به حساب نمی آمدند، اما آنچه او گفت بسیار منطقی بود. من هنوز آن بالشتک زرد را دارم و با آن زندگی می کنم.

این فیلم برای فیلمبرداری در مرکز بورلی نوشته شده بود، اما آنها پول زیادی دریافت کردند، بنابراین فیلم بیشتر در گالری شرمن اوکس، جایی که Fast Times در Ridgemont High و Commando فیلمبرداری شده بود، فیلمبرداری شد. در عوض از مرکز بورلی برای عکس‌های بیرونی استفاده شد.

میچل بعداً به یاد می‌آورد: “فکر می‌کنم وقتی شروع به فیلم‌برداری کردیم، هر دوی ما فشار نسبتاً زیادی را احساس کردیم. این عکس جولی بود، اما هنوز شرکت راجر بود، و او نتیجه نهایی بود. هر دوی ما خیلی می‌خواستیم او را خوشحال کنیم. ” او می گوید، “شبح راجر برای چند روز اول ظاهر شد”، اما پس از شب دوم یا سوم، کورمن گفت که آنها “کار بسیار خوبی” انجام می دهند. میچل می‌گوید: «بنابراین یک آه تسکین جمعی از جانب ما وجود داشت که ما راجر را خوشحال می‌کردیم، و این چیزی است که واقعاً مهم بود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها