با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Czarny mlyn 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Czarny mlyn 2020 در همان ابتدا، شایان ذکر است که سازندگان مسئولیت آسیاب سیاه را بر عهده دارند که به لطف آنها می‌توانیم پشت در آبی را تحسین کنیم. این فیلمی بود که از هر جنبه ممکن فراتر از محدوده سینمای جوانان لهستان بود، به همین دلیل از آخرین ساخته نویسندگان انتظار زیادی داشتم. علاوه بر این، من اصلا ناامید نشدم. بیایید با داستان آسیاب سیاه شروع کنیم. در اینجا با گروهی از بچه‌ها آشنا می‌شویم که با خانواده‌هایشان در یک خانه مسکونی در منطقه‌ای دورافتاده زندگی می‌کنند. این منطقه به‌علاوه از یک آسیاب متروکه منزجر شده است، که پس از تصادف غم‌انگیز که در آن پدر یکی از بچه‌ها، پسری به نام ایوو، درگذشت، بسته شده است. قهرمانان در اطراف منطقه دوچرخه سواری می کنند، به والدین خود کمک می کنند، بازی می کنند، خوش می گذرانند، زندگی معمولی دارند. تا زمانی که ساختمان هیولایی آسیاب سیگنال های عجیب و غریبی را منتشر می کند و همه وسایل برقی از آپارتمان ها ناپدید می شوند. علاوه بر این، پس از مدتی مردم نیز شروع به مردن می کنند…

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/czarny-mlyn-2020/

Black Mill | Polish Film Festival in Los Angeles

زیرنویس فیلم Czarny mlyn 2020 ممکن است به نظر برسد که قبلاً صدها بار این داستان را شنیده‌ایم، و میل سیاه یک کپی کربنی دیگر از موفقیت Stranger Things خواهد بود. به هر حال، این چنین نیست! ما یک داستان لهستانی پالایش شده و بومی دریافت می کنیم که در آن بینندگان می توانند حتی عناصر دوران کودکی خود را بیاموزند.

بت‌های روستایی، چیدن گیلاس، غذا دادن به خرگوش‌ها، سفرهای دوچرخه‌سواری – ما همه چیز را می‌دانیم! در اینجا نیز با یک ماجراجویی تاریک روبرو می شویم، اما همه چیز فضایی آشنا دارد که به وضوح فیلم را از سریال آمریکایی که قبلا ذکر شد متمایز می کند. طرح کاملاً طراحی شده است و همچنین مخاطب بزرگسال را تحت تأثیر قرار می دهد. فقط پایان کاملاً قابل پیش بینی است، اما درک نقاشی را خراب نمی کند.

بازیگران نسل جوان که اولین ویولن را در Czarny Młyn می نوازند، برای من سورپرایز بزرگی بودند. بسیار معمول است که کودکانی که زیر بار سنگینی نقش اصلی می‌روند، به طور طبیعی از زمین بیرون نمی‌روند و بخش بزرگی از فیلم را خراب می‌کنند. در اینجا اوضاع تغییر کرده است و این بازیگران بزرگسال و با تجربه هستند که نمی توانند با هنر همکاران جوان تر خود همراه شوند. شخصیت اصلی با بازی همنامش، ایوو ویچینسکی، یک شاهکار واقعی است که توسط یک هنرمند جوان اجرا شده است. حتی یک بار هم این تصور را نداشتم که پسر در حال بازی است – او فقط شخصیت او بود. اجازه دهید پولا گالیکا-گالوچ را به آن اضافه کنیم که دختری معلول نقش او را عالی بازی کرد. در مورد بزرگسالان بسیار بدتر به نظر می رسد. مادر ایوو در طول فیلم یک حالت داشت و دیالوگ های او قابل شنیدن نبود. حتی نام‌هایی مانند Marcin Dorociński در این فیلم با جوانان کمرنگ به نظر می‌رسند. آیا سینمای لهستان منتظر انقلاب نسل‌ها است؟

Black-mill-film

زیرنویس Czarny mlyn 2020 سازندگان از راه حل های جالبی برای ایجاد تنش استفاده کردند. برای مثال، بینندگان، میدانی را تماشا می‌کنند که پر از پرندگان مرده است و انرژی عجیبی را که از یک آسیاب مرموز ساطع می‌شود، خبر می‌دهد. در اینجا هیچ کلیشه ای وجود ندارد و سازندگان از مضامین واقعاً غیرعادی استفاده کرده اند.

علاوه بر این، آنها بسیار خوب ساخته شده بودند. با در نظر گرفتن این موضوع، تعجب آور است که جلوه های ویژه بسیار بی کیفیت در نوع مبارزه نهایی فیلم قابل مشاهده است. صادقانه می گویم – آنها برای انتقام به آسمان فریاد می زنند و شبیه CGI هستند که در دهه 1980 در هالیوود استفاده می شد. متأسفانه سینماتوگرافی لهستانی هنوز نمی تواند با جلوه های رایانه ای کنار بیاید که بار دیگر در اکران سینما قابل مشاهده است.

black-mill

متأسفانه، این تنها جلوه های ویژه نیستند که در پایان میل سیاه دردناک هستند. سپس کل فیلم شروع به از دست دادن سرعت می کند، و حتی بازی های بازیگری عالی تاکنون مصنوعی به نظر می رسد. شاید خود بازیگران احساس می‌کردند که فینال در مقایسه با بقیه فیلم‌های واقعا خوب، خیلی پیش پا افتاده، بیش از حد قابل پیش‌بینی، بسیار ضعیف است. با این حال، باید یک صحنه دیگر را برجسته کنم که قلبم را به دست آورد. یکی از قهرمانان وظیفه دارد سگ مهاجم را از بقیه گروه دور کند. این کار در زره مقوایی و کلاه ایمنی موتورسیکلت انجام می شود و حیوان بلافاصله به آن حمله می کند. اگرچه خیلی خنده دار به نظر نمی رسد، کل صحنه کاملاً خنده دار بود. اگر صادق باشم، بلک میل را فقط برای او تماشا خواهم کرد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها