با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Dawn, Her Dad & the Tractor 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Dawn, Her Dad & the Tractor 2021 اولین فیلم بلند نویسندگی/کارگردانی شلی تامپسون است که نقش بارب لاهی را در 77 قسمت از Trailer Park Boys بازی کرد. یکی از ستاره های آن راب ولز است که در همه آنها نقش ریکی را بازی کرده است. اما در این داستان شیرین یک زن ترنس که پس از مرگ مادرش به خانواده اش می پیوندد، انتظار خنده دار بودن پارک تریلر را نداشته باشید.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/dawn-her-dad-the-tractor-2021/

Dawn, Her Dad & the Tractor (2021) - Lesflicks

زیرنویس فیلم Dawn, Her Dad & the Tractor 2021 پس باز هم، فقط منتظر متانت، اخلاق و درس زندگی نباشید. طنز حیله گرانه کافی در 92 دقیقه فیلم گنجانده شده است تا آن را به عنوان یک کمدی-درام واجد شرایط بسازد، و یک فیلم با قلب بزرگ برای شروع.

مایا وی. هنری در نقش داون که پنج سال است با خانواده اش قطع رابطه کرده است، بازی می کند. در آن زمان او دونالد بود، بنابراین وقتی در آستان مزرعه خانوادگی در روستایی نوا اسکوشیا ظاهر می شود، همه غافلگیر می شوند.

متعجب ترین خواهرش تامی (امی گرونینگ) است که از مرگ مادرشان به شدت آسیب دیده است. نامزد تامی (رید پرایس) کمتر دلخور می شود، زیرا او از ابتدا هرگز دونالد را نمی شناخت. و پدر (راب ولز) به معنای خوب است، اما به استفاده از ضمیر اشتباه یا جبران بیش از حد عباراتی مانند “خواب زیبایی” ادامه می دهد. داون، که طولانی‌ترین زمان را برای کنار آمدن با این تغییر داشته است، صبور نیست.

Dawn, Her Dad & the Tractor - Film Teaser Trailer - YouTube

زیرنویس Dawn, Her Dad & the Tractor 2021 این یک داستان زیبا است، یک لحظه همه چیز سرگرم کننده و لحظه ای بی سر و صدا زیبا. من صحنه ای را دوست داشتم که در آن یکی از دوستان بزرگتر خانواده با داون ملاقات می کند و علیرغم انتظارات من برعکس، نت کامل پذیرش را می زند. او می‌گوید: «آخرین باری که تو را دیدم، بچه بودم. “همه بزرگ شده اند، نه؟ الان یه آدم متفاوت خوبه که خونه مامانت هستی مبارکت باشه.»

BFI Flare 2022 Film Review - Dawn, Her Dad And The Tractor - The Peoples  Movies

البته، همه مردم شهر از “انتخاب سبک زندگی” داون راضی نیستند، به ویژه همکلاسی قدیمی (تیلور اولسون) که حتی او را با نام جدیدش صدا نمی کند. و بله، اصطکاک کمی بین داون، پدرش و تراکتور وجود دارد، اما چیزی که کمی چربی آرنج آن را حل نکند. از موسیقی متن محلی و مناظر باشکوه گرفته تا شخصیت‌های برنده، این بخش شیرینی از کانادا با پیامی دوست‌داشتنی از مدارا است.

Dawn Her Dad & the Tractor در تاریخ 4 مارس در سینماهای سراسر کانادا اکران می شود و از 25 مارس در Crave در دسترس است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها