با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند Dear Future Children 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Dear Future Children 2021 بچه های آینده عزیز یک فیلم مستند به کارگردانی فرانتس بوهم درباره کنشگری جوانان در سراسر جهان است. این محصول مشترک آلمان، بریتانیا و اتریش، بینش هایی را در مورد زندگی سه فعال جوان از هنگ کنگ، اوگاندا و شیلی ارائه می دهد و تأثیر آن را بر زندگی روزمره آنها بررسی می کند. این فیلم در 18 ژانویه 2021 در چهل و دومین جشنواره فیلم جایزه Max Ophüls که به دلیل همه‌گیری COVID-19 به صورت آنلاین برگزار شد، نمایش داده شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/dear-future-children-2021/

DEAR FUTURE CHILDREN 2021 trailer - YouTube

زیرنویس مستند Dear Future Children 2021 فرانتس بوهم، کارگردان فیلم در مصاحبه‌ای با Haus des Dokumentarfilms توضیح می‌دهد که ایده این فیلم در اوایل سال ۲۰۱۹ و در خلال کار تحقیقاتی بر روی موضوعی که ناشی از علاقه‌اش بود، به وجود آمد. او سال را به‌عنوان اوج فعالیت‌های سیاسی جوان توصیف می‌کند، که در آن، با نگاهی به گذشته، علاقه‌ای را ابراز می‌کند که قبلاً در آن زمان زیاد بود:  »Die jungen Menschen arbeiten gegen deutlich mächtigere Kontrahenten und haben weniger Ressourcen zur Verfügung. Darüber wollte ich unbedingt mehr lernen und erfahren  «  (انگلیسی: «جوانان علیه مخالفان بسیار قدرتمندتر کار می کنند و منابع کمتری در اختیار دارند. من واقعاً می خواستم در مورد آن بیشتر یاد بگیرم و تجربه کنم») .

بچه های آینده عزیز اولین فیلم بلند کارگردان فرانتس بوهم است. این پروژه عمدتاً از طریق یک کمپین تأمین مالی جمعی تأمین می شد. این فیلم از طریق کمک هزینه پس از تولید و کمک هزینه توزیع از Medien-und Filmgesellschaft Baden-Württemberg (MFG) حمایت مالی بیشتری دریافت کرد.

تیم فیلم توسط کارگردان فرانتس بوم و DOP Friedemann Leis، که منحصراً به عنوان یک تیم دو نفره به این مکان‌ها سفر کردند، رهبری می‌شد. در مقاصد هنگ کنگ، اوگاندا، شیلی و دانمارک، فیلمسازان جوان محلی برای ارائه حمایت قابل توجه مشارکت داشتند. علاوه بر این، همکاری با سازمان ها، نهادها و رسانه های داخلی و بین المللی مختلف در همه کشورها شکل گرفت. اینها عبارتند از عفو بین‌الملل، موسسه گوته، گالریا سیما در شیلی، گاردین و نیویورک تایمز.

تمام فیلمبرداری در خط مقدم تظاهرات به دلایل امنیتی به شدت در تیم های دو نفره انجام شد. بوم و لیس از طریق رادیو با حامیان محلی مشورت کردند.

در 30 ژانویه 2020، هنگام فیلمبرداری در شیلی، یک پلیس از فاصله نزدیک به کارگردان فرانتس بوهم شلیک کرد و با گلوله لاستیکی به پشت سر او اصابت کرد. با این حال، به دلیل لباس های ایمنی مناسب (لباس محافظ، ماسک گاز، کلاه ایمنی) بوهم آسیب جدی ندید.

در پایان ژوئن 2020، فرانتس بوهم برای دومین بار به هنگ کنگ سفر کرد تا با پپر درباره تحولات جدید و وضعیت قانون امنیت ملی صحبت کند.

Dear Future Children (2021) - IMDb

زیرنویس Dear Future Children 2021 علاوه بر فیلمبرداری خطرناک فیزیکی در محل، زمان پس از آن به صراحت با چالش هایی در مورد ایمنی تیم مشخص شد. مهم اینجا فشار منطقه چین بود. این شامل تعداد زیادی تهدید به مرگ ملموس و درخواست جایزه برای سر کارگردان فرانتس بوهم بود. حساب‌های دیجیتال و حساب‌های بانکی اعضای تیم نیز به طور فزاینده‌ای هدف حملات هکری قرار گرفتند.

این تیم با همکاری با دانشجویان دانشگاه های هاروارد و استنفورد توانست با موفقیت این خطرات را مهار کند، حملات را ردیابی کند، با آنها مقابله قانونی کند و داده ها و کانال های ارتباطی را ایمن کند. این همکاری و فناوری های جدید توسعه یافته نیز برای صادرات ایمن فیلم از هنگ کنگ به منظور محافظت از هویت همه شرکت کنندگان قابل تشخیص استفاده شد.

در یک بحث فیلم در باشگاه فرانت لاین در لندن در 1 دسامبر 2021، کارگردان بوهم اعلام کرد که این رویکرد برای ایجاد زیرساختی که برای پشتیبانی از پروژه‌های دیگر نیز در دسترس خواهد بود، بیشتر گسترش خواهد یافت.

Dear Future Children (2021) | MUBI

بچه های آینده عزیز انگیزه های جوانانی را که با شرکت در جنبش ها و تظاهرات با چالش های استثنایی و گاه خطرات تهدید کننده زندگی روبرو هستند، برجسته می کند. این فیلم از مصاحبه‌های تخصصی استفاده نمی‌کند و در عوض به قهرمانان داستان و دیگر شخصیت‌هایی که مستقیماً تحت تأثیر قرار می‌گیرند اجازه می‌دهد صحبت کنند. با این حال، واکنش های بین المللی در مورد تحولات داخل کشور مربوطه و شرایط بحرانی را شامل می شود. علاوه بر این، مشارکت‌های رسانه‌های مختلف برای تکمیل فیلم ضبط‌شده گنجانده شده است.

داستان فیلم به سه بخش موضوعی از ابعاد جهانی-سیاسی تقسیم شده و در قالب مونتاژی موازی روایت می شود.

مضامین اصلی کودکان عزیز آینده، سرنوشت اجتماعی و انسانی و موضوعات کلی مرتبط مانند نابرابری اجتماعی، ستم سیاسی، خشونت پلیس، فجایع آب و هوایی و آوارگی است. این فیلم به خطرات و خطرات اجتماعی، بهداشتی، مادی و وجودی برای فعالان فیلم و همچنین برای جامعه بزرگتر اشاره دارد.

این سه جنبش مختلف با تأکید بر موقعیت‌های بحرانی و مسائل زیربنایی به‌عنوان بین‌نسلی و بین‌المللی، و نیز سن جوان فعالان، متحد شده‌اند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها