با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Drawing Sword: Fighting Ghost Cry 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Drawing Sword: Fighting Ghost Cry 2022 در سال 1942، ژاپنی ها شمال غربی استان شانشی را اشغال کردند. شهر تسخیر شده پینگان توسط ارتش چین محاصره شده است، اما ژاپنی ها در تلاش هستند تا از طریق “دره ارواح فریاد” که تنها محلی ها از آن مطلع هستند، نیروهای کمکی بیاورند. برای متوقف کردن مهاجمان، با ملاقات با آنها در دره، باید یک گروه به رهبری سرباز ارتش سرخ لی ژنهو (لو لیکون) باشد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/drawing-sword-fighting-ghost-cry-2022/

Drawing Sword:Fighting Ghost Cry (2022) Synopsis Full with English subtitle  – iQiyi | iQ.com

زیرنویس فیلم Drawing Sword: Fighting Ghost Cry 2022 «نبرد در دره ارواح جیغ» به نوعی ادامه محبوب ترین سریال تلویزیونی چین در سال 2005 «شمشیر درخشان» است. او همچنین یک بازسازی سریالی از “شمشیر درخشان جدید” در سال 2011 دارد، اما سازندگان “نبرد” تصمیم گرفتند سری اصلی را ادامه دهند، از جایی که چهار بازیگر کلیدی به طور همزمان به فیلم تمام طول دعوت شدند – آنها همان بازی را بازی می کنند. شخصیت ها مانند پروژه تلویزیونی، اما نقش های آنها صرفاً کمکی است، قهرمانان جدید به میدان می آیند.

برای کسانی که سریال اصلی را تماشا نکرده‌اند (و احتمالاً 99 درصد از کسانی که این متن را می‌خوانند)، ممکن است در اولین دقایق به نظر برسد که چیزی را بهم ریخته‌اید و از وسط شروع به تماشای کرده‌اید – اکشن از جایی در ساپورت‌ها شروع می‌شود. ، قهرمانان زیادی وجود دارند، آنها را نمایندگی کنید. خوب دیگر چطور وقتی کمتر از 80 دقیقه با تیتراژ به کل فیلم اختصاص داده شده است! پس از مدتی، تصویر کم و بیش به هم می رسد، اما عمق فیلم نمایان نمی شود.

Drawing Sword: Fighting Ghost Cry 2022 full Movie Download In Chinese

زیرنویس Drawing Sword: Fighting Ghost Cry 2022 واقعیت این است که در «نبرد در دره ارواح جیغ» عملاً هیچ طرحی وجود ندارد، بلکه فقط یک سری درگیری ها و درگیری های نظامی بین «ما» و «نه ما» است. قهرمانان تله ها و کمین می گذارند، در نبردهای بعدی، شخصیت های کلیدی از یک طرف می میرند، و بیننده “خارج از متن” فقط می تواند انگشتان خود را خم کند – بنابراین، آنها یک مرد عینکی، باندپیچی، یک تک تیرانداز را کشتند. با نامی زنانه … به نظر می رسد همه این قهرمانان نوعی شخصیت و پس زمینه دارند، اما نویسندگان آنها را به قدری کم عرضه می کنند که مشخص می شود برای آنها این فقط یک لمس دیگر به پرتره خارجی شخصیت است و تلاشی برای بیان نوعی داستان در داخل فیلم نیست.

Drawing Sword : Fighting Ghost Cry | اكوام

در عین حال، برای یک فیلم آنلاین، “نبرد در دره ارواح جیغ” بسیار بسیار خوب به نظر می رسد. بله، هیچ وسعت و مقیاسی برای هیچ «نبرد مخزن چوسین» وجود ندارد، اما از سوی دیگر، عملاً هیچ گرافیک رایانه ای وجود ندارد که هزینه عکس را کاهش دهد – فقط مواد آتش نشانی، آرایش و ترفندهای «زنده»، و اگر تصور کنید که شخصیت ها در حال مبارزه با بخش بزرگی از هشتاد دقیقه فیلم هستند، نویسندگان می توانند و باید احترام بگذارند. آیا می توان به این دلیل فیلم را موفق خواند؟ اگر دعواها و انفجارها برای شما بیشتر از یک طرح پیچیده و دراماتیک معنی دارند، قطعاً بله، اما این احساس وجود دارد که در سال های آینده، با شروع “عملیات ویژه روسیه در اوکراین”، ما این چیزها را خواهیم داشت و غیره. خیلی، خدا را شکر، اگر بیرون از پنجره نباشد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها