با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم È per il tuo bene 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم È per il tuo bene 2020 «به نفع خودت است» فیلمی محصول سال ۲۰۲۰ است که در Amazon Prime Video منتشر شد و به کارگردانی Rolando Ravello منتشر شد. این بازسازی فیلم اسپانیایی “Es por tu bien” محصول 2017 است. در بازیگران، مارکو جیالینی، وینچنزو سالمه و جوزپه باتیستون را در نقش پدران، قهرمانان این فیلم می‌یابیم. سایر بازیگران عبارتند از ایزابلا فراری و کلودیا پاندولفی، که قبلاً در سریال تلویزیونی نتفلیکس “عزیز” با هم دیده شده اند، که در ماه سپتامبر با فصل سوم و آخرین آن باز می گردد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/e-per-il-tuo-bene-2020/

È per il tuo bene, recensione: il buon cast non salva una commedia  divertente ma scontata | Spettacolo.eu

زیرنویس فیلم È per il tuo bene 2020 سه دوست از روابط عاشقانه دخترانشان ناراضی هستند. آرتورو پدر والنتینا است که دوست پسرش کارلو را در محراب گذاشت تا با الکسیا، دختری آفریقایی الاصل باشد. سرجیو، پدر سارا که با زن زنی بسیار بزرگتر از او نامزد کرد و آنتونیو، پدر مارتا که عاشق سیمونه با نام مستعار “بیوندو” یک خواننده رپ شد.

 

È per il tuo bene: Review - Survived the Shows

زیرنویس È per il tuo bene 2020 بنابراین آنها تصمیم می گیرند به یکدیگر کمک کنند تا داستان عشق خود را بشکنند: آنتونیو سعی می کند پسر را با مواد مخدر قاب کند، سرجیو او را به خیانت وادار می کند، در حالی که آرتورو یک دزدی به راه می اندازد و سپس دختر را سرزنش می کند. با این حال، درست زمانی که نقشه‌هایشان به نتیجه می‌رسید، متوجه می‌شوند که به دخترانشان آسیب می‌رسانند و سپس خودشان دوباره آنها را جمع می‌کنند.

È per il tuo bene - Cineuropa
البته، پایان بسیار واضح است، با یک پایان خوش و پدران متوجه می‌شوند که همه کارها را اشتباه انجام داده‌اند و بد رفتار کرده‌اند.
با این حال، متوجه کلیشه‌ها و شوخی‌هایی شدم که آن‌ها را دوست نداشتم، کمی «قدیمی»، معمولی فیلم‌های ایتالیایی. از رفتار سمی پدران دختران که بگذریم، مادران نیز رفتارهای نادرستی داشتند. می‌دانم که این یک فیلم کمدی است، اما آیا برای خنداندن تماشاگر باید کلیشه‌های خاصی را ادامه داد؟

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها