با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند Fantastic Beasts: A Natural History 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Fantastic Beasts: A Natural History 2022 استفن فرای الهامات J.K. موجودات جادویی رولینگ – در حالی که مشابه‌هایی را از درون قلمرو حیوانات ماگل خودمان کشف می‌کنند – در این مستند هیجان‌انگیز و آینده. این اولین نگاه شما به نمایش است – و زمانی که پخش می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/fantastic-beasts-a-natural-history-2022/

Fantastic Beasts: A Natural History (2022) - HBO Max | Flixable

زیرنویس مستند Fantastic Beasts: A Natural History 2022 استفن فرای، که گوینده معروف کتاب‌های صوتی هری پاتر بریتانیا بود، در این ویژه برنامه بی‌بی‌سی وان، با عنوان جانوران شگفت‌انگیز: تاریخ طبیعی، سفری خارق‌العاده را در سراسر جهان آغاز خواهد کرد که یکشنبه 27 فوریه برای بریتانیا در بی‌بی‌سی وان و iPlayer – و 1st. آوریل برای HBO Max. همینجا به تریلر نگاه کنید.

در یک همکاری منحصربه‌فرد با واحد تاریخ طبیعی بی‌بی‌سی، موزه تاریخ طبیعی (که میزبان نمایشگاه، جانوران شگفت‌انگیز: شگفت‌انگیز طبیعت بود) و برادران وارنر، انتظار دارند این مستند انواع اسرار را در مورد جانوران خارق‌العاده و زندگی واقعی باز کند. موجوداتی در طول تاریخ که شاید باور نکنید ممکن است وجود داشته باشند.

در اساطیر، از جمله اژدها، پری دریایی و اسب شاخدار – در کنار بررسی جانوران دنیای طبیعی که همچنان الهام‌بخش ما هستند، مانند میمون‌های خروس، ناروال و گاو دریایی.

Fantastic Beasts: A Natural History: trailer | TV Tonight

زیرنویس Fantastic Beasts: A Natural History 2022 در این مستند، استفن به دور و بر سفر می کند تا در مورد چنین حیواناتی بیاموزد، با کارشناسان در مورد دایناسورها در یوتا گپ می زند و به دریاچه نس در اسکاتلند سفر می کند.

در طول مسیر، استفن با خالق دنیای جادوگران، جی.کی. رولینگ، برای بحث در مورد الهامات موجود در پشت موجوداتی که در هری پاتر و جانوران شگفت‌انگیز ملاقات می‌کنیم، و همچنین با کریستین مانز، ناظر جلوه‌های بصری، که استعدادهای خود را در چندین فیلم دنیای جادوگران قرض داده است و خلاقیت‌های جادویی بی‌شماری را زنده کرده است، صحبت می‌کند.

Fantastic Beasts: A Natural History, BBC1, review: A glorified Harry Potter  DVD extra

بنابراین، منتظر Fantastic Beasts: A Natural History باشید که به زودی در BBC One، iPlayer، HBO Max و پخش‌کنندگان بین‌المللی پخش خواهد شد.

و به یاد داشته باشید که برای دریافت آخرین به‌روزرسانی‌های اخبار دنیای جادوگران، از جمله اطلاعات بیشتر درباره جانوران شگفت‌انگیز: تاریخ طبیعی، در باشگاه هواداران هری پاتر ثبت‌نام کنید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها