با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Feeling Butterflies 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Feeling Butterflies 2022 بهار نزدیک است و به این معنی است که ما بالاخره می توانیم زیور آلات تعطیلات، بمب های شکلات داغ و آب نبات های خود را برای چند ماه ذخیره کنیم و گرد و غبار تار عنکبوت را از تزئینات عید پاک، گل ها و سبدهای میوه پاک کنیم. اگر هنوز در روال زمستانی خود گیر کرده اید، آخرین فیلم کانال هالمارک، احساس پروانه ها، حال و هوای بهاری را به ما می دهد. و یک جایزه برای طرفداران When Calls the Heart، ستارگان زاج های نمایشی و یک زوج واقعی هستند!

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/feeling-butterflies-2022/

Feeling Butterflies (2022) Cast, Release Date, Plot, Trailer

زیرنویس فیلم Feeling Butterflies 2022 امیلی ماریپوزا (کایلا والاس) یک لپیدوپتریست – نام علمی یک متخصص پروانه – که یک تجارت پررونق را اداره می کند که پروانه ها را در عروسی ها و رویدادهای خاص رها می کند. گرت تورسون (کوین مک گاری)، بیوه ای، امیلی را برای جشن تولد دخترش آماندا (آلیسا گرواسی) استخدام می کند، جایی که این سه با هم ارتباط برقرار می کنند.

امیلی فرصت یک عمر زندگی را پیدا می کند که یک فرد اجتماعی معروف – اما خواستار – می خواهد او را استخدام کند تا بیش از هزار پروانه را در عروسی آینده اش آزاد کند. این یک سفارش بلند است، اما اگر او آن را به پایان برساند، امیلی در معرض ارزشمندی برای تجارت خود قرار می گیرد. او موافقت می کند که آن را به عهده بگیرد و گرت و آماندا با خوشحالی پیشنهاد می دهند که کمک کنند. احساسات امیلی نسبت به گرت افزایش می یابد، اما انتقال احتمالی او به نیویورک، و بازگشت دوست دختر سابقش باعث می شود که آیا آنها آینده ای مشترک دارند یا خیر. و فقط برای اضافه کردن یک لایه دیگر از درام، یک انگل کرم‌هایی را که آنها پرورش داده‌اند برای رهایی در مراسم عروسی تهدید می‌کند و امیلی می‌ترسد که نتواند درخواست اجتماعی را انجام دهد.

Hallmark's Feeling Butterflies (2022): Stars, Premiere, Dates, Times, Where  to Watch

زیرنویس Feeling Butterflies 2022 اگر والاس آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که در فیلم When Calls the Heart نقش فیونا میلر را بازی می کند. والاس همچنین به عنوان مهمان در سریال The Good Doctor، Zoey’s Extraordinary Playlist و The Magicians بازی کرده است. او همچنین در فیلم تعطیلات UPtv، Snowed In For Christmas در کنار جرمی گیلبوت بازی کرد.

When Calls the Heart' Real-Life Couple “Kevla” Stars In 'Feeling Butterflies'  Hallmark Movie

کوین مک گری یکی از طرفداران مورد علاقه در کانال هالمارک است. او چندین فصل در نقش پاسبان ناتان گرانت در سریال When Calls the Heart ایفای نقش کرده است، اما همچنین در چندین فیلم برای این شبکه از جمله Winter Love Story، Christmas Scavenger Hunt، و اخیراً The Wedding Veil در مقابل لیسی چابرت بازی کرده است.

خارج از Hallmark Channel، مک گری در برنامه هایی مانند Heartland، The Bold Type و Taken ظاهر شده است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها