با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Heckle 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Heckle 2020 جذابیت کمدی در طول قرن ها موضوع بسیاری از گفتمان های دانشگاهی بوده است. همه ما ممکن است آن را در سطح غریزی تشخیص دهیم، اما تعیین ماهیت دقیق آن دشوار است. برخی پیشنهاد کرده اند که در نهایت در حالت ایستاده، بیشتر در مورد اعتماد به نفس و پرخاشگری است. دیگر نخستی‌ها مجذوب چنین نمایش‌هایی هستند. روی صحنه، یک کمدین مطمئن مالک تماشاچی است که باعث ایجاد نفس می شود. مخاطب نیز به نوبه خود، به سمت حس اطمینانی کشیده می‌شود که از عضویت در این گروه رهبر قوی لذت می‌برد. پس چه کسی سرکشی است که با تمسخر از حاشیه در خطر حذف شدن است؟ این رقیب است که تقریباً همیشه مقدر است که ببازد – با پرخاشگری که جایی برای رفتن ندارد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/heckle-2020/

HECKLE Official Trailer (2020) Steve Guttenberg - YouTube

زیرنویس فیلم Heckle 2020 جو (گای کومبز) از داشتن صحنه لذت می برد. او از بت زمانی خود، ری کلی (استیو گوتنبرگ، اجرای یک اجرای تاریک غیرمعمول) یاد گرفت – مردی که قرار است در فیلم زندگینامه ای آینده او را بازی کند، و علیرغم اینکه چند سال از دنیا رفته است.

همچنان در زندگی اش حضور پررنگی دارد. قبلا. با این حال، یک شب، جو با مردی روبرو می شود که واقعاً زیر پوست او می رود و پرخاشگری او را کمی بیش از حد به سطح نزدیک می کند. این حادثه شریک زندگی او را نگران می کند اما او سعی می کند آن را از بین ببرد. تنها بعداً، زمانی که او شروع به دریافت تماس های تلفنی ناخواسته می کند و شخصی شروع به دنبال کردن او می کند، ناراحتی اولیه او جای خود را به نگرانی جدی می دهد.

این فیلم که به عنوان بخش انتخابی جشنواره Frightfest در اکتبر 2020 نمایش داده می شود، یک فیلم کوچک با روحیه است که علیرغم موضوع تاریکش، آشکارا با عشق ساخته شده است. اگرچه دقیقاً صیقلی نیست، اما از شور و نشاط ذاتی برخوردار است که بینندگان را تشویق می‌کند تا آن را دنبال کنند. تعداد انگشت شماری از افراد مشهور در لیست C به این ترکیب اضافه شده است، که تنها نیکلاس برنهام-وینس واقعاً تأثیری بر روی شخصیت محوری دارد که برخی از بهترین کمدی های واقعی را ارائه می دهد. در جاهای دیگر، بازیگران آنچه را که تجربه ندارند، با انرژی می‌سازند، و اگرچه برخی از صحنه‌ها بسیار سبک هستند، اما به طرزی دوست‌داشتنی هستند.

Heckle (2020) Movie Review from Eye for Film

زیرنویس Heckle 2020 قسمت آخر فیلم در یک مهمانی با مضمون دهه هشتاد در یک خانه روستایی اتفاق می‌افتد که در آن هکر ما را به قلمروی اسلشر منتقل می‌کند.

شرم آور است که یک موسیقی متن واقعی دهه هشتاد با بودجه اندک فیلم دست نیافتنی بود، اما آنچه در اینجا جایگزین شده است به طرز شگفت انگیزی خوب کار می کند. لباس‌ها و نورهای رنگی به فیلم بخشی از زرق و برق مورد نیاز را می‌بخشد تا افتضاح لوکیشن و محدودیت‌های فیلمبرداری کم‌هزینه را جبران کند. نوستالژی این مضمون بازتاب ایده های دیگری است که در فیلم پراکنده شده اند و در نهایت راه را به رازی مدفون در گذشته جو نشان می دهد – که توجیهی که برای اکثر قاتلان فیلم های اسلشر دهه هشتاد ضروری است.

Heckle (2020) - IMDb

هکل از نظر صدایی ناهموار و از مشکلات ریتم رنج می برد، به دنبال یک ویرایشگر خوب است. درک این موضوع که هنر واقعی کمدی در چیزهایی است که بیرون آورده شده است نه در چیزهایی که اضافه می شود، ناتوان است. با وجود همه ناهمواری هایش، این یک غوغای کوچک لذت بخش است که بدون شک طرفدارانی را برای خود جلب خواهد کرد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها