با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Il ladro di giorni 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Il ladro di giorni 2019 سالوو پنج ساله بود که پدرش وینچنزو عملا جلوی چشمانش دستگیر شد. هفت سال بعد سالوو با عموها و پسر عمویش در تورین کنترل شده و آرام زندگی می کند: اما پدرش برمی گردد و پسرش را برای چهار روز ادعا می کند. وینچنزو باید بار مهمی را به باری حمل کند و سالوو (nomen est omen) را به عنوان بیمه با خود می برد: او می گوید که یک کودک بهتر از اسلحه است، زیرا حضور او در صورت دستگیری احتمالی پلیس می تواند تأثیری منحرف کننده داشته باشد. . با این حال، این تنها دلیلی نیست که چرا وینچنزو سالوو را با او می‌خواهد، و کودک «سالو آتوره» ثابت می‌کند که وسیله بالقوه رستگاری برای آن پدر آشفته است، اما کاملاً خالی از احساسات و توجه نیست.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/il-ladro-di-giorni-2019/

Il Ladro di Giorni (2019) - Trailer 60" - YouTube

زیرنویس فیلم Il ladro di giorni 2019 پدری که باید انسانیت خود را در مقایسه با پسری که با اکراه رها کرده است، دوباره کشف کند، و پسری که پس از آموختن زندگی بدون الگوی پدری باید مرد شود. اما همانطور که اغلب در سینمای ایتالیا اتفاق می افتد، چیزی که از دست می رود، توسعه صحیح فیلمنامه است که توسط لومباردی به همراه لوکا دی بندیتیس و مارکو جیانفردا امضا شده است: با ادامه روایت، نامعقول بودن بیشتر می شود و ساخت شخصیت ها مستلزم پیوستگی است. تعلیق ناباوری از سوی تماشاگران. حتی برخی ارجاعات موضوعی، مانند رابطه بین توبه و رستگاری که در فیلم توسط پرچمداران پولیا تجسم یافته است، در مسیر این فیلم جاده ای که در آن تحویل بار سوزان (به طور غیرقابل توضیحی) به طور نامحدود به تعویق می افتد، رها شده است.

Il ladro di giorni (2019) - IMDb

زیرنویس Il ladro di giorni 2019 ریکاردو اسکامارسیو در نقش وینچنزو مانند آگوستو زازارو کوچک در نقش سالوو قانع کننده است، اما آنها به تنهایی نمی توانند بر مشکلات فیلمنامه غلبه کنند. از سوی دیگر، کارگردانی نقطه قوت لومباردی است، همانطور که در اولین فیلم بلند او Là-bas نشان داده شد، همچنین به این دلیل که عکاسی شاعرانه داریا دآنتونیو به آن کمک می کند.

Il ladro di giorni (2020) - Where to Watch It Streaming Online | Reelgood

اما حتی در جهت، اشتباهات مختلفی از تداوم وجود دارد (برای شروع، کفش‌های سالووی کوچک که در صحنه آغازین ظاهر می‌شوند و ناپدید می‌شوند) که حواس را از داستان منحرف می‌کند. و ریتم روایت با مطالب روایت شده ناسازگار است: چیزهای داغی در تنه وینچنزو وجود دارد، با این حال سفر با کندی فیلمی بسیار دور از دو کهن الگوی ادبی که بارها به آن اشاره شده است، یعنی حملات دزدان دریایی و رمان «جزیره گنج» می گذرد. “، که استیونسون از آن به عنوان یک ماجراجویی مداوم و نفس گیر یاد می کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها