با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم In Good Hands 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم In Good Hands 2022 فیلم ترکی نتفلیکس در دستان خوب تمام عناصر یک دیگ بخار احساسی را دارد. رابطه عاشقانه مادر و پسرش، گذشته‌ای آشفته، و کاتارسیس ناشی از آن در پایان، فیلم همه چیز را دارد. برخی از این عناصر را می‌توان چندین بار در فیلم‌های اصلی مشاهده کرد، اما در اینجا کاملاً خوب عمل می‌کنند. بله، جاهایی وجود دارد که داستان عقب می‌افتد و در مسیر پرمدعا شدن قرار می‌گیرد، اما تأثیر کلی آن را نمی‌توان نادیده گرفت.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/in-good-hands-2022/

In Good Hands soundtrack - TUNEFLIX

زیرنویس فیلم In Good Hands 2022 داستان ملیسا، مادر مجردی را روایت می‌کند که با تنها پسرش Can زندگی می‌کند، که ناگهان متوجه بیماری لاعلاج او می‌شود و تنها پنج ماه به زندگی خود فرصت دارد. ملیسا اعتراف می‌کند که این خبر روی او تأثیری نمی‌گذارد، زیرا او زندگی کاملی را برای او دارد. اما تنها فکری که او در سر دارد این است که وقتی کن دیگر نباشد چه اتفاقی برای او خواهد افتاد.

کن سیب چشم اوست. هر دو پیوندی منحصر به فرد دارند و هر دو مانند دوستان خود هستند که مادر و پسر شوند. بنابراین، ملیسا تصمیم می گیرد از فیرات، یک تاجر جوان پر زرق و برق، کمک بگیرد، زیرا نگران اطمینان از فرزندپروری کن است. اما پس از ورود فیرات به زندگی کن و ملیسا، چند فصل قدیمی از گذشته آنها دوباره در زندگی آنها ظاهر می شود و زندگی آنها را زیر و رو می کند.

Is 'In Good Hands' on Netflix UK? Where to Watch the Movie - On Digital Shop

زیرنویس In Good Hands 2022 در مورد عناصر کلیدی فیلم صحبت می کنیم، آنها به همان اندازه که چندین بار در فیلم ها استفاده شده اند منحصر به فرد یا هیجان انگیز نیستند. اما این عناصر شناخته شده توسط کارگردان هاکان «کچه» کرواواک به خوبی مدیریت شده است. هنر او مقدار مناسبی از احساسات را در مکان های مورد نیاز قرار می دهد. اغلب ملودراماتیک، جاهای خاصی وجود دارد که داستان در روایت ساده می شود و درگیری ها از بین می روند و راه حل های سخت را از دست می دهند.

آسلی انور در نقش ملیسا از درون عذاب می‌کشد اما از بیرون مادری شاد و دوست‌داشتنی است. عذاب قریب‌الوقوعی که او آگاهانه به آن نزدیک می‌شود، با عملکردی سخت به تصویر کشیده شده است. در پایان، وقتی شخصیت او به سرنوشت او می رسد، تبدیل به یک انفجار دردناک از احساسات می شود.

Sen Yasamaya Bak Aka In Good Hands (2022) Cast, Release Date, Plot, Trailer

Kaan Urgancioglu در نقش Firat نیز در نقش مربوطه خود خوب است. اما دزد نمایش برای من مرت اگ آک است. پسر کوچکی که نقش کن را بازی می‌کند، فقط در اجرای خود نرم است. او هرگز از فضای شخصیت خود دور نمی شود و به خاطره انگیزترین شخصیت در کل فیلم تبدیل می شود.

به عنوان حکم نهایی، In Good Hands به زیبایی فیلمبرداری شده است و در مورد موضوع بالغ والدین و سرنوشت صحبت می کند. با وجود داشتن برخی نقاط خشن، به دلیل مدیریت احساسات، فیلمی قابل تماشا است. انگار از نظر داستان چیزی برای ارائه وجود ندارد، ممکن است از بسیاری جهات قابل پیش بینی باشد، اما اگر آن را کنار بگذاریم، با موفقیت گریز آمیخته با احساساتش را فراهم می کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها