با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Inhale-Exhale 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Inhale-Exhale 2019 فیلم‌های زیادی وجود ندارند که بخواهند با شجاعت «دم-بازدم» دیتو تسینتسادزه در غارهای تاریک جامعه بشری فرو بروند. کارگردان گرجستانی (که به آلمان نقل مکان کرده است) با سادگی کامل و لمس استادانه، تعصبات قاتلانه یک شهر معدنی استانی را علیه هر کسی که متفاوت از هنجار است، توصیف می کند. این فیلم دلهره آور و به اختصار، جایزه بزرگ هیئت داوران را در مسابقه جشنواره فیلم شانگهای دریافت کرد، در حالی که سالومه دموریا (خانه دیگران) جایزه بهترین بازیگر زن را برای بازی دردناکی که فراموش کردنش سخت است به خانه برد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/inhale-exhale-2019/

Inhale-Exhale' Review – The Hollywood Reporter

زیرنویس فیلم Inhale-Exhale 2019 پیشینه ایرینا به صورت تکه‌های به‌موقع منتشر می‌شود. او به عنوان یک پرستار بیمارستان، برای شوهر معتادش مواد مخدر می دزدید و وقتی دستگیر شد، رپ را به تنهایی می گرفت تا او بتواند از دو فرزندشان و مادر پیرش مراقبت کند. اما همانطور که ایرینا به زودی متوجه می‌شود، تمام آن سال‌های تنهایی زندان، بچه‌هایش را از او دور کرده است – پسر کوچک مدرسه‌ای او با مادربزرگش می‌خوابد، که با قاشق پشت میز به او غذا می‌دهد و دختر نوجوانش سوپو حتی با او صحبت نمی‌کند. او خانواده متلاشی شده بدون او در الگوی جدیدی قرار گرفته اند و ایرینا خود را بسیار ناخواسته و غیر ضروری در خانه می یابد. هر تلاشی برای ایجاد رویارویی با ایراکلی و سوپو با پرخاشگری یا سردرگمی مواجه می شود.

بلوک آپارتمانی آنها در کنار کوهی ساخته شده است که تنها با تله کابین باستانی قابل دسترسی است. زمانی که ایرینا در آن سوی شکاف قرار دارد، در یک گروه حمایتی شرکت می کند که توسط یک مددکار اجتماعی خوش نیت اداره می شود. هدف برنامه او این است که به زندانیان سابق کمک کند تا جایی در جامعه پیدا کنند، اما صدای روانی او پوچ است. او به جای اینکه برای او شغلی پیدا کند، بلیت کلاس های شنا و یوگا همزمان ارائه می دهد.

Inhale-Exhale (2019) | MUBI

زیرنویس Inhale-Exhale 2019 به زودی او با لوکا (لاشا کاباناشویلی)، یک مرد جوان خوش تیپ بی حوصله که مادرش همراه او در زندان بود، ملاقات می کند. هنگامی که او خبر می دهد که او بر اثر سرطان در حال مرگ است، واکنش خودکار لوکا این است که رژ لب قرمز را راحت کند. او یکی دیگر از افراد خارجی مانند خودش است که به بهای نداشتن کسی که دوستش داشته باشد، همجنس گرا بودن خود را ناشیانه پنهان می کند. نسبتاً جذاب، او به او می گوید که یوگا انجام می دهد زیرا “من می خواهم بفهمم که هستم.”

معلم یوگای خارجی آنها آنا (کامیلا برقسانی) از آنها می خواهد «دم، بازدم. درونت را پیدا کن فقط تو و جهان هستی.» خفن و پف کردن آنها شبیه برآورده شدن آرزوهای جمعی است. اما راه جهنم واقعاً با نیت خیر هموار شده است و حتی چنین تشویق های خیرخواهانه می تواند در یک جامعه خشن و جاهل خطرناک باشد.

لوکا ایرینا را به مهمانی دعوت می کند که مددکار اجتماعی و معلم یوگا نیز در آن حضور دارند. جو متجاوزانه است و آنا با پوشیدن لباس، آرایش و کلاه گیس زن پر زرق و برق، لوکا را تشویق می کند تا «خود درونی خود را بیان کند». همانطور که ایرینا و سایر مهمانان نگاه می کنند، او یک رقص عجیب و غریب و تند و تیز اجرا می کند که هیچ چیز خوبی ندارد. روز بعد او گم می شود.

Inhale-Exhale | Antidote Sales

فیلمنامه نستان (ننه) کوینیکادزه لحظات ترسناک دیگری را به تصویر می کشد که بیگانگی ایرینا را از اطرافیانش نشان می دهد. او با یک تصادف وحشتناک بزرگراهی برخورد می کند که قربانیان زیادی روی برانکارد بارگذاری می شوند. او به جای کمک به امدادگران، اسبی را که به طرز دردناکی در کنار جاده می میرد، دلداری می دهد. بعداً، او از میان ارتشی از معدنچیان در حال راهپیمایی عبور می کند که چراغ های کلاه خود چهره آنها را خنثی می کند و آنها را شبیه بیگانگانی یکسان و تهدیدآمیز می کند. آیا او حتی می خواهد در چنین جامعه ای ترکیب شود؟

بازیگر کهنه کار ناکاشیدزه همراه با بازی های عالی و کم توجه دموریا و کاباناشویلی، نقش خود را در نقش همسر ناله، تهدیدآمیز و بی تاثیر ایرینا بر جای می گذارد.

شرکت های سازنده: Cinetech Film Production، Viva Film، مرکز ملی فیلم گرجستان
بازیگران: سالومه دموریا، گیورگی ناکاشیدزه، لاشا کاباناشویلی، کامیلا بورگسانی، دارجان خارشیلادزه، ناتالیا گابیسونیا، ایراکلی کنتریدزه، ماکا شالیکاشویلی، گیا سالیا

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها