با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Ira 2018 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Ira 2018 یک فیلم اکشن جنایی و جنایی هندی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی Saiju S. S. و تولید شده توسط Vysakh و Udaykrishna تحت عنوان Vysakh Udaykrishna Productions است و توسط Udaykrishna توزیع شده است. این فیلم توسط نوین جان نوشته شده است و Unni Mukundan و Gokul Suresh با بازی Miya، Niranjana، Neeraja Das، Lena، Kailash و Shanker Ramakrishnan در نقش های فرعی بازی می کنند. فیلمبرداری اصلی در 1 نوامبر 2017 آغاز شد. این فیلم در 16 مارس 2018 در هند منتشر شد. این فیلم با نام mera badla revenge 3 به هندی دوبله شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/ira-2018/

IRA Official Trailer 2018 | Unni Mukundan | Saiju SS Vysakh Udayakrishna |  malayalam trailer 2018 - YouTube

زیرنویس فیلم Ira 2018 آریان (گوکول سورش) دکتری است که عشق او جنیفر (نیرانجانا آنوپ) است. او توسط پلیس کرالا به دلیل قتل وزیر چندی (Alencier Ley Lopez) دستگیر می شود، اما ادعا می کند که بی گناه است و به اشتباه متهم شده است. زندگی او زمانی تغییر می کند که راجیف (یونی موکوندان)، افسر پلیس مرکزی که پرونده او را بررسی می کند، وارد ماجرا می شود. راجیف به طور کامل تحقیق می کند تا متوجه شود که آریان، که تازه وارد شهر شده بود، طبق توصیه کشیشی که نزدیک صاحب آن بود، در بیمارستانی پیشرو منصوب شد. همچنین جنی عاشق آریان نوه وزیر فقید است. پدرش جیکوب چندی و مادرش دیزی از هم جدا شده بودند. راجیف شرح مفصلی از همه وقایع در روز مرگ وزیر چندی ارائه می دهد. گفته می شود علت مرگ یک ماده شیمیایی مرگبار بود که در بدن وی یافت شد. راجیف در زندان با آریان ملاقات می کند و به او اطمینان می دهد که اگر بی گناه باشد آزاد خواهد شد.

IRA (2018) - IMDb

زیرنویس Ira 2018 بعداً، راجیف با جنی ملاقات می‌کند و داستان متفاوتی را روایت می‌کند، که با تحویل راجیف و دستیارش شروع می‌شود که پرونده‌ای در مورد خانواده‌های قبیله‌ای در یک روستای جنگلی تحویل داده می‌شود. او با دختری کارتیکا (میا) آشنا می شود و پس از مجموعه ای از اتفاقات خنده دار، عاشق او می شود. با این حال، او می‌داند که کارتیکا کسی نیست جز روزنامه‌نگار معروف وایگا دوی، که به جنایات اجتماعی علیه افراد قبیله می‌پردازد.

کارخانه‌ای که داروهای غیرقانونی تولید می‌کرد، با کمک بهادران، یک هجوم، این داروها را روی مردم روستا آزمایش می‌کرد. راجیف قبل از پایان تحقیقاتش بیشتر این مسائل را درک می کند. بعداً، کارتیکا آرزو می کند که در مورد عشق خود با راجیف صحبت کند. با این حال، در محل ملاقات، وزیر چندی و پسرش جیکوب از او استقبال کردند. مشخص شد که چندی پشت تولید داروی غیرقانونی برای روستا است. کارتیکا از چندی که پدر و مادرش را به قتل رساند، انتقام شخصی می گیرد. او توسط یعقوب چاقو خورد و رها شد تا بمیرد.

اما او توسط بهادران مورد تجاوز وحشیانه قرار گرفت. راجیف که بعداً وارد می‌شود، او را به قتل رسانده می‌بیند و سعی می‌کند او را به بیمارستان ببرد، اما توسط بهادران ضربه می‌خورد و بیهوش می‌شود. راجیف که فلاش بک خود را به پایان می رساند، به جنی متلاشی شده می گوید که پدرش ممکن است آریایی بی گناه را متهم کرده باشد تا بتواند یادداشتی احساسی در مورد مرگ وزیر چندی ایجاد کند. جنی به مادرش دیزی که یک وکیل جنایی باهوش است برمی گردد و به خاطر تنفر از او عذرخواهی می کند. در جلسه دادگاه Adv. دیزی به طرز درخشانی ثابت می‌کند که آریان بی‌گناه است و او را نجات می‌دهد، همچنین ثابت می‌کند که جیکوب عمداً با کمک یک بازرس پلیس فاسد، ساتیش، آریان را متهم کرده است.

بعداً ماشین جیکوب با شلیک گلوله های ناشناس مواجه می شود که کنجکاوی ها را برمی انگیزد. راجیف به مهمان خانه یعقوب واقع در جزیره ای فراخوانده می شود، جایی که جیکوب به او می گوید که آریان را نیز ربوده است. او قصد داشت هر دوی آنها را بکشد تا داستان جدیدی خلق کند و مردم را فریب دهد. راجیف به او می خندد و چیزهای ناشناخته ای را برای یعقوب فاش می کند. در یک چرخش بزرگ، معلوم می شود که وزیر چندی در واقع توسط آریان و با کمک کسی جز راجیف به قتل رسیده است.

راجیف فاش می‌کند که در روز قتل، او در لباس مبدل یک پرستار مرد، داروی تزریقی که برای وزیر چندی در نظر گرفته شده بود را با یک داروی خطرناک جایگزین کرده بود تا وزیر توسط آن تزریق شود. پس از فاش کردن این حقایق برای جیکوب وحشت زده، راجیف همچنین به او می گوید که قتل برای انتقام قتل کارتیکا، که مورد علاقه راجیف و همچنین خواهر بزرگتر آریان بود، انجام شده است. پس از افشای تمام حقایق، راجیف تیراندازی می کند و جیکوب را می کشد. آریان فرار می کند و راجیف با رسانه ها ملاقات می کند و در مورد قتل وزیر به آنها می گوید. پرونده قتل یعقوب به راجیف (که ادعا می کند تنها کسی است که به اصطلاح قاتل را کشف کرده است) تحویل داده می شود. این فیلم با راجیف و آریان تمام می‌شود تا بهدران را که کارتیکا را به قتل رساند، بکشند.

Ira on Moviebuff.com

این فیلم اولین ساخته کارگردان ویساخ و نویسنده اودایکریشنا است که توسط خانه تولید آنها ویساخ اودایکریشنا پروداکشنز ساخته شده است. این فیلم توسط Saiju S. S. کارگردانی شد که برای صدای موکوندان در اولین فیلمش بمبئی در 12 مارس دوبله کرد. سایجو معاون سابق ویساخ بود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها