با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Kadaisi Vivasayi 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Kadaisi Vivasayi 2021 یک فیلم هندی به زبان تامیل است که در سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، تدوین و کارگردانی M. Manikandan ساخته شده است. در این فیلم یک کشاورز هشتاد و پنج ساله به نام های نالاندی، ویجی ستوپاتی و یوگی بابو بازی می کنند. این توسط Eros International   تولید و در 11 فوریه 2022 منتشر شد. این فیلم به دلیل اجرا و صحنه‌پردازی واقع‌گرایانه‌اش مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. شرحی در مورد وضعیت کشاورزی، سیستم قضایی و بی عدالتی هایی که مردم عادی با آن روبه رو هستند، ارائه می دهد، و آنها را بدون ایمان به حکومت و ترک دعا با خدایان می گذارد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/kadaisi-vivasayi-2021/

Kadaisi Vivasayi (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Kadaisi Vivasayi 2021 این فیلم زندگی یک کشاورز پیر را در دهکده‌ای کوچک در تامیل نادو در مدت یک ماه به تصویر می‌کشد. مایاندی یک کشاورز 80 ساله است که سبک زندگی مقرون به صرفه ای دارد و بسیار کم صحبت می کند و احساسات بسیار کمی نشان می دهد. او وظیفه دارد اولین غله نمادین مراسم سالانه معبد روستا را فراهم کند زیرا کشاورز دیگری در روستا وجود ندارد.

بقیه زمین های خود را به تامین کنندگان مالی و پروژه های توسعه ای فرضی فروخته اند. مایاندی دسته جدیدی از شالیزار را در مزرعه خود می کارد و یک روز، یک طاووس و 2 هلو را در مزرعه خود مرده می یابد. او آنها را وسیله نقلیه خدای مورد علاقه اش موروگان می داند و در مزرعه خود دفن می کند. یکی از هم روستایی ها او را در حال دفن پرندگان می بیند. به زودی، مایاندی به جرم کشتن یک طاووس (به دلیل اینکه پرنده ملی هند است) دستگیر می شود. سپس مشخص می‌شود که چند سال پیش طاووس‌هایی در روستا کشته شده‌اند و پلیس تحقیق را زیر سوال برده و شاهدی هم نداشته است. پلیس که می خواهد انتقام تحقیر خود را بگیرد شاهدی را پیدا می کند و پرونده ای را علیه مایاندی تشکیل می دهد که در بازداشت قضایی قرار گرفته است. او سپس به دادگاه آورده می شود و در آنجا حقایق را به قاضی (Raichal Rebecca) بیان می کند و بررسی می کند که شاهد فقط شاهد دفن مایاندی پرندگان بوده است، نه کشتن آنها. او پلیس را به دلیل تشکیل پرونده نادرست توبیخ می کند و به آنها دستور می دهد تا گزارش تغییر داده شده را ارائه دهند. با این حال، از آنجایی که FIR تشکیل شده بود و ارائه گزارش جدید زمان بر است، مایاندی به 15 روز در زندان محکوم می شود. مایاندی به محصول تازه کاشته شده خود اشاره می کند که نیاز به آبیاری منظم دارد و قاضی به پاسبان پلیس دستور می دهد تا از آن مراقبت کند.

Kadaisi Vivasayi (2021) - IMDb

زیرنویس Kadaisi Vivasayi 2021 پلیس در ارائه گزارش تغییر یافته به تاخیر می اندازد و در حالی که مدت اقامت مایاندی در زندان تمدید می شود از مراقبت از مزرعه غافل می شود. بستگان مایاندی در روستا به پاسبان پلیس (که مزرعه را آبیاری می کند) ترحم می کنند و می پذیرند که خودشان این وظیفه را بر عهده بگیرند.

هنگامی که آفات به محصول حمله می کنند، مایاندی به آنها توصیه می کند که چگونه آنها را با سمپاشی سنتی کنترل کنند، اما این کار دشواری است و یکی از بستگان مایاندی آفت کشی را خریداری می کند که توسط فروشنده مواد شیمیایی روستایی هل داده می شود. مایاندی در حالی که منتظر شنیدنش است فرار می کند و محصول را می بیند که مستقر شده و از بین رفته است. قاضی آنها را در مزرعه پیدا می کند و تلاش می کند تا انتشار سریع را تسریع بخشد، در حالی که از حمایت برای کاشت و پرورش محصول جدید به موقع برای جشنواره اطمینان حاصل می کند. خود این جشنواره شامل خدایان Ayyanar (از جمله Karuppu Sami) می‌شود که با گرد هم آمدن همه گروه‌های کاست در جامعه، از جمله سفال‌گر روستایی که تقریباً معیشت خود را از دست داده است، حمایت می‌شود.

دو داستان فرعی وجود دارد. یکی از آنها مربوط به یک روستای ساده لوح رامایا با بازی ویجی ستوپاتی (تهیه کننده) است که به دنبال مرگ عشقش دیوانه شده است. در چندین جا اشاره می شود که او در دنیایی که دیوانه شده است عاقل است. دیگری یوگی بابو و فیلش است که پس از فروش زمینش به یک موسسه مالی خریداری شده است. همچنین نظراتی در مورد بذرهای هیبرید، خوراک دام های صنعتی و سایر روش های با نهاده بالا وجود دارد که کشاورزان را از بین می برد.

Kadaisi Vivasayi OTT Unencumber Date & Virtual Rights - TheNewsTrace

اعلام ساخت این فیلم توسط مانیکندان کارگردان در سال 1395 اعلام شد اما به دلایل نامعلومی پیشرفت فیلم به تعویق افتاد. گزارش ها نشان داد که کارگردان نیز برای ایفای نقش قهرمان داستان به سراغ Rajinikanth رفت اما این پیشنهاد توسط این بازیگر کهنه کار رد شد. در سال 2018، کارگردان فاش کرد که این فیلم ویجی ستوپاتی را در نقش اصلی بازی خواهد کرد و آن را به دومین همکاری بین او و بازیگر پس از Aandavan Katalai در سال 2016 تبدیل کرد.

تایید رسمی در مورد فیلمبرداری Kadaisi Vivasayi در حدود آوریل 2018 با طرح داستان این فیلم بر اساس اهمیت کشاورزی که ویجی ستوپاتی را در نقش یک کشاورز به تصویر می کشد، اعلام شد. همچنین مشخص شد که ویجی ستوپاتی در سپتامبر ۲۰۱۸ در حالی که مشغول فیلم‌های دیگری مانند جونگا و مامانیتان بود، در سکوت بخش‌های خود را در این فیلم بسته بود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها