با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند Last Exit: Space 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Last Exit: Space 2022 در مستند «آخرین خروج: فضا»، کارگردان رودلف هرتزوگ و پدر معروفش، ورنر، تصمیم گرفتند تا این سوال داغ را حل کنند، «چقدر به تحقق رویای خود برای تبدیل شدن به مستعمره فضایی نزدیک هستیم؟» پاسخ آنها: علیرغم اینکه میلیاردرها منفجر می شوند و ارزش فروش مجدد سیاره اصلی ما هر روز به شدت کاهش می یابد، ما چنین نیستیم. اسم آن را طعمه و سوئیچ بگذارید، اما «آخرین خروج: فضا» در نهایت با وجود وحشت‌های بالقوه‌ای که در سرتاسر توضیح داده شد، کاملاً نگران کننده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/last-exit-space-2022/

Last Exit: Space - Official Trailer (2022) Rudolph Herzog, Werner Herzog -  YouTube

زیرنویس مستند Last Exit: Space 2022 بیشتر طنز از راوی ورنر هرتزوگ نشأت می‌گیرد، که مطمئناً از تلاش برای به ظاهر غیرممکن مخالف نیست – کارگردان آلمانی یک بار فیلمی درباره کشتی بخار 320 تنی ساخت که در آمازون کشیده می‌شد (“Fitzcarraldo”) در واقع با کشیدن یک کشتی 320 کشتی بخار تنی از طریق آمازون. با این حال، اکتشاف فضایی، هرگز مهم نیست استعمار، چیز دیگری است، و او در تفسیر خنده‌دار خشک و با لهجه باواریایی خود، بسیاری از لفاظی‌های سر به فلک کشیده در مورد سکونت در سیارات همسایه‌مان را به سادگی مضحک نشان می‌دهد. او می‌گوید: «واقعیت زندگی در مریخ هشیارکننده خواهد بود. خدمه ای از فضانوردان سرسخت در پناهگاه های ضد تشعشع غوطه ور می شوند و از نوشیدنی های ادرار بازیافتی لذت می برند. وقتی می گوید خنده دارتر است. اما خنده دار است

به محض اینکه بیننده بفهمد که هرتزوگ ها واقعا چه می گویند – اینکه ما باید مراقب سیاره ای باشیم که در آن هستیم، زیرا این تنها سیاره ای است که داریم یا خواهیم کرد – فرضیات نه تنها سرگرم کننده بلکه الهام بخش نیز می شوند. وسعت جهان و زمان و آنچه که برای سفر به هر نقطه ای که از راه دور قابل سکونت است لازم است. به گفته ما، سیاره فراخورشیدی پروکسیما قنطورس b، مقصد احتمالی زائران بین کهکشانی است، اما با فناوری کنونی رسیدن به آن 5000 سال طول می کشد. کاروان‌های چند نسلی مورد توجه قرار می‌گیرند – اما همانطور که چندین متخصص اشاره می‌کنند، این امر مستلزم استخر ژنی به اندازه کافی بزرگ است که منجر به فاجعه همخونی نشود. و سپس مشکل مدنی بودن انسان ها وجود دارد. همانطور که توسط Judith Lapierre، که تنها زن شرکت کننده در یک آزمایش انزوا در مسکو در سال 1999 با هدف شبیه سازی زندگی در ایستگاه فضایی بود، به یاد می آورد، مسائل می توانند به سرعت غیر عادی شوند.

Where To Watch Last Exit: Space (2022)? - Marvelous Videos

زیرنویس Last Exit: Space 2022 مصاحبه شوندگان هرتزوگ از آنا اولسن، یکی از اعضای زیرمدار کپنهاگ، گروهی از “موشک‌بازان آخر هفته” دانمارکی که انتظاراتشان در مقایسه با انتظارات مارشال ساویج، آینده‌شناس، که ادعا می‌کند که زمین فراتر از نجات است و ما باید نسبتاً متوسط ​​است، متفاوت است.

به محض اینکه قادر به رفتن شدیم برو.» آقای هرتزوگ در منطقه ای به نام Coeur d’Alene، آیداهو زندگی می کند، آقای هرتزوگ به ما اطلاع می دهد که “جایی که آماده کنندگان فاجعه آمریکا از شبکه خارج می شوند.” آرامش بخش تر کسی مانند مایک فوئل، فضانورد سابق ناسا و کهنه کار ماموریت های طولانی مدت در میر و ایستگاه فضایی بین المللی است، که خاطرات اول شخص او در مورد سفرهای فضایی – و آنچه قبلاً در آنجا انجام شده است – تقریباً بیننده را به میل می کند. برو (اگر نه برای خرید سهام زمانی در مریخ). او در مورد خطرات، و در مورد چیز دیگری که کل مستند را آگاه می کند، صریح است: ژن کاوشگر، انگیزه مقاومت ناپذیر انسانی برای جابجایی مرزها، کاوش در ناشناخته ها و یافتن آنچه در بیرون وجود دارد با وجود مشکلات. در آینده، پس از همه، این مشکلات ممکن است از بین بروند. و شور و شوق فردی مانند ستاره شناس لوسیان والکوویچ – که با پرتاب تلسکوپ فضایی کپلر در سال 2009 که بخش زیادی از جهان نادیده قبلی را فاش کرد، مشارکت داشت – باعث می شود که سایر کهکشان ها شگفت انگیز و تقریباً خوشایند به نظر برسند.

Last Exit: Space' Review: The Final Frontier Is Here on Earth - WSJ

در حال حاضر، با این حال، آنها نیستند. Taylor Genovese، یک انسان شناس فضایی در دانشگاه ایالتی آریزونا، می گوید که با فناوری کنونی ما، زیستگاه های انسان در سیارات دیگر ممکن است فاقد محیط خاصی باشند. او می‌گوید: «بهترین تشبیه، ورود به انجام آمازون است.» شما نمی‌توانید ببینید کجا هستید، هیبت ولگردی کهکشانی را تجربه نخواهید کرد، و «در یک اتاقک کار خواهید کرد». این روشی عالی برای گذراندن روز کاری، پس از 5000 سال رفت و آمد است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها