با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Laughter 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Laughter 2020 خنده یک فیلم درام کانادایی به کارگردانی مارتین لاروش است که در سال 2020 منتشر شد. در این فیلم لانه لابرش دور در نقش والری، زنی که تنها بازمانده قتل عام در زادگاهش چندین سال قبل در بحبوحه جنگ داخلی بود، بازی می کند. اگرچه او با موفقیت زندگی خود را با شغل در خانه مراقبت های طولانی مدت و یک رابطه عاشقانه جدید با گابریل (الکساندر لاندری) بازسازی کرده است، اما هنوز هم با گناه بازمانده دست و پنجه نرم می کند تا اینکه ژان (میشلین لانکتوت)، یک بیمار جدید به بیمارستان می رسد. خانه، دیدگاه جدیدی به زندگی به او می دهد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/laughter-2020/

LAUGHTER Is a Strange and Moving Portrait of Survivor's Guilt - Nerdist

زیرنویس فیلم Laughter 2020 از بازیگران این فیلم نیز می‌توان به سیلو دراپو، کریستین بولیو، کاترین پرولکس-لما، ژان سباستین کورشن، اِولین رومپر و اِولین دو لا شنلیِر اشاره کرد.

این فیلم در تاریخ 31 ژانویه 2020 در سینماها به نمایش درآمد. در 7 آوریل، در حالی که تقریباً تمام پخش فیلم در کانادا به دلیل همه‌گیری COVID-19 در کانادا به حالت تعلیق درآمد، فیلم به عنوان یک تبلیغ ویژه یک روزه توسط توزیع‌کننده آن، Maison 4:3، برای پخش آنلاین رایگان در دسترس قرار گرفت.

Laughter (2020) - IMDb

زیرنویس Laughter 2020 برای Le Devoir، ژروم دلگادو عملکرد لابرش دور را ستود، اما نوشت که فیلم به طور کلی مملو از حفره‌های داستانی بود، به‌ویژه این واقعیت که محیط فیزیکی و اجتماعی فیلم عملاً هیچ اثری از جدا شدن در جنگ را نشان نمی‌داد.

Laughter (2020) - IMDb

آندره دوشن ارزیابی مشابهی را برای La Presse ارائه کرد و از فقدان اطلاعات قابل توجهی در فیلم درباره رویدادی انتقاد کرد که برای جامعه بسیار آسیب زاتر از آنچه در فیلمنامه مشهود بود، انتقاد کرد. او همچنین خاطرنشان کرد که صحنه‌ای کلیدی در فیلم، تک‌گویی مدیر منابع انسانی مرکز مراقبت طولانی‌مدت، به قدری شبیه صحنه‌ای در فیلم تهاجمات بربرها (Les Invasions Barbares) ساخته دنیس آرکاند در سال 2003 بود که او امیدوار بود، اما این کار را نکرد. مطمئن باشید که این صحنه به عنوان ادای احترام عمدی در نظر گرفته شده است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها