با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Life and Death in the Warehouse 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Life and Death in the Warehouse 2022 ممکن است تا پایان یک ساعتش شما را کاملاً کمونیست نکند، اما تصور اینکه فیلمنامه‌نویس جدید هلن بلک درام مبتنی بر واقعیت‌ها (زندگی و مرگ در انبار) (بی‌بی‌سی سه) کمکی به تغییر شماره‌گیری فردی هر بیننده نکند. دفعه بعد که به چیزی نیاز داشتند به یک مغازه مستقل بروید. این یک داستان تلخ از کارهای پشت صحنه است که زندگی بی نظیری را برای ما مصرف کنندگان فراهم می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/life-and-death-in-the-warehouse-2022/

Life and Death in the Warehouse review – the terrible true cost of online  shopping | Television | The Guardian

زیرنویس فیلم Life and Death in the Warehouse 2022 صحنه ما در یک انبار آمازون تنظیم شده است. من از صفت فقط به معنای “انبوه” استفاده می کنم، متوجه شدید. اگرچه غول خرده‌فروشی آنلاین آمازون به بسیاری از اعمالی که در داستان زندگی و مرگ در مورد کارگران مورد آزار و شکنجه و استثمار نشان داده شده است متهم شده و با آنها مرتبط است، اما تمام این ادعاها و نامش را رد کرده است.

هرگز در اینجا ذکر نشده است. مجموعه ای از زیرنویس های آغازین فقط می گوید که رونق اخیر در خرید آنلاین، ارتش نامرئی از حدود 1 میلیون کارگر انبار را ایجاد کرده است که صدها نفر از تجربیات آنها در مکان های مختلف به عنوان مبنای نمایش درام استفاده شده است. توضیح می‌دهد: «بعضی از این شرکت‌ها را می‌شناسید، برخی دیگر را نشنیده‌اید. بین شرح‌ها، صحنه‌هایی از سقط جنین زنی در اتاقک توالت پخش می‌شود، قبل از اینکه به گذشته برگردیم و به جایی برسیم که این فاجعه نمادین آغاز شد.

در حالی که کارگران نوبتی برای ورود به خارج از انباری که کارفرمای اصلی یک شهر کوچک ولز است، صف می کشند، دو دوست قدیمی مدرسه چشم یکدیگر را می بینند. آلیس (پاپی لی فریر) یک انتخابگر است – همانطور که از نامش پیداست، وظیفه او این است که سفارشات را از مایل به مایل قفسه های داخل آن پیدا کند و از آنها خارج کند، زیرا مکان آنها روی گوشی و هدفون او قرار می گیرد. برخلاف بسیاری از افراد، او به یکی از موقعیت‌های نادر دائمی رسیده است – که به عنوان انگیزه‌ای برای جاه‌طلبی برای همه، علی‌رغم شانس‌های بسیار زیاد در برابر ایمن کردن یکی از آنها – و برای اثبات آن یکی از جلیقه‌های سبز رنگارنگ را می‌پوشد. مگان (ایمی-فیون ادواردز) زیر نظر مدیر ارشد دنی (کریگ پارکینسون)، در حالت خزنده خونسرد که او را به عنوان Caddy in Line of Duty به اطلاع عموم رساند، منتظر است تا اولین روز خود را به عنوان یک کارآموز مدیریت آغاز کند. ) و شرکای او دونا (کیمبرلی نیکسون، یک دختر پست و مرده که همگی بزرگ شده اند) و شان (سیون دانیل یانگ)، که به نظر می رسد گهگاهی از کول اید خودداری کرده است در حالی که دو نفر دیگر سیر می نوشند و بیشتر.

BBC Three's Life And Death In The Warehouse: cast, plot, release

زیرنویس Life and Death in the Warehouse 2022 در گوشه ای از صفحه، روزهای سپری شدن دوران مشروط مگان به ما نشان داده می شود. در دیگری، ما شاهد کاهش نرخ انتخاب آلیس هستیم که به طور فزاینده باردار شده و میانگین تیم او را که اکنون مگان در راس آن قرار دارد، پایین می آورد.

غریزه مگان برای کمک – تغییر موقت آلیس به نقشی کم‌تر، سستی لازم را از راه‌های جزئی دیگر – و فرض او مبنی بر اینکه خط‌مشی شرکت و دنی اجازه این کار را می‌دهند، در هر مرحله از بین می‌رود. از امتناع از برآوردن نیازهای جسمانی آلیس، علیرغم تایید پزشکی در مورد مشکلات حاملگی او گرفته تا حمل مگان از روی زغال سنگ به دلیل تماس با آمبولانس زمانی که آلیس در حین شیفت کاری سقوط می کند (که آمار آنها را حتی بدتر نشان می دهد و مطلبی را در اخبار منتشر می کند)، فاجعه آشکار، مطالعه‌ای است در مورد اینکه چه اتفاقی می‌افتد زمانی که بشریت تابع حرص و آز شرکتی، بیهودگی میل یا حتی اقدام فردی در سیستمی است که بی‌نقص برای مهار و سرکوب آن طراحی شده است، و هزینه واقعی کالاهای ارزان قیمت و راحتی جذاب.

بله، agitprop است به این معنا که بسیاری از مشکلات را در یک برنامه فشرده می کند و ذهن را تنها بر روی آنها متمرکز می کند، به قیمت از دست دادن زمینه گسترده تر و یک دیدگاه مخالف تصوری. و در جمع کردن همه آنها، زمان یا فضای لازم برای عمیق شدن در هیچ یک از آنها را ندارد. اما نکته این نیست. نکته این است که تا جایی که ممکن است بی‌عدالتی‌های زیادی را به نمایش بگذاریم – با فردی کردن اشتباهات سیستمی و ایجاد نقض ملموس ملموس – روح، قرارداد اجتماعی، اثرات بی‌پایان اصلاح‌ناپذیر سرمایه‌داری بی‌پایان.

BBC3 Life And Death In The Warehouse review: Drama delivers shocking home  truths of some working conditions today - Wales Online

درام بلک این کار را به‌خوبی انجام می‌دهد، با کمک بازی‌های خوب (از جمله آلد آپ استفان در نقش دوست آلیس، همکار و نماینده شجاع اتحادیه، دوون). بسیاری از زمینه‌های سیاسی-اجتماعی را پوشش می‌دهد بدون اینکه فراموش کند که ما به فکر مردمی باشیم – آن 1 میلیون نفر و تعدادشان – که به عنوان سربازانش در رنج هستند.

این با یک نت نیمه امید به پایان می رسد، اما نشان می دهد که پاسخ – و به طور ضمنی سرزنش فعلی – در رفتار و تغییر فرد نهفته است. این مطمئناً بخشی از هر راه‌حلی خواهد بود، اما این تنها اقدام جمعی است که بر دولت‌ها فشار می‌آورد که باید تغییر واقعی ایجاد کنند و دیدگاه جامعه را در مورد اینکه چقدر به نام سرمایه‌داری تحمل خواهیم کرد، تغییر خواهد داد. اما شاید من کاملاً کمونیست می شوم. شاید کمی خرید آجر و ملات کافی باشد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها