با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند Little Girl 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Little Girl 2020 ساشا هفت ساله در استانی فرانسه زندگی می کند، عاشق کلاس های باله، عروسک ها، لباس ها و خانواده اش است. او ممکن است مرد به دنیا آمده باشد، اما حداقل از چهار سالگی می‌دانست که واقعا یک دختر است. خوشبختانه، مادرش، کارین، به طور کامل از فرزندش حمایت می کند و به همراه پدر و چهار خواهر و برادر دوست داشتنی ساشا، خانواده روند انتقال را آغاز می کنند. این شامل بسیاری از گام‌های دلهره‌آور دیگر، مراجعه به روانپزشک متخصص در نارسایی جنسی در پاریس برای بحث در مورد این وضعیت است، از جمله اینکه آیا (زمانی که زمان آن فرا می‌رسد) استفاده از درمان هورمونی با شروع بلوغ، مدیریت دوستی‌ها و مهم‌تر از همه، متقاعد کردن مدرسه ساشا به او را به عنوان یک دختر بشناسد به نظر می رسد که این آخرین مرحله به دلیل وجود مدیر مدرسه معمولی تر، چندان خوب پیش نمی رود، اما ساشا و والدینش اصرار دارند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/little-girl-2020/

Little Girl (2020) - IMDb

زیرنویس مستند Little Girl 2020 این مستند خارق‌العاده توسط کارگردان سباستین لیفشیتز، که فیلم‌های زیادی درباره تجربه LGBTQ+ ساخته است (وایلد ساید، بامبی، بدن‌های باز)، صمیمیت قابل توجهی با سوژه جوان و خانواده‌اش به دست می‌آورد. این فیلم با فیلمبرداری متمرکز و روشن توسط پل گیلهوم از نزدیک و شخصی به ما اجازه می دهد تا هر سوسو زدن صورت ساشا و بزرگسالان اطراف او را مطالعه کنیم.

Little Girl review – a brave child's journey to her true self | Movies | The  Guardian

زیرنویس Little Girl 2020 ناراحتی آن‌ها وقتی شرایط سخت می‌شود به‌طور دردناکی قابل مشاهده است، اگرچه سبک vérité، پرهیز از هرگونه راهنمایی ویراستاری یا روایتی، فضایی را برای بینندگان باقی می‌گذارد تا چیزها را متفاوت تفسیر کنند. آیا والدین و متخصصان به ساشا کمی فشار می آورند تا هویت جنسیتی را حل کند؟ آیا باید چنین انتخاب باینری باشد؟ و کل موضوع مسدود کننده های بلوغ، که هنوز هم بسیار بحث برانگیز است، تنها به صورت اجمالی مورد بحث قرار می گیرد.

Little Girl (2020) - IMDb

اما چیزی که مورد بحث نیست، همدلی و محبت گسترده والدین ساشا است که نسبت به او احساس می‌کنند، و این در همدلی لیفشیتز و خدمه‌اش به نوبه خود به آنها منعکس می‌شود و در نهایت این کار را به یک اثر بسیار روشنگر و فرامثبت تبدیل می‌کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها