با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Love at Sky Gardens 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Love at Sky Gardens 2021 یک کمدی رمانتیک سبک است که در برنامه UP Faith & Family پخش می شود. دیر و مارکوس از شغل فعلی خود ناراضی هستند و به دنبال توسعه حرفه خود با انجام آنچه می خواهند – طراحی باغ روی پشت بام و برنامه ریزی مهمانی هستند. بعد از اینکه این دو شغل جدید پیدا نکردند، مارکوس ایده ایجاد یک باغ روی پشت بام را برای یک عروسی با مشخصات بالا مطرح می کند، اما او به کمک دیردر نیاز دارد. آیا آنها می توانند عروسی را به پایان برسانند و مهلت شش هفته ای خود را تعیین کنند؟

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/love-at-sky-gardens-2021/

Love at Sky Gardens (TV Movie 2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Love at Sky Gardens 2021 با ست های زیبا و استایل بسیار خنده دار و خوش بازی است. این فیلم دارای شخصیت های رمانتیک و روسو است که رویاهای حرفه ای خود را دنبال می کنند و بر احساسات خود تاکید می کنند. با این حال، فیلم حاوی برخی عناصر اخلاقی است که دوستی، کار گروهی، ازدواج و اداره یک تجارت در خدمت مشتری را ترویج می کند. همچنین مردی به خاطر رفتار بد عذرخواهی می کند.

با این حال، متأسفانه، LOVE AT SKY GARDENS دارای محتوای ناپسند متفرقه ای است، مانند یک زوج نامزد که با هم زندگی می کنند، چند اشاره عصر جدید توسط دو شخصیت فرعی، و مردی که می گوید از مرد دیگری درخواست می کند. محتوای اعتراض آمیز در LOVE AT SKY GARDENS برای کودکان بزرگتر احتیاط می کند.

جهان بینی مسلط و دیگر محتوا/عناصر جهان بینی: جهان بینی قوی رمانتیک به معنای کلی فلسفی که در آن شخصیت های اصلی به دنبال رویاهای حرفه ای خود می روند، شخصیت ها تاکید می کنند که چگونه یک باغ عشق است، و داستان بر احساسات مردم تأکید می کند، با برخی عناصر اخلاقی مانند عذرخواهی انسان برای فقرا. رفتار و فیلم ازدواج، دوستی و کار گروهی را ترویج می‌کند، با محتوای سرمایه‌داری قوی درباره پیوستن دو کسب‌وکار به یکدیگر و شامل نظری درباره زنی است که کافی‌شاپ خود را با سرمایه‌گذاری روی مشتریانش بزرگ کرده است، یک زوج نامزد بسیار «روحانی» به تصویر کشیده می‌شوند. در مورد هاله، انرژی، و غیره، و صحنه ای وجود دارد که از یوگا برای کاهش استرس استفاده می کند، برخی از احساسات سبک محیط زیستی به عنوان شخصیت ها بر زیبایی طبیعت تأکید می کنند، و مردی می گوید که از مرد دیگری درخواست می کند.

با Deirdre Chan، یک باریستا با آرزوی ارتقاء حرفه خود و تبدیل شدن به یک طراح محوطه شروع می شود. پدر و مادر هم اتاقی دیرره با او مصاحبه ای در Rooftop Dreams می دهند و او آماده است تا بهترین تاثیر را بگذارد. در همین حال، مارکوس ترنر به عنوان دستیار یک مدیر اجرایی در Sky Gardens، یک شرکت برنامه ریزی رویداد، کار می کند. با این حال، او به دنبال مصاحبه برای سمت مدیر باز رویدادها است.

Love at Sky Gardens (TV Movie 2021) - IMDb

زیرنویس Love at Sky Gardens 2021 مارکوس یکی از افراد معمولی کافی شاپ Deidre است و Deirdre کمی به او علاقه دارد. اما مارکوس با زن دیگری نامزد کرده و با هم زندگی می کنند. او فقط برای گرفتن قهوه برای رئیسش وارد مغازه می شود.

وقتی مصاحبه دیرره شغل جدید را برای او به ارمغان نمی آورد، وقتی مارکوس در روز مصاحبه اش می آید، او به کافی شاپ برمی گردد. او در عجله اش برای درست کردن یک لاته برای مارکوس، لاته را برای رئیسش بر روی او می ریزد، که در برنامه مصاحبه خود مارکوس آچاری قرار می دهد.

وندی، نامزد مستغلات مارکوس که موفق شده است، از این که این شغل را پیدا نکرده است، ناامید است. از طرف دیگر، دیرره و هم اتاقی اش نقشه ای می کشند تا به مارکوس یک قهوه جدید بدهند، زیرا مارکوس نام او را در کارت اعتباری خود دیده است. دیردر بیرون محل کار مارکوس با یک قهوه ظاهر می شود، اما او همچنان از ریختن آن ناامید است. Deirdre خودش را حفظ می کند و توضیح می دهد که چرا طراحی و معماری فضای باز اهمیت دارد و اینکه او فقط یک باریستا نیست. او می رود و تصمیم می گیرد که دیگر به مارکوس فکر نکند.

بعداً، مارکوس و رئیسش، والنسیا، میزبان یک مشتری عروسی ثروتمند هستند. این زوج تحت تأثیر اکثر ایده های خود قرار نگرفته اند، تا اینکه مارکوس دیرره و باغ های پشت بام او را به یاد می آورد. او قول می دهد که می تواند آن مکان را برای زن و شوهر تحویل دهد، بنابراین فشار بر او برای تحویل دادن است.

Love at Sky Gardens' Movie Sneak Peek - Too Much, Too Soon? - YouTube

مارکوس با دیرر ملاقات می کند و می گوید که برای او شغلی پیدا کرده است. با این حال، او متوجه نشد که او قبل از این فقط یک باغ روی پشت بام را تکمیل کرده است.

آیا آنها می توانند عروسی را به پایان برسانند و مهلت شش هفته ای خود را تعیین کنند؟ زمانی که مارکوس به دیردره علاقه پیدا می کند، عوارضی پیش می آید.

LOVE AT SKY GARDENS یک فیلم عاشقانه تلویزیونی استاندارد اما سرگرم کننده است که به خوبی از مونتاژ و زمان بندی کمیک استفاده می کند. بازیگران خوب کار می کنند، کیفیت دوربین عالی است، و برخی از تغییرات صحنه به طرز دلپذیری سبک هستند. همچنین، مجموعه ها زیبا هستند، زیرا طرح بر طراحی و معماری زیبا تمرکز دارد.

LOVE AT SKY GARDENS یک جهان بینی رمانتیک قوی دارد، زیرا شخصیت های اصلی به دنبال رویاهای حرفه ای خود هستند. همچنین فیلم تاکید می کند که باغ عشق است و به جای انجام کار درست بر احساسات مردم تاکید می کند.

همانطور که گفته شد، LOVE AT SKY GARDENS حاوی برخی عناصر اخلاقی و طرفدار سرمایه داری است. به عنوان مثال، احترام برای ازدواج وجود دارد، مردی برای رفتار بد عذرخواهی می کند، و فیلم باعث ترویج دوستی، کار گروهی می شود. یک زوج نامزد بسیار «معنوی» به تصویر کشیده می‌شوند که در مورد هاله، انرژی و غیره صحبت می‌کنند. همچنین احساسات محیط‌گرایانه‌ای وجود دارد زیرا شخصیت‌ها بر زیبایی طبیعت تأکید می‌کنند و یک مرد می‌گوید که از مرد دیگری و دیگری طرفدار سرمایه‌داری می‌خواهد. . MOVIEGUIDE® در مورد برخی از عناصر جهان بینی و موارد غیراخلاقی متفرقه احتیاط را توصیه می کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها