با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Love Is Color Blind 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Love Is Color Blind 2021 عشق شاید قوی ترین احساس در این دنیا باشد. عشق زندگی ما را ارزش زیستن می دهد. عشق چیزی است که در تاریک ترین ساعات به ما امید می دهد. عشق تنها چیزی است که این دنیا را به مکانی زیبا تبدیل می کند. از Beetles “All You Need is Love” گرفته تا “In the Mood for Love” وونگ کار وای، نیاز و احساس تعلق به عشق هر از گاهی در فرهنگ پاپ ظاهر می شود. شاید در تجارت سینما، داستان های عاشقانه یکی از موفق ترین ژانرها باشد. اما اغلب این داستان‌های عاشقانه آنقدر کلیشه‌ای و پرمدعا می‌شوند که نشانی از آن نمی‌گذارند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/love-is-color-blind-2021/

DONBELLE'S 'LOVE IS COLOR BLIND' SHOWING ON SKY PAY-PER-VIEW - Daily  Guardian

زیرنویس فیلم Love Is Color Blind 2021 انتشار جدید نتفلیکس Love is Colorblind را می توان به عنوان یک کمدی رمانتیک کلیشه ای دیگر با داستان و شخصیت های کلیشه ای طبقه بندی کرد. پرفروش ترین فیلم فیلیپینی سال گذشته، این فیلم با بازی دانی پانگیلینان و بل ماریانو در اولین فیلم مشترکشان. این فیلم به کارگردانی جان لئو دی. گارسیا، بر داستان عشق بین کارا و اینو و فراز و نشیب های رابطه آنها متمرکز است. اینو پس از مواجهه با یک تصادف وحشتناک که مادرش را نیز از او می گیرد، کوررنگ می شود. او برای کنار آمدن با آن تروما دست و پنجه نرم می کند و شکسته می شود. یار دیرینه او کارا همه چیز را برای کمک به او در این شرایط انجام می دهد. اما همه چیز بین آنها پیچیده می شود زیرا اینو نگران مسئولیت کارا است.

اگرچه طرح کلیشه ای است، اما باید بگویم که موتیف رنگی که در فیلم به کار رفته بسیار چشمگیر است. اهمیت رنگ در زندگی ما، چگونگی تأثیر آن بر روحیه و جهان بینی ما، فیلم سعی می کند در مکان های خاصی به آن بپردازد. و برای آن بخش، می توان آن را با کنجکاوی تماشا کرد. با سه آهنگ زیبا که کاملاً در متن روایت فیلم قرار گرفته اند و لحظات دوست داشتنی بین زوج های اصلی، فیلم می تواند پس از مواجهه با ناامیدی در یک روز در مکان های خاصی به عنوان یک حس خوب عمل کند. اما از نظر زیبایی‌شناختی، فیلم حفره‌های زیادی دارد که با لذت‌های گناه‌آمیز قابل توجیه نیستند.

Tickets out: 'Love Is Color Blind' to hold virtual premiere Dec. 9 –  Filipino News

زیرنویس فیلم Love Is Color Blind 2021 فیلمنامه با قوس های شخصیتی محدود و برخی طنزهای بیهوده غیرضروری کشیده می شود. لحظات کلیدی فیلم به شکلی خشک اجرا می شوند که منجر به عدم ارتباط با فیلم می شود. بازیگران نیز نمی‌توانند این از دست دادن ارتباط را با بازی خود حفظ کنند، اگرچه من بازی بل ماریانو را به عنوان کارای حبابی، همدل و حامی دوست دارم. در بعضی جاها، او مرا به یاد Geet Dhillon از «Jab We Met» اثر علی می‌اندازد. به نظر من او قابل ربط ترین شخصیت در کل فیلم است. اما نیمه دیگر DonBelle (در فیلیپین Belle و Donny به این نام خوانده می شوند)، Donny Pangilinan بازیگری محدودی دارد. آسیب های روانی و دلشکستگی هایی که باید از طریق بازیگری او وارد شود، وجود ندارد. همچنین پیچیدگی مورد نیاز در شخصیت او در خود نوشتار غایب است که اجازه نمی دهد شخصیت را قابل ربط بسازیم و ما را نسبت به او احساس کنیم.

Love Is Color Blind (2021) - Photos - MyDramaList

با وجود این شکست ها، نمی توان انکار کرد که Love is Colorblind یک کمدی رمانتیک ماندگار است. حتی به عنوان یک لذت گناه برای من کار کرد. و اگر روز سختی با دلشکستگی و ناامیدی دارید، حتماً باید این یکی را در نتفلیکس امتحان کنید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها