با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Love Like the Falling Petals 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Love Like the Falling Petals 2022 عشق مانند گلبرگ های سقوط یک فیلم ژاپنی محصول 2022 به کارگردانی یوشیهیرو فوکاگاوا، نویسندگی کیسوکه اویاما و توموکو یوشیدان و با بازی کنتو ناکاجیما و هونوکا ماتسوموتو است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/love-like-the-falling-petals-2022/

Is Love Like the Falling Petals (2022) on Netflix France?

زیرنویس فیلم Love Like the Falling Petals 2022 هاروتو یک عکاس جوان با یک آرایشگر جوان و ماهر به نام میساکی آشنا می شود. او بلافاصله با اولین نگاه او و عصبی شدن او عاشق می شود.

میساکی فاش می‌کند که اولین مشتری او بوده است، که برایش دوست‌داشتنی است. هاروتو حقیقت را خم می کند و خود را یک عکاس معرفی می کند.

هاروتو به بازگشت ادامه می دهد تا موهایش را توسط او کوتاه کند و آن دو شروع به صحبت کردند. یک روز، هاروتو تصمیم می گیرد از میساکی برای قرار ملاقات بپرسد و در حالی که موهایش را کوتاه می کند، موضوع را مطرح می کند. متأسفانه سرش را تکان می دهد و او را به سمت بریدن لاله گوشش هدایت می کند و باعث می شود که او بیهوش شود.

چند روز بعد، میساکی دیوانه با او ملاقات می کند تا از او عذرخواهی کند، جایی که او سؤال یک قرار را مطرح می کند، که او با آن موافقت می کند. با این حال، برادر بزرگتر محافظ میساکی را تایید نمی کند، زیرا او فقط بهترین را برای او می خواهد.

Love Like the Falling Petals (2022) Movie Review - A poignant but  discombobulated drama

زیرنویس Love Like the Falling Petals 2022 آن‌ها برای دیدن ساکوراها یا شکوفه‌های گیلاس به قرار ملاقات می‌روند، جایی که هاروتو نشان می‌دهد که در حال حاضر عکاس نیست و بر سر دوراهی قرار دارد. میساکی در کمال تعجب عصبانی می شود و از او فریاد می زند که به دنبال اشتیاقش برود و به راحتی تسلیم نشود.

هاروتو، متحیر اما مصمم، این توصیه را جدی می گیرد. او در یک استودیوی عکاسی شغلی پیدا می کند و به کار سخت ادامه می دهد. سپس دوباره از او می خواهد بیرون برود و او می پذیرد که بسیار خوشحال شد.

آنها بیرون می روند و اوقات زندگی خود را می گذرانند، که منجر به قرار ملاقات و لذت بردن از شرکت یکدیگر می شود.

با این حال، داستان آرام دریانوردی در اینجا متوقف می شود، زیرا میساکی کمی بیمار می شود، که منجر به ویزیت دکتر می شود که در آنجا تشخیص داده می شود که او به سندرم پروژروئید مبتلا است، بیماری که او را بسیار سریع پیر می کند. همچنین این یک مورد شدید برای میساکی است که کمتر از یک سال فرصت دارد تا با علائم ناتوان کننده مبارزه کند.

میساکی، ویران شده، به انزوا می رود و هاروتو را قطع می کند. او همچنین شغل آرایشگری خود را رها می کند و وانمود می کند که در جای دیگری کار پیدا کرده است. بعد از چند ماه که او را در تاریکی رها می کند، دروغ می گوید و وانمود می کند که شخص دیگری را پیدا کرده است و قلب او را می شکند.

Love Like the Falling Petals summary and ending explained

برادرش از او مراقبت می کند و او برای درمان او همه تلاش می کند، اما فایده ای نداشت. آنها حتی الکترومغناطیسی گران قیمت را امتحان کردند، که توسط یک کلینیک خارجی انجام شد که نوید نتایج را می داد. با این حال، این کار بد پایان یافت زیرا درمان جعلی بود و کلینیک بیماران آسیب پذیر خود را که به دنبال امید بودند کلاهبرداری می کرد.

چند ماه بعد از سال، بیماری او به سرعت او را پیر می کند و عملکردهایش را کند می کند، که باعث می شود امیدش را به زندگی از دست بدهد.

هاروتو، اگرچه دلشکسته است، اما سعی می کند ادامه دهد. او بر کار خود تمرکز می کند و ثمره تلاش خود را به بار می آورد که او را اندکی بهبود می بخشد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها