با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Love Mocktail 2 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Love Mocktail 2 2022 یک فیلم درام عاشقانه به زبان کانادایی محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی دارلینگ کریشنا است که این فیلم را به همراه همسرش میلانا ناگاراج تهیه کرده است. کریشنا و میلانا نیز در کنار ریچل دیوید و امروتا آیینگار ایفای نقش می کنند. این فیلم دنباله‌ای بر Love Mocktail (2020) است. داستان زندگی آدی را دنبال می کند که با مرگ همسرش نیدی کنار می آید و سعی می کند ادامه دهد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/love-mocktail-2-2022/

Love Mocktail 2 (2022)

زیرنویس فیلم Love Mocktail 2 2022 کریشنا کار فیلمنامه دنباله Love Mocktail را تا ژوئن 2020 تکمیل کرد. این فیلم توسط سری کریزی میندز فیلمبرداری و ویرایش شد در حالی که ناکول ابیانکار آهنگسازی را انجام داد. Love Mocktail 2 در 11 فوریه 2022 در سینما اکران شد. اکثراً نقدهای مثبتی دریافت کرد.

این فیلم زندگی آدی پس از مرگ نیدی را دنبال می کند و اگر او به زندگی و عشق خود فرصتی دوباره بدهد. در این سفر او سیهی را ملاقات می کند و همچنین با دوست دختر سابقش جیو برخورد می کند.

آیا آدی سرانجام پس از اینکه نیدی او را ترک کرد آرامش خود را پیدا می کند؟ آیا آدی سیهی را که علیه پدر و مادرش می رود می پذیرد یا هنوز عاشق نیدی است؟ داستان فیلم را تشکیل می دهد و آدی در نهایت آرامش خود را در اوج هیجان انگیز می یابد.

Love Mocktail 2 Review: More Love, More Love, Again Milana; Got an  end-to-end story New Adi | Love Mocktail 2 Review: Darling Krishna Milana  Nagaraj Movie is the perfect blend of comedy

زیرنویس Love Mocktail 2 2022 کریشنا عزیز پس از موفقیت فیلم 2020 عشق موکتل 2 را معرفی کرد. او کار فیلمنامه را تا ژوئن 2020 به پایان رساند. کریشنا بر خلاف نسخه اصلی که یک درام عاشقانه احساسی بود، طنز زیادی به دنباله اضافه کرد. Nakul Abhyankar به عنوان آهنگساز برای دنباله امضا شد، به جای Raghu Dixit.  ریچل دیوید بازیگر مالایایی در این فیلم نقش آفرینی کرد که اولین حضور او در سینمای کانادا بود.

Love Mocktail 2 (2022) | Love Mocktail 2 Movie | Love Mocktail 2 Kannada  Movie Cast & Crew, Release Date, Review, Photos, Videos – Filmibeat

فیلمبرداری بین اوت 2020 و 2021 انجام شد. اولین برنامه فیلم در آگوست 2020 در بنگلور با حداقل خدمه فیلمبرداری شد و کریشنا قصد داشت کل فیلمبرداری را تا دسامبر به پایان برساند. حدود 60 درصد از فیلم تا اکتبر 2020 فیلمبرداری شد و تیم شروع به ویرایش بخش های فیلمبرداری کرد.

کریشنا و میلانا پس از عروسی خود در فوریه 2021 از فیلمبرداری استراحت کردند و فیلم به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد. تولید در ژوئن 2021 در لاداخ که یک مونتاژ فیلمبرداری شد، از سر گرفته شد و به بنگلور بازگشت. فیلمبرداری تا آگوست 2021 به پایان رسید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها