با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Love Under the Olive Tree 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Love Under the Olive Tree 2020 عشق زیر درخت زیتون یک فیلم تلویزیونی کانادایی به کارگردانی پیتر دلویز و نویسندگی سامانتا هرمان است. از بازیگران آن می توان به توری اندرسون، بنجامین هالینگزورث و شاون رابرتز اشاره کرد. در 20 ژوئن 2020 در کانال هالمارک به نمایش درآمد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/love-under-the-olive-tree-2020/

Preview + Sneak Peek - Love Under the Olive Tree - Hallmark Channel -  YouTube

زیرنویس فیلم Love Under the Olive Tree 2020 درگیری بین دو مزرعه محلی روغن زیتون به وجود می آید. نیکول کابلا مصمم است تا به حریف جیک براندینی ثابت کند دستور غذای خانواده‌اش شایسته جایزه است. اما اگر این دو عاشق شوند چه؟

Love Under the Olive Tree box office | Best Movie Cast

زیرنویس Love Under the Olive Tree 2020 این فیلم در بریتیش کلمبیا، کانادا، در ژوئیه و آگوست 2019 فیلمبرداری شد. یکی از مکان‌های خاص، میلسین شاپ در آلدرگروو، پیش از میلاد بود. در ابتدا قرار بود در سپتامبر 2019 منتشر شود، اما اولین نمایش به تعویق افتاد. عشق زیر درخت زیتون دو رابطه در حال تکامل را بررسی می کند:

رابرتز آدام کالفیلد، بهترین دوست شخصیت اصلی و همکار او را به تصویر می کشد. به گفته این بازیگر، داستان فرعی در فیلمنامه به «طبیعی ترین و معتبرترین شیوه» انجام شده است. رابرتز ادامه داد: “من قبلاً چنین چیزی را در هیچ فیلمنامه دیگری ندیده بودم. این یک اظهار نظر در مورد هر چیزی یا نوع روابطی که در بیرون وجود دارد و بدون توجه به چیزها نبود، فقط چیزی باز و پذیرا باشد.»

Love Under the Olive Tree (TV Movie 2020) - IMDb

در مجله‌ای برای Fangirl، Interrupted دو شخصیت اصلی «مونتاگ‌ها و کاپولت‌های دنیای روغن زیتون» نام‌گذاری شدند و خود فیلم به دلیل گنجاندن شخصیت‌های مورد ستایش قرار گرفت. نقدی برای The Best Darn Girls اکثراً مطلوب بود: “در حالی که نتیجه گیری ضد اوج است، داستان عشق هنوز نویدبخش است.” تصویر طبیعی یک رابطه عجیب و غریب». او همچنین معتقد بود که شخصیت رابرتز یک الگوی همجنس‌باز مثبت است و او را به‌عنوان «نوع مرد بروس ویلیس»، «با ماهیچه‌ای از سوپرمن» توصیف کرد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها