با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Madelines 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Madelines 2022 مادلین (برا گرانت، ایستسایدرز) و همسرش اوون (پاری شن، بیمارستان عمومی) دو دانشمند مستقل هستند که در آزمایشگاه گاراژ خود بر روی یک دستگاه سفر در زمان کار می کنند. به نظر می رسد همه چیز خوب پیش می رود. آنها با موفقیت یک پرتقال را در زمان و مکان جابجا کردند. آنها سرمایه سرمایه گذاری را از حامی خود روری (ریچارد ریله، فضای اداری / افسانه ای “آن مرد”) تضمین کردند. و همه آنها آماده هستند تا روی موضوعات انسانی آزمایش کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/madelines-2022/

Madelines (2022) - IMDb

زیرنویس فیلم Madelines 2022 اما یک شب، مادلین بعد از مصرف چند شراب زیاد شروع به کدنویسی می کند و خودش را به آینده می فرستد تا برگردد و بفهمد که به دلیل یک اشتباه تایپی در کد، او و روری می توانند انتظار داشته باشند که یک مادلین جدید از آینده بازگردد. هر روز در یک زمان به مدت 3600 روز. چه باید کرد؟

Madelines (2022) - IMDb

زیرنویس Madelines 2022 این فیلم به کارگردانی جیسون ریچارد میلر (که تهیه کننده فیلم Frozen-نه، نه دیزنی) و نویسندگی مشترک آن توسط Brea Grant است، علیرغم سه بازیگر کوچک و صحنه های محدودش، توانسته سرگرم کننده باشد. اعتبار زیادی به گرانت تعلق می‌گیرد، که به مادلین‌های مختلفی که تجسم می‌کند، ویژگی‌های منحصربه‌فردی می‌دهد.

موسیقی مصنوعی مت آکرز که از دهه 80 میلادی الهام گرفته شده است نیز واقعاً لذت بخش است و کل پروژه را با حال و هوای لذت بخش مجرمانه در اواخر شب به طور مستقیم به سندیکا ارائه می دهد.

Madelines (2022) - IMDb

اگرچه این فیلمی نیست که بتواند در برابر بررسی های منطقی زیادی مقاومت کند. و عناصر وحشتناک و کمدی را می‌توانستند تا حدودی جمع‌آوری کنند. اما به عنوان یک آزمایش، من فکر می کنم تیم در حال انجام چیزی است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها