با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Mahjong Nights 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Mahjong Nights 2021 در کمال تعجب، «شب های فال ماهجونگ» ساخته لارنس فاجاردو پتانسیل زیادی را در چند صحنه اول خود نشان داد. این فیلم دارای عناصری بود که نه تنها یک فیلم شهوانی بود، بلکه دارای نقشه هایی بود که می توانست در مورد سوء استفاده از زنان (و توانمندسازی آنها) چیزهای زیادی بگوید. به طرز ناامیدکننده‌ای، «شب‌های فال ماهجونگ» نتوانست خود را از غرایز نفسانی‌تر خود نگه دارد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/mahjong-nights-2021/

Mahjong Nights (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Mahjong Nights 2021 این بیماری همه گیر ویرانی در کشور ایجاد کرده است و مشاغل و خانواده ها را به طور یکسان تحت تأثیر قرار داده است. الکسا (Angeli Khang) یک سرآشپز نوظهور است که برای ادامه تحصیل به کلاس های آنلاین روی آورده است. ناپدری او (جی مانالو) کارهای زیادی داشت اما بیشتر آنها مجبور شدند کار را تعطیل کنند و اکنون در تلاش است تا مخارج زندگی خود را تامین کند در حالی که مادرش (میکی فریولز) دوستانش (لیز آلیندونگان، جامیلا اوبیسپو، آرنل ایگناسیو) را برای بازی فال ماهجونگ می‌فرستد. . همانطور که همه با یکدیگر فال ماهجونگ بازی می کنند، اسرار تاریک آشکار می شود و نشان می دهد که هر یک به اندازه ای که ما تصور می کردیم بی گناه نیستند.

Mahjong Nights (2021) - IMDb

زیرنویس Mahjong Nights 2021 با توجه به عنوانش فکر می‌کنید که فال ماهجونگ نقش اصلی را در داستان آن بازی می‌کند، اما بازی فال ماهجونگ واقعاً اصلاً مهم نبود. متأسفانه، این همان حسی بود که با اکثر عناصر فیلم احساس می کردیم. در نگاه اول شما را فریب می دهد و اشاره ای به آنچه می توانست داشته باشد می دهد، اما در عوض تصمیم می گیرد ارزان ترین، بی معنی ترین و اسفناک ترین مسیر را انتخاب کند.

Mahjong Nights (2021) - IMDb

با این حال، ما را اشتباه نگیرید، متوجه می شویم که این یک تجربه حول محور رابطه است و هیچ اشکالی در آن وجود ندارد. اما این فیلم به طور مداوم موضوعات متفاوتی مانند قمار آنلاین، سوء استفاده، سیاست و حتی بیماری همه گیر را که می توانست همزمان این موضوع را در مورد رابطه و بیشتر از رابطه ایجاد کند، به زبان می آورد. بیشتر از آن، «شب های فال ماهجونگ» از نظر روایت به طرز باورنکردنی احمقانه و ناقص بود. پایان به ویژه نشان داد که داستان آن چقدر عجولانه و غیرقابل درک است. ناگهان بدون هیچ نتیجه گیری روشنی از سرنوشت اکثر شخصیت هایش به پایان می رسد. اگر می‌توانستیم چیزی را که در «شب‌های ماهجونگ» دوست داشتیم انتخاب کنیم، آن جی مانالو بود. هر وقت او روی پرده می آمد، ترس و وحشت بنا به دلایلی بسیار ملموس و محسوس بود. اگر می خواهید با فیلمی سرگرم شوید که فقط در مورد گوشت باشد، “شب های فال ماهجونگ” ممکن است بیشتر شما را راضی کند. بقیه باید از آن اجتناب کنند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها