با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم ME 3.769 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم ME 3.769 2019 یک لاتین نابالغ مشتاقانه منتظر بدن بالغ خود است، اما به زودی باید با رفتار نادرست فردی که به او اعتماد دارد کنار بیاید.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/me-3-769-2019/

Me 3.769 (2019) - HBO Max | Flixable

زیرنویس فیلم ME 3.769 2019 به‌عنوان کارگردان، به دنبال داستان‌هایی با قهرمان‌های زن بعید هستم، تا مخاطبان را به چشم‌اندازهای منحصربه‌فرد بکشانم، موانع اجتماعی-اقتصادی را بشکنم، و افکار را برانگیزم.
من کارم را به عنوان بازیگر شروع کردم. تحصیل بازیگری در کارنگی هال، و محدود کردن حرفه‌ام به موفقیت تجاری، من را ناامید کرد– از فقدان و انواع نقش‌هایی که برای لاتین‌ها در دسترس بود. من معتقدم که بهترین راه برای ایجاد تغییر، تغییر است. و بنابراین من شروع به نوشتن برای صحنه کردم – در عرض یک سال، خودم را در خارج از برادوی دیدم و با داستان زندگی‌نامه‌ای خود «Brownsville Bred» تحسین منتقدان را برانگیختم. این نمایشنامه سفر من به داخل و خارج از آنجایی را که (در آن زمان و هنوز هم هست) پایتخت قتل نیویورک – براونزویل بروکلین – شرح داد. (نیویورک تایمز آن را “از محاکمه های دخترانه تا پیروزی روی صحنه” می نامد.)

با تشویق مخاطبانم که تشنه حقیقت و تنوع در سرگرمی‌هایشان بودند، می‌دانستم که باید داستانم را روی یک پلتفرم گسترده‌تر نمایش دهم. می خواستم فیلم بسازم
با شروع ساخت یک مجموعه وب و با این هدف که خودم را برای ساخت نهایی نمایشنامه خود به عنوان یک فیلم بلند آماده کنم، زمین آموزش فیلمساز خود را ایجاد کردم.

Female Eye Film Festival / HBO 2020 – Me 3.769 — We are moving stories

زیرنویس ME 3.769 2019 اکنون، نزدیک به هفت سال بعد، پس از تولید بیش از 50 فیلم کوتاه و جایزه بهترین کارگردانی روایت، ME 3.769 را به عنوان اولین فیلم کوتاهی نوشتم که ممکن است نمایانگر شخصیت اصلی و حساسیت در بازی من باشد. من نمایشنامه را به صحنه ها تقسیم کردم و از هر صحنه داستان های کوتاهی ساختم. در حالی که کل بازی صحنه منعکس کننده دوران بلوغی است که شش سال از شکل گیری ترین سال های دختر ما را در بر می گیرد، هر صحنه مختص نقطه عطفی بود که به قدرت عاطفی او منجر می شد.
یکی از این صحنه‌ها به میل شادی‌بخش دختر برای رشد در بدن در حال رشدش مربوط می‌شود – یک غریزه طبیعی که با لمس نامناسب در یک محیط استخر عمومی از بین می‌رود. از بسیاری از صحنه‌های نمایش 90 دقیقه‌ای، هیچ‌کدام بیشتر از این صحنه، پس از نمایش، تماشاگران را به سمت من کشاند – بسیاری از آنها در نهایت فاش کردند “این اتفاق برای من هم افتاد و من هرگز به کسی نگفتم.”
دریافتم که این حقیقت دردناک پلی است برای نقاط مشترک، شکستن موانع اجتماعی-اقتصادی، و شفابخش.

اولین پیش نویس فیلمنامه (آنچه اکنون هست) ME 3.769 داستان تعبیه شده در نمایشنامه را بیان می کرد، اما وقتی داستان را بررسی می کردم، احساس کردم که برخورد با یک غریبه به مراتب شجاعت کمتری نسبت به حقیقت دیگری دارد که من آماده به اشتراک گذاشتن آن نبودم. ، تا به حال … یک برخورد شخصی تر که نشان دهنده ناشایستگی یک بزرگسال مورد اعتماد بود.
علاوه بر این، با شدت گرفتن جنبش METOO، من از بسیاری از منابع سرزنش قربانی را می شنیدم. “چرا اون اونجا بود؟”، “چرا رفت؟”، “چرا نگفت؟”
در ME 3.769، من می‌خواستم نشان دهم که چگونه یک دختر می‌تواند در شرم یک جرم، و متعاقب آن، یک گناه غیرمنطقی غرق شود.

ME 3.769 (2019) YIFY - Download Movie TORRENT - YTS

می‌خواستم لحظه‌ای خصوصی را فاش کنم که به سکوتی طولانی منجر شد. علاوه بر این، من امیدوارم که ME 3.769 بتواند نشان دهنده یک جنبش مهم باشد، جنبشی از توانمندسازی فداکارانه، قهرمان زنی که شجاعتش به دلیل این تصور است که او می تواند نه برای خودش، بلکه برای ایجاد تغییر و جلوگیری از رنج بعدی ما بایستد. نسل زن
همانطور که می نویسم، به دیروز فکر می کنم – که اولین نمایش خصوصی من از فیلم بود … پس از آن یک غریبه کاملاً به من اطلاع داد که او در 16 سالگی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است … شخص دیگری، مرد، از او می‌پرسد که آیا ممکن است پیوندی به فیلم داشته باشد تا با همسرش به اشتراک بگذارد و شروع به بحث در مورد نحوه ارائه آن به دختر ۶ ساله‌شان کند.
من ME 3.769 را به عنوان بازتاب لحظه ME TOO عنوان کردم. عدد 3.769 منعکس کننده 3.769 میلیارد زن در جهان ما است.

به عنوان یک خالق/تهیه کننده محتوا، ماموریت من مدتهاست دستیابی به تنوع بیشتر در جلو و پشت دوربین و حمایت از فیلمسازان متنوع دیگری که داستان ها، مضامین و موفقیت آنها برای چشم انداز همه سرگرمی های ما حیاتی است.
کارگردانی فیلم به معنای فرمان دادن به دید کامل شماست. این رضایت بخش ترین و شادترین کار من است که امیدوارم تا پایان عمر انجام دهم.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها