با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Metamorphosis 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Metamorphosis 2022 دگردیسی با یک زن نظافتچی شروع می شود که در آزمایشگاه مخفی گروه Genge کار می کند. ما می دانیم که این یک آزمایشگاه مخفی است زیرا فیلم به ما می گوید. از آنجایی که زن از نوع اختصاصی است، همه جاهایی را که کارت تند کشیدنش به او دسترسی دارد، تمیز می کند، از جمله قفسی پر از تکه های گوشت. طولی نمی کشد که تی رکسی که آن ضایعات را به جا گذاشته بود ظاهر شد و او را قبل از بیرون رفتن از در باز برای جستجوی دسر می خورد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/metamorphosis-2022/

Metamorphosis (2022) Review - Voices From The Balcony

زیرنویس فیلم Metamorphosis 2022 در همین حال، متخصص حیوانات در حال انقراض لیانگ (گائو شوانگ، بودای خشمگین طلایی، بچه مشت اژدها) و تیمش در تلاش هستند تا یک مار غول پیکر را به دام بیاندازند تا آن را به بیمارستان حیوانات در معرض خطر بازگردانند. در آنجا او متوجه می‌شود که از نظر ژنتیکی تغییر یافته است، چیزی که شی ون سابقش از او خواسته بود تا در مورد آن تحقیق کند، اما او نپذیرفت زیرا “من واقعاً علاقه‌ای به ژن‌ها ندارم”.

این نظر او تغییر می کند و او به دیدن او می رود و درست به موقع می رسد تا آنها بقایای غذای تی رکس را پیدا کنند و کاپیتان ژائو رئیس امنیت شرکت آنها را از تماس با پلیس منع کند. و سپس آن موجود ظاهر می شود و به همه اطلاع می دهد که مسئول است.

در حالی که شما نمی‌توانید متامورفوسیس را به خاطر اینکه سریع به اکشن نرسیده سرزنش کنید، فیلم مطمئناً می‌تواند به دلیل فقدان جدی منطق مقصر باشد. به خانم نظافتچی توانایی باز کردن قفس با تیرانوزاروس را بدهید؟ یا لیانگ به شی ون اجازه می دهد که خودش برود تا یی بو را نجات دهد (وانگ زینگچن، انگر چیس، مبارزه دوباره با رودخانه ها و دریاچه ها. چون او در رختکن زنانه است؟ و آن دو سعی می کنند ردای او را از پشت هیولا بگیرند نه حوله گرفتن یا اجازه دادن به لیانگ که او را برهنه ببینند؟

METAMORPHOSIS (2022) Preview of mutant tyrannosaurus vs. giant python movie  - MOVIES and MANIA

زیرنویس Metamorphosis 2022 اما جدای از این خطاهای لحظه ای عقل، مسخ یک پارک ژوراسیک نسبتا خوب، اگر چه بیش از حد واضح باشد، در امتداد خطوط The Asylum’s Triassic World است. لباس لیانگ حتی یک کپی از لباس کریس پرت از سری ژوراسیک است.

اما مهمتر از آن، تیرانوزاروس از رشته های ناقص DNA T Rex با شکاف هایی که توسط ژن های آفتاب پرست و کروکودیل پر شده است، تشکیل شده است. کارگردان چن لیانگیان (کلاسیک کوه‌ها و دریاها – سیر مبتکرانه) از این موضوع بهره می‌برد زیرا ژن‌های آفتاب‌پرست به موجودی این توانایی را می‌دهند که با محیط اطراف خود ترکیب شود و نامرئی شود. همچنین به آن زبانی می‌دهد که می‌تواند طعمه را بگیرد، اگرچه از این توانایی تقریباً به اندازه کافی استفاده نمی‌شود.

اثرات، همانطور که انتظار می رود، بیشتر CGI هستند و کمی متفاوت هستند. Tyrannosaurus عمدتا به خوبی انجام شده است. استثناها صحنه ای است که در آن یک قربانی از زبانش آویزان است و دیگری با استفاده از چیزی که شبیه یک پایه پلاستیکی است. مارها، دو نفر از آنها وجود دارد، با این حال، کمی به دلخواه باقی می ماند. مانند برخی از ماشین آلات بزرگ که در یک نقطه می بینیم. به طور کلی وقتی صحبت از این نوع فیلم‌ها می‌شود، Metamorphosis در وسط مجموعه قرار می‌گیرد.

METAMORPHOSIS (2022) Preview of mutant tyrannosaurus vs. giant python movie  - MOVIES and MANIA

بیشتر اینها در آخرین بازی متامورفوسیس که خشونت مار روی مار، بداخلاق های شرکتی، صلیب های دوگانه، خشونت مار روی دایناسور، مسابقه ریپلی در مقابل ملکه بیگانه و پارتیتی را ارائه می دهد که به نظر می رسد از یکی از سازهای Dream Theater خارج می شود، به چشم می خورد. آهنگ های. این خیلی منطقی نیست، اما بسیار سرگرم کننده است. و واقعاً، آیا این تمام چیزی نیست که از فیلمی مانند مسخ می‌خواهیم؟

و با وجود برخی نمودارهای مشکوک و اثرات متغیر، این چیزی است که ما به دست می آوریم. Metamorphosis ممکن است در سطح Snakes و Crocodile Island نباشد، اما از Abyssal Spider و Varanus Priscus در رتبه بندی ویژگی های موجودات چینی بسیار جلوتر است. و اگر به دنبال هیولاهای بیشتری هستید، FilmTagger آن را پوشش داده است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها