با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند More Than Robots 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند More Than Robots 2022 لحظه های آغازین بیش از ربات ها با انرژی مضطرب قابل لمسی سروصدا می کنند. ما برای دور نیمه نهایی مسابقه روباتیک FIRST وارد یک مرکز همایش می شویم: اعضای هر تیم دور اختراعات خود می چرخند، جمعیت از غرفه های کنار دیوارها با هیجان غرش می کنند. روبات ها – ستاره های نمایش – در مرکز اتاق آویزان هستند. ما، بینندگان، از اعضایی که در حال حفاری و تعویض قطعات هستند جاسوسی می کنیم، کدهای برنامه آنها را سه بار بررسی می کنیم، یکدیگر را بالا می گیریم و یادآوری های تشویق کننده ارائه می دهیم. شمارش معکوس شروع می شود روی کلمه Go، صفحه سیاه می شود و کارت عنوان ظاهر می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/more-than-robots-2022/

More Than Robots | Official Trailer | Disney+ - YouTube

زیرنویس مستند More Than Robots 2022 بنابراین، اولین مستند پرتنش و لطیف Gillian Jacobs درباره اولین فصل مسابقات رباتیک 2020 FIRST آغاز می شود. FIRST که توسط Segway و مخترع پمپ انسولین دین کامن تأسیس شد، یک برنامه بین المللی سختگیرانه است که دانش آموزان دبیرستانی را موظف به ساخت و برنامه ریزی یک ربات می کند. قوانین ساده هستند، در سطح میدانی: هر تیم بسته ای با مواد مشابه دریافت می کند، شش هفته فرصت دارد تا ربات را بسازد، نام تیم و طلسم را جمع آوری کند و برای یک سازمان اجتماعی پول جمع کند. این یک سفارش بلند و چند شاخه است – اما همچنین سرگرم کننده است.

چهار دانش‌آموز دبیرستانی – Jacob، Aaron، Mariana و Kanon – ما را در سفرهای تیم‌هایشان برای ساخت و برنامه‌ریزی یک ربات رقابتی راهنمایی می‌کنند. تلاش چند هفته‌ای و پرمخاطره، تمرینی برای همکاری و ایجاد عزت نفس است. جیکوبز که برای بازی در انجمن، سریال عشق جود آپاتو و اخیراً خیابان ترس از نتفلیکس شناخته می‌شود، این داستان را به‌عنوان داستانی الهام‌بخش از کار گروهی و اتفاقی که وقتی بچه‌ها تشویق می‌شوند تا تخیل‌شان را آزاد کنند، به تصویر می‌کشد.

این اولین کارگردانی جیکوبز است، و او آگاهی و محافظت شدید از سوژه‌ها و روایت‌هایشان را نشان می‌دهد – ویژگی‌هایی که به مصاحبه‌های متحرک و گرم تبدیل می‌شوند. «روشی که مغزم کار می‌کند، نمی‌توانم با کلمات فکر کنم. من به احساسات و اعداد فکر می کنم. پیوستن به تیم FIRST – The Vitruvians – در مدرسه او در لس آنجلس به جیکوب، که علاقه منحصر به فرد همکلاسی‌هایش به فرهنگ پاپ را بیگانه می‌دانست، فرصتی برای دوست پیدا کرد.

آرون که در بخش دیگری از لس آنجلس زندگی می کند، به طور تصادفی با روباتیک برخورد کرد. او در مقدمه خود می گوید: «بعضی از مردم از تغییر می ترسند. اما تا زمانی که چیزهای جدید را امتحان نکنید، نمی دانید چه چیزی را دوست دارید یا به چه علاقه ای دارید. چیز جدید آرون به ساخت ربات تبدیل شد و پیوستن به TeraWatts (تیم مدرسه او) به او کمک کرد تا این وسواس را پرورش دهد.

More Than Robots' Review: An International Battle - The New York Times

زیرنویس More Than Robots 2022 دو سوژه دیگر – ماریانا و کانون – به ترتیب در مکزیکو سیتی و چیبا در ژاپن زندگی می کنند. ماریانا قبل از پیوستن به تیم روباتیک مدرسه‌اش، Nautilus، بسیار خجالتی بود، اما رقابت برای جایزه رئیس FIRST (که به تیمی داده می‌شود که بیشترین خدمات را به جامعه خود نشان می‌دهد) او را از درونگرایی راحت کرد. Kanon اولین تیم خود را به نام Sakura Tempestas در ژاپن پس از یک دوره آموزشی کوتاه در مینیاپولیس تأسیس کرد. در آنجا، او در یک باشگاه روباتیک شرکت کرد که حس او را در مورد اینکه چه کسی می تواند یک مهندس باشد گسترش داد.

جیکوبز به دانش‌آموزان فضای کافی می‌دهد تا پاسخ‌هایشان را در نظر بگیرند و جوک‌هایشان را بسازند. این فرصت‌ها برای ابراز وجود، مصاحبه‌ها را شل می‌کند و باعث می‌شود آنها احساس سختی کمتری کنند. گفت‌وگو با خانواده‌ها، دوستان و مربیان دانش‌آموزان مکمل داستان‌های آن‌ها است و تأثیر مثبت روباتیک بر زندگی آن‌ها را تقویت می‌کند.

اما روایت عسلی بیش از ربات‌ها به دلیل تنش بین علاقه جاکوبز به تجربیات فردی سوژه‌هایش و تعهدات گسترده‌تر دکتر برای تبلیغات در ابتدا مشکل دارد. دیزنی (که پلتفرم استریم آن میزبان این مستند خواهد بود و در 18 مارس اکران خواهد شد) برای دهه ها FIRST را تامین مالی کرده است. Lucasfilms، یک تهیه کننده اجرایی، در فصل 2020 با این برنامه همکاری کرد.

این برنامه ارزشمند بیشتر از طریق داستان‌های شرکت‌کننده و فیلم‌هایی که تیم‌ها در حال تلاش برای ساخت و آزمایش روبات‌های خود هستند، زنده می‌شود. وقتی دانش‌آموزان به ما اجازه ورود به فرآیند خود را می‌دهند – با توضیح مکانیسم‌های خاص یا بیان امیدها و ناامیدی‌های خود – تصویر واضحی از برنامه نمایان می‌شود. با این حال، سبک‌شناسی مانند ویرایش صدای ناهنجار و آهنگسازی صدادار همراه با کلیپ‌های تکراری مصاحبه‌ها با کامن، در نهایت بخش‌هایی از «بیشتر از روبات‌ها» را تشکیل می‌دهد. اثر می تواند فاصله گذاری باشد.

Gillian Jacobs's 'More Than Robots' (SXSW 2022) Early Documentary  Non-Spoiler Review – How To Make A Change Through Post-Human Machines :  r/GillianJacobs

پایان بیش از روبات ها هم الهام بخش است و هم یک کیفرخواست. در حالی که یک سال دیگر از همه گیری همه گیر می گذریم، اکثر مقامات دولتی مسئولیت های خود را در قبال مردم خود کنار گذاشته اند. تماشای این کودکان که از وسایل نسبتاً ناچیز خود برای کمک به یکدیگر استفاده می کنند، و گوش دادن به صحبت آنها در مورد وابستگی متقابل، واقعاً خودخواهی این رهبران را به چشم می اندازد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها