با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم My Little One 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم My Little One 2019 فردریک شوفات و جولی گیلبرت – در سطح بین‌المللی برای اولین فیلم بلندشان، حرا (2011)، که در جشنواره فیلم لوکارنو به رقابت پرداختند، با هم متحد شدند تا جدیدترین فیلم خود را با نام «کوچولوی من» در جشنواره فیلم سولوتورن (در رقابت برای) ارائه کنند. جایزه تماشاگران)، یک هویس کلوس مبتنی بر بیابان و آغشته به آزادی.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/my-little-one-2019/

My Little One - Trailer - YouTube

زیرنویس فیلم My Little One 2019 سفری یک طرفه به قلب صحرای آریزونا است، پرتره ای بی رحمانه و ظریف از سه نفر از عاشقان سابق در جستجوی معنای زندگی. دو مرد چهل ساله، الکس (وینسنت بونیلو) و برناردو (متیو دمی) تصمیم می گیرند اروپا را ترک کنند تا با جید، یک دوست، عاشق سابق و همراه ماجراجویی ملاقات کنند. هر دو زمانی دیوانه وار عاشق جید بودند، عشقی که به نظر می رسد هنوز هم به شدت می سوزد.

جید ممکن است مدت ها پیش رفته باشد، اما حضور او هرگز آنها را ترک نکرده است. از آن زمان این دو دوست مسیرهای متفاوتی را در پیش گرفتند: الکس به پاریس نقل مکان کرد در حالی که برناردو زندگی خانوادگی آرام تری را با دو فرزند و یک شرکت معماری در ژنو انتخاب کرد. اما به زودی به صحرای ناواهو آمریکا منجنیق می شوند. این دو دوست در مواجهه با واقعیت خشن صحرای آریزونا و همراهی فریدا، دختر وحشی جید، به زودی خود را رو در رو با ارواح قدیمی و رنج آینده ای می یابند که دیگر چندان قطعی به نظر نمی رسد.

My Little One (2019) - IMDb

زیرنویس My Little One 2019 منظره گاه سوررئال صحرای آریزونا، سرزمینی مرموز که فرار از آن غیرممکن است، به محور اصلی این داستان تبدیل می شود. خود کویر تقریباً به یک شخصیت تبدیل می شود، یک راهنمای معنوی به سوی ناشناخته ها. غیرممکن است که ماهیت واقعی خود را در جایی پنهان کنیم که به نظر می رسد آسمان تا بی نهایت گسترش یافته است.

الکس، برناردو و جید (بازی عالی از آنا موگللیس) باید با ماهیت واقعی و اشتباهات گذشته خود روبرو شوند، اما مهمتر از همه، آنچه در آینده در انتظار آنهاست. صحرا (محفظه ناواجو) – که جید برای بزرگ کردن دخترش، فریدا (روبی ماتنکو باورنکردنی) انتخاب کرده است – بدون قضاوت از سه عاشق ما استقبال می کند و آنها را به سمت یک فراموشی در حال بازسازی و محیطی افراطی سوق می دهد که نمی توان بدون آسیب از آن فرار کرد. سفر آنها به مرزهای جسم و ذهنشان به آنها اجازه می دهد تا زندگی خود را با انزوا و شفافیت خاصی مشاهده کنند که هم ترسناک و هم غم انگیز است: معنای کلمه “آزادی” در چهل سالگی چیست؟ آیا آنها توانسته اند به آرزوهای دوران جوانی خود برسند؟

MY LITTLE ONE

جید مظهر ایده آزادی است، زنی قوی، اسرارآمیز و مصمم که به مکانی پناه می برد که می تواند خودش در مهجوریت کامل باشد. مانند جید، ناواهو رزرو از مجموعه قوانین و اعتقادات خود پیروی می کند. و دختر جید، فریدا، نیز با همان ارزش ها، آزاده و بی اعتنا به قوانین جامعه آموزش دیده است. فرقی نمی کند فریدا دختر باشد یا کودک، بزرگسال یا دختر. آنچه اهمیت دارد روح او و صمیمیت عمیق درونی اوست.

انتخاب موسیقی متن، اقتباس راک (توسط یان پچین) از آثار لهاسا د سلا، با اضافه شدن چند قطعه الکتروآکوستیک توسط دو نفره کریستوف کی رول، بسیار با هم مطابقت دارد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها