با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم On the 3rd Day 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم On the 3rd Day 2021 روز سوم (Al Tercer Día) جدیدترین فیلم فیلمساز آرژانتینی دانیل د لا وگا است که از دیگر فیلم‌های او می‌توان به Necrophobia 3D و The White Coffin اشاره کرد که چند عنصر موضوعی را با آن به اشتراک می‌گذارد. اگرچه زمانی که به فیلم‌های ترسناک فکر می‌کنید جایی نیست که به ذهنتان خطور کند، اما آرژانتین سابقه‌ای در ژانر سینمایی دارد که شامل فیلم‌های مورد علاقه دکتر کنجکاو هامپ و اسنف و همچنین فیلم‌های جدیدتری مانند فرانچسکا و خانه تشییع جنازه می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/on-the-3rd-day-2021/

ON THE 3RD DAY Official Trailer (2021) Horror by Del Toro Films - YouTube

زیرنویس فیلم On the 3rd Day 2021 انریکه (جراردو رومانو، اجلاس سران، پرخوابی) تماسی دریافت می‌کند که از او خواسته می‌شود چیزی را به سانتا کروز تحویل دهد که به خواست خدا آخرین بار خواهد بود. پایین در زیرزمین او کالا را می بینیم، یک جعبه چوبی بزرگ که در زنجیر پیچیده شده است. سیسیلیا (ماریانا آنگیلری، مرد مرده داستان خود را می گوید) پسر جوانش مارتین (اکتاویو بلمونته) را برای یک سفر ماشین آماده می کند. وسایل نقلیه آنها با هم برخورد می کنند.

سه روز بعد سیسیلیا در بقایای یک ساختمان عجیب بیدار می شود و نمی داند در این مدت چه اتفاقی افتاده است. مارتین هیچ جا پیدا نمی شود. او که متهم به ربودن پسر توسط پدرش فرناندو (دیگو کرمونزی، بن‌بست) به بیمارستان و مظنون شدن بازرس ونتورا (اسوالدو سانتورو، موبیوس) در ناپدید شدن دیگری که همان شب رخ داد، از بیمارستان فرار می‌کند تا پسرش را پیدا کند. تنها کمک او از دکتر هرنان (لائوتارو دلگادو، کریپتونیت) بود.

اگر اصلاً با ترسناک، نوشته‌شده یا فیلم‌برداری شده آشنا هستید، احتمالاً در پانزده دقیقه اول متوجه خواهید شد که پشت سر رمز و راز روز سوم چیست. اما این دلیلی برای خاموش کردن آن نیست، این فقط بخشی از یک طرح چندلایه است که تماشای آن جذاب است. و هنوز یک سورپرایز بد در پایان در انتظار است.

بیشتر قسمت میانی در روز سوم یک جلسه هیپنوتیزم طولانی است زیرا یکی از همکاران دکتر هرنان سعی می کند قفل خاطرات سیسیلیا از روزهای از دست رفته را باز کند. این تا حدی با صحنه هایی از انریکه است که در حال بازجویی از خودش است. با نمايش زيبا و مهيج، جزئيات كافي را پر مي كند تا ما را آماده كند، اما ما را براي آنچه كه در آخرين نمايش مي آيد آماده نمي كند.

On the 3rd Day (2021) - IMDb

زیرنویس On the 3rd Day 2021 همچنین در طول این سکانس بود که متوجه چیز جالبی در مورد فیلم و تکنولوژی شدم. روز سوم در زمان حال اتفاق می‌افتد و ما شخصیت‌هایی را می‌بینیم که از تلفن‌های همراه استفاده می‌کنند، اما بسیاری از مردم، حتی آن‌هایی که توانایی خرید گوشی هوشمند را داشتند، هنوز از تلفن ثابت استفاده می‌کنند. همچنین فناوری منسوخ دیگری وجود دارد، مانند ضبط صوت حلقه به حلقه که هنوز در حال استفاده است. تقریباً گویی بازتابی از باورهای باستانی و حتی موجودات قدیمی تر که هنوز در این عصر علم حضور دارند.

در روز سوم با دو اجرای قوی لنگر انداخته است. یکی از آنگیلری به عنوان زنی که در تلاش برای یافتن پسرش، طیفی از احساسات و حالات فیزیکی را طی می کند. دیگری از رومانو که به تجلی فیزیکی عبارت world weary تبدیل می شود، تاکید زیادی بر خسته، زیرا او خود را مجبور به انجام وظایفش می کند. آنها حتی پس از اینکه سرها به معنای واقعی کلمه شروع به چرخیدن کردند، توجه ما را به داستان حفظ می کنند.

ON THE 3RD DAY (2021) Reviews [more] of Argentinian horror and US release  news - MOVIES and MANIA

همچنین باید از فیلمبردار ماریانو سوارز (Blood Brothers, Terrified) ستایش کرد که به فیلم ظاهری تاریک جوی با درخشش های غیرمنتظره زیبایی می بخشد. این موسیقی اثر لوچیانو اونتی است که بیشتر به خاطر کارگردانی فیلم هایی مانند What the Waters Left Behind و Abrakadabra شناخته می شود تا آهنگساز. گاهی اوقات به نظر می رسد که از یک کلون قدیمی Omen یا Exorcist گرفته شده است و به خوبی با فیلم مطابقت دارد.

روز سوم به عنوان بخشی از جشنواره بین‌المللی فیلم فانتزیا امسال، دوشنبه 23 اوت ساعت 19:30 یک نمایش مجازی خواهد داشت. برای اطلاع از نحوه تهیه بلیط می توانید صفحه فیلم را بررسی کنید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها