با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Once I Was Engaged 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Once I Was Engaged 2021 وقتی زنی در BYU هاوایی نامزد می کند، مادرش تمام تلاش خود را می کند تا عروسی را برنامه ریزی کند. با این حال، هر دو مادر و دختر باید بر فشار کمال غلبه کنند، زمانی که برنامه ها آنطور که انتظار می رود پیش نمی روند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/once-i-was-engaged-2021/

Once I Was Engaged – Official Movie Trailer - YouTube

زیرنویس فیلم Once I Was Engaged 2021 اولین فیلم، برای کسانی که به خاطر ندارند، نگاهی دوست داشتنی و خنده دار به سنت های احمقانه و پیوند خواهرانه در اردوگاه تابستانی دختران قدیس آخرالزمان بود. دنباله یکی از آن کمپینگان نوجوان، بری کارینگتون (کلر نیدرپروم)، و مادرش، کری (لیزا ولنتاین کلارک) – هماهنگ کننده فعالیت های بیش از حد سازماندهی شده کمپ – را دنبال می کند که بری به فصل بعدی زندگی خود می رود.

برنامه بری این است که کالج را در دانشگاه بریگام یانگ هاوایی به پایان برساند – جایی که او عشق و حرفه احتمالی در زیست شناسی دریایی را کشف کرده است – و به یک ماموریت برای کلیسای خود برود. همان روزی که او مدارک خود را برای ماموریتش ثبت می‌کند، اتفاق شگفت‌انگیزی رخ می‌دهد: دوست پسرش، تایس (تانر گیلمن)، به شکلی شرم‌آور از او خواستگاری می‌کند و بری پاسخ می‌دهد «البته».

این نامزدی ناگهانی باعث می‌شود بری احساس استرس کند، اما کری را واقعاً وحشت زده می‌کند – وقتی ویدیویی از این رویداد در فضای مجازی پخش می‌شود، از این پیشنهاد مطلع می‌شود. کری با شوهر کرت (بارت جانسون) به هاوایی پرواز می کند تا دخترش را صاف کند. با این حال، سرانجام کری مجذوب تایس شد و تحت تاثیر والدین ثروتمندش قرار گرفت، بنابراین نامزدی را تایید کرد. وقتی کری متوجه می‌شود که خانواده تایس می‌خواهند عروسی را دو ماه دیگر برگزار کنند، وحشت دوباره در خانه در یوتا شروع می‌شود.

Once I Was Engaged (2021) - IMDb

زیرنویس Once I Was Engaged 2021 نلسون در اینجا به قلمروی آشنا قدم می‌گذارد، در حالی که یک نسخه سبک از «پدر عروس» یا «عروسی یونانی چاق بزرگ من» را با غبارآلود کردن فرهنگ قدیس آخرالزمان می‌سازد.

البته، کری باید بفهمد که چگونه می‌تواند «سالن فرهنگی» بخشش را به یک اتاق پذیرایی زیبا تبدیل کند و حلقه‌های بسکتبال را در این فرآیند پنهان کند. و هنگامی که مهمانی مجردی بری که توسط هم اردوگاهی های سابقش برگزار می شود، از بولینگ و ماست یخ زده به ضربه خوردن در یک باشگاه رقص تبدیل می شود، شوک فرهنگی ایجاد می شود. “چه کسی برای جشن مجردی خود به یک باشگاه می رود؟” بری از یکی از دوستان غیر LDS خود به نام لین (پاریس وارنر) می پرسد که پاسخ می دهد: “به معنای واقعی کلمه همه.”

Once I Was Engaged (2021) - IMDb

چندین لحظه طنز غیراجباری وجود دارد، و بیشتر آنها – مانند صحنه ای که مادر و دختر با تفنگ های اسکنر برای دفتر ثبت عروس بری در یک هدف غوغا می کنند – از مهارت های کمدی تیز کلارک و جذابیت حبابی نیدرپروم بهره می برند. (نیدرپروم که در زندگی واقعی با نلسون ازدواج کرده است، به تنهایی یک فیلمساز با استعداد است، با تعداد زیادی رام کام کانال هالمارک و لباس مدرن «زنان کوچک» 2018 در رزومه کارگردانی اش).

«زمانی که نامزد بودم» همان حس کشف را ندارد – یعنی برداشتن پرده از مراسم فرهنگی مخفی – که «کندوی زنبور عسل» داشت. به جز مراسم معبد (که خارجی ها از تجربه آن منع شده اند، و این فیلم به آن دست نمی زند)، تفاوت زیادی بین آماده سازی عروسی یک عروس قدیس آخرالزمان و آنچه عروس های سایر ادیان پشت سر می گذارند، وجود ندارد، به همین دلیل است. طنز و قلب این فیلم بسیار قابل ربط است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها