با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم One for All 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم One for All 2020 سینما، به‌ویژه سینمای فرانسه، اغلب به ما این امکان را می‌دهد که به دنیایی بنگریم که تنها با فاصله زمانی می‌توانیم به‌طور مبهم به یاد بیاوریم، اما اکنون حتی کمتر آن را می‌شناسیم، در بزرگسالی: مدرسه، با نورها و سایه‌هایش. کافی است فیلم هایی مانند کلاس ، همه چیز از امروز شروع می شود یا یک بار در زندگی را به یاد بیاوریم، حتی بدون اشاره به موفقیت های جهانی مانند Dead Poets Society – فیلمی که یکی از شاگردان معلم تدارکات آن را بازی کرده است. دیوید ورداگر ادعا می کند که در فیلم «یکی برای همه» فیلم جدید دیوید ایلونداین، کارگردان ناواری را دیده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/one-for-all-2020/

One for All (2020) - IMDb

زیرنویس فیلم One for All 2020 اکنون که کودکان به دلیل بیماری همه گیر از رفتن به مدرسه به طور فیزیکی منصرف شده اند، کنجکاو است که ببینیم درس های حضوری چگونه بوده است – و امیدواریم که دوباره به این شکل باشد – تعارضات ذاتی آنها که درس های آنلاین نمی توانند دوباره ایجاد کنند، اما که نشان می دهد – نباید فراموش کرد – که مدرسه فقط کارکرد آکادمیک ندارد. همچنین یک دیگ ذوب برای روابط شخصی و همزیستی است: مکانی که در آن جوان‌ترین افراد ابتدا شروع به تصمیم‌گیری فردی و برقراری ارتباط با دیگران به شیوه‌ای کم و بیش هماهنگ می‌کنند، و جامعه‌ای خرد را ایجاد می‌کنند که بازتاب دهنده دنیایی است که در بیرون در انتظار آنهاست. از این دیوارها هیچ یک از اینها به صورت آنلاین اتفاق نمی افتد، اگرچه ما همچنان به کسب دانش ادامه می دهیم.

David Verdaguer: “En el tema del acoso escolar no hay buenos ni malos”

زیرنویس One for All 2020 این فیلم که توسط کورال کروز و والنتینا ویسو نوشته شده است نیز پرتره ای طبیعت گرایانه از گروهی از کودکان شهری است که همدیگر را فراتر از محدودیت های فیزیکی مدرسه می شناسند. این فیلم با زیبایی‌شناسی تقریباً مستند و مبتنی بر داستانی واقعی (ایده فیلم از داستانی خوانده شده در روزنامه زاده شد) به یک افسانه تبدیل می‌شود و به اصولی مانند دوستی، آموزش ارزش‌ها و پذیرش می‌پردازد. تفاوت.

یکی برای همه، که اولین نمایش جهانی خود را در آخرین دوره جشنواره فیلم میامی انجام داد، دوره اخیر جشنواره فیلم BCN را افتتاح کرد و هم برای والدین و هم برای فرزندان قابل مشاهده است (برای بینندگان هفت ساله و هفت ساله مجاز است. مسن تر). فیلم از معلمان متعهد و شیوه‌ای از آموزش صحبت می‌کند که در آن احترام و همزیستی غالب است، اما خود را تا حدودی سبک نشان می‌دهد و هرگز بیش از یک لبخند همدستانه در بیننده هیجان‌انگیز یا تحریک نمی‌کند.

Uno para todos | Crítica El buen maestro

یکی برای همه توسط Inicia Films، Fasten Films، A Contracorriente Films، Bolo Audiovisual، Uno para todos AIE و Amalur AIE با مشارکت TVE، TVC، Movistar+، Rakuten Cinema، Aragón TV با حمایت ICAA، ICEC، تولید می شود. Gobierno de Navarra و MEDIA Europa Creativa. توزیع توسط A Contracorriente Films و فروش بین المللی توسط Film Factory انجام می شود.

 

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها