با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Pirates 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Pirates 2021 در اینجا یک کمدی دوست‌داشتنی و راحت از بازیگری که فیلم‌ساز تبدیل شده، رجی یتس است. این یک قطعه دورهمی است که در شب سال نوی 1999 اتفاق می‌افتد، شامل تلفن‌های تاشو و شخصی که بر روی یک کپی از لندن A-Z اخم می‌کند و زمزمه می‌کند که چقدر خوب می‌شد اگر شخصی یک صفحه ناوبری مانند صفحه‌هایی که هواپیماها دارند اختراع کند. این همچنین ادای احترامی بازیگوش به عکس‌های گروه یک شبه دیوانه‌وار دهه 90 است (اگرچه یتس از معرفی شخصیت‌های فریز فریم-صدا که در آن زمان به کلیشه کلیدی بریت فیلم تبدیل شد اجتناب می‌کند)، و یک تم کلبه‌بازی وجود دارد که یادآور ترافیک انسان‌های جاستین کریگان است. ، که در سال 1999 منتشر شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/pirates-2021/

Pirates | Movie review – The Upcoming

زیرنویس فیلم Pirates 2021 سه پسر از لندن در حال آماده شدن برای لذت بردن از خود هستند: کاپو (الیوت ادوسا)، دو تن (جردن پیترز) و کیدا (ردا الزائوار). آنها در واقع ایستگاه رادیویی دزدان دریایی خود را راه‌اندازی کرده‌اند که به اندازه کافی موفق شده است تا آنها را به باشگاه‌ها برای اجرای مجموعه‌ها بکشاند.

Yo ho ho … Pirates.

زیرنویس Pirates 2021 اما یک مشکل وجود دارد کاپو به تازگی دانشگاه را شروع کرده است و برنامه هایی برای فرار و دیدن دنیا و انجام کارهای دیگری با زندگی خود دارد. در همین حال، دو تن باید راهی برای تحت تاثیر قرار دادن سوفی (کاسیوس نلسون) که علاقه زیادی به او دارد پیدا کند. و در تمام مدت آنها باید راهی برای ورود به یک باشگاه خاص در آن سوی تیمز برای شب هزار ساله زندگی خود بیابند.

Pirates (2021) - IMDb

چند خط خوب وجود دارد: من از دعوای بچه ها با پرنسس (شیلو کوکا) در مورد نحوه صحیح تلفظ “چنار” خوشم آمد. فیلم با شادی درباره مکان، از بحرانی به بحران دیگر، از گم شدن بلیط ها تا پس گرفتن بلیت ها، بدون هیچ هدف روایی بزرگی به جز سرگرمی، صحبت می کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها