با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Please Hold 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Please Hold 2020 در یک واقعیت نه چندان دور، متئو تورس به اشتباه در راه رفتن به محل کار دستگیر می شود. با زندگی در دنیایی که هوش مصنوعی دارای خودمختاری است، هیچ وسیله ای برای او وجود ندارد که بتواند حکم پلیس را به چالش بکشد – یا حتی بفهمد جرم ادعا شده چیست. کارگردان ک.د. Dávila’s Please Hold شکاف های سیستم قضایی ایالات متحده را تشریح می کند و با موارد متعدد بی عدالتی ناگهانی که در زندگی روزمره ادغام شده است، مقابله می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/please-hold-2020/

Please Hold (2020) - Short Film Review - flickfeast

زیرنویس فیلم Please Hold 2020 از همان لحظات آغازین، یک تفسیر اجتماعی فوری وجود دارد که به شکل هنر خیابانی روباتیکی است که گروهی از تماشاگران را در بر می گیرد. در حالی که مسلماً یک بیانیه بصری واضح است، اما دقیقاً سابقه تونال درستی را ایجاد می کند. به تصویر کشیدن هر اینچ از زندگی آنگونه که ما می شناسیم – از تحویل در خانه گرفته تا اجرای قانون – در قالب هواپیماهای بدون سرنشین تنها میزان آسیب های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ممکن را بیشتر نشان می دهد.

دوران ماتئو در زندان با حس زمان مخالفت می کند، اما در مفهوم اجتماعی آینده نگری احساس می کند که قدیمی است. داویلا از طریق محدوده یک سلول، بدترین ترس‌های ما را در سطوح مختلف بازی می‌کند و از نقاط لمسی سبک آینه سیاه برای تقویت حس تفکیک استفاده می‌کند. تنظیم پراکنده و حذف ارتباط انسانی نشان دهنده فقدان تمایل جمعی برای گوش دادن است، در حالی که صداهایی که باید شنیده شوند در خلأ آن گم می شوند.

PLEASE HOLD | Fantastic Fest

زیرنویس Please Hold 2020 حتی زمانی که لحظات آرام آن از نظر بصری غیرضروری می‌شوند، افشای اطلاعات داویلا تأثیری عالی دارد. هر عملی هزینه دارد، در حالی که لحظه های مکاشفه توجه را به چیزی نزدیک می کند که زندگی می تواند چگونه باشد. هیئت منصفه در مورد اینکه آیا عدالت خودکار جایگزین ارزشمندی برای واقعیت معیوب آن خواهد بود یا خیر، بهای سنگینی بر سر انسان صرف نظر از ماهیت آن می‌پردازد.

لطفا زیبایی واقعی Hold در جزئیات آن نهفته است. نجیب‌سازی ظریف کار زندان وجود دارد، زیرا متئو دستمزد ناچیزی می‌گیرد تا لباس‌های دست‌ساز بسازد که شایسته اینستاگرام باشد. یک موز کپک زده که در داخل وسایل او گذاشته می شود تنها نشان دهنده این است که چند شب بی خوابی ممکن است گذشته باشد. با این حال، بزرگترین جزئیات این است که هرگز دقیقاً چرا ماتئو دستگیر شده است. آیا این پروفایل نژادی است؟ یا هویت اشتباه؟ آیا باید یاد بگیریم که به طور فعال جایگاه اجتماعی اطراف خود را زیر سوال ببریم؟

PLEASE HOLD | Fantastic Fest

با اولین فیلم خود به نام Emergency به دلیل نمایش در ساندنس 2022، K.D. هویت کارگردانی داویلا یک تونیک هیجان‌انگیز برای دنیایی است که در آستانه خودسوزی است – با لطفاً نگاهی تقریباً بی‌نقص به امکانات آن داشته باشید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها