با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Prescription for Love 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Prescription for Love 2019 هر زمان که گزینه جدیدی برای فیلم عاشقانه «سالم» یا «تمیز» وجود داشته باشد که در آمازون یا نتفلیکس پیدا کنم، کنجکاو هستم. یکی از جدیدترین یافته‌هایی که من کشف کردم نسخه‌ای برای عشق است، یک کمدی رمانتیک و سرگرم‌کننده که، همانطور که از زیرنویس آن پیداست، یک افسانه سیندرلای معاصر است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/prescription-for-love-2019/

Prescription for Love (2019) | Trailer | Jillian Murray | Trevor Donovan |  Jillian Joy - YouTube

زیرنویس فیلم Prescription for Love 2019 سخت کار کردن، طبیعت دوم برای کلر ابوت (جیلیان موری) است. او برای به دست آوردن مدرک پرستاری خود دست به کار می شود و در نتیجه به پرستاران «دختر بدجنسی» که مراقبت (کار) خود را از او معطل می کنند، احترام نمی گذارد و سعی می کنند او را در وضعیت بدی با رئیسان قرار دهند.

به نظر می‌رسد که وقتی در آسانسوری که کار نمی‌کند گرفتار می‌شود، با مردی ملاقات می‌کند که احساس می‌کند با او ارتباط برقرار می‌کند، اوضاع به سمت مثبتی می‌رود. اما در شلوغی نجات آنها، این زوج از هم جدا می شوند و کلر هرگز انتظار ندارد او را دوباره ببیند.

بلافاصله پس از آن، کلر با دکتر جدید، لوک تیلور (تروور دونوان) آشنا می شود و وقتی متوجه می شود این مردی است که ساعت ها با او در آن آسانسور صحبت کرده بود، شگفت زده می شود. اما آنچه که ویرانگرتر است این است که او نمی‌خواهد با کلر صحبت کند یا آنچه را که او می‌گوید بشنود. لوک که به تجارت فکر می کند، فقط می خواهد بهترین کاری را که می تواند انجام دهد و اگرچه غیرممکن است، اما امیدوار است که از آسانسور دوباره با دختر ارتباط برقرار کند، بدون اینکه متوجه شود که دختر از آنچه می داند به او نزدیک تر است.

Prescription for Love (2019) - IMDb

زیرنویس Prescription for Love 2019 ما افسانه سیندرلا را بارها و بارها دیده‌ایم، اما اگر فیلمنامه‌هایی که به مرحله تولید می‌رسند نشان‌دهنده این است که ما از آنها خسته نشده‌ایم. این داستانی است که تا همین اواخر با آن آشنا نبودم، اما وقتی آن را کشف کردم، به این نتیجه رسیدم که ارزش یک نگاه مجدد را دارد. با شناخت شخصیت اصلی (از تولیدات مختلف هالمارک)، بعد از ظهر یک روز هفته نشستم (برای من نادر است) و بازی را فشار دادم.

طرح انقلابی نیست، اما نحوه انجام آن واقعاً به خوبی انجام شده است. من دوست دارم اجمالی از افسانه افسانه وجود داشته باشد، اما هیچ چیز “خیلی واضح” نیست، اگر منطقی باشد. نمای کلی داستان سیندرلا بدون نشانه های داستانی دقیق وجود دارد. برای مثال، دختری با لباسی زیبا فرار می کند، اما دمپایی شیشه ای گم نشده است. در حالی که به معنای نشان دادن نامادری و دختران کم هوش او بود، من احساس می کنم که طرح “دختر پست” کمی زیاده روی می کند. مخصوصاً در این که ما را وادار به مکث و تعجب کنیم که آیا واکنش آنها به مراقبت از بیماران حلقه ای از حقیقت دارد یا خیر!

Prescription for Love (2019) - IMDb

اگر از فیلم‌های هالمارک لذت می‌برید، مطمئناً از این رمان عاشقانه لذت خواهید برد. من بازیگران را دوست دارم و از دیدن موری در ویژگی های مشابه لذت می برم. او تاثیر درستی دارد و نقش یک سیندرلا را بازی می کند. به طور مشابه، من از نحوه نگارش شخصیت ها خوشم می آید، و اگرچه پسر خوبی است، اما شاهزاده از کامل بودن فاصله زیادی دارد. داستان را بیش از پیش معتبرتر می کند و رویکرد واقعی تری به داستان گویی به ما می دهد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها