با ما همراه باشید

اخبار 60

دانلود زیرنویس فیلم Raees 2017 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Raees 2017 یک فیلم اکشن هندی زبان هندی است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد به کارگردانی Rahul Dholakia و تهیه‌کنندگی Gauri Khan، Ritesh Sidhwani و Farhan Akhtar تحت پرچم‌های Red Chillies Entertainment و Excel Entertainment.  در این فیلم شاهرخ بازی می‌کند. خان، نوازالدین صدیقی و ماهیرا خان گفته می شود که رئیس بر اساس زندگی جنایتکار عبداللطیف ساخته شده است، اما سازندگان فیلم این موضوع را رد کرده اند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/raees-2017/

Raees (2017) Hindi Movie Review - Veeyen Unplugged

این فیلم در 25 ژانویه 2017 در تعطیلات آخر هفته روز جمهوری هند منتشر شد. office،  تبدیل شدن به یکی از پردرآمدترین فیلم های بالیوود در سال 2017 تا زمانی که هندی مدیوم از آن پیشی گرفت. Raees همچنین دزدی ترین فیلم هندی سال 2017 بود. موسیقی متن فیلم نیز بیش از 1.5 میلیارد دریافت کرده است. این فیلم در شصت و سومین دوره جوایز Filmfare پنج نامزدی دریافت کرد، از جمله بهترین بازیگر مرد برای خان.

Rambling About Raees (2017) – Film Inc.

رئیس، پسری تیزبین، در فاتح پور، گجرات، ایالتی با ممنوعیت مشروبات الکلی زندگی می کند و از سنین جوانی درگیر تجارت غیرقانونی مشروب می شود و از فلسفه مادرش استفاده می کند: هیچ شغلی پست نیست و هیچ دینی بزرگتر از هیچ شغلی نیست. با افزایش قدرت و نفوذ او، او تصمیم می گیرد راه خود را از هم جدا کند. او به همراه بهترین دوستش، صدیق، برای یک گانگستر محلی به نام جیرج کار می کند – که رئیس را دوست دارد و ایده های بدیعی برای قاچاق پیدا می کند. جامعه: برای آنها مشروب تهیه می کند، آنها را برای دریافت سفارش و تحویل آنها به کار می گیرد و در نتیجه از حمایت سیاسی هم از طرف وزیر ارشد و هم از طرف پاشابهای، رهبر اپوزیسیون برخوردار می شود.

Raees (2017) - IMDb

در همین حال، یک افسر پلیس صادق و قدرتمند، ACP JA Majmudar به فاتح پور منتقل می شود و سرکوب عمده ای را علیه فروشندگان مشروبات الکلی آغاز می کند، با تمرکز بر روی رئیس. یک سوءقصد نافرجام توسط جیرج.رئیس متعاقباً او را به تلافی می کشد.در این بین رئیس با همسایه اش آسیه ازدواج می کند و از او صاحب یک پسر می شود.

اخبار 60

دانلود زیرنویس مستند Is Covid Racist? 2020 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس مستند Is Covid Racist? 2020 در ژوئن 2020، من در تظاهرات Black Lives Matter در شمال لندن، نه چندان دور از خانه ام شرکت کردم. همسرم از دوستانی که در فیس بوک از آن مطلع شده بودند، متوجه این موضوع شده بود. بچه ها را بردیم. بیش از 1000 نفر رفتند. فراتر از حلقه نزدیکم، من فقط تعداد کمی را آنجا شناختم. سیستم صوتی ضعیف بود و من نمی توانستم آنچه را که از روی صحنه می گویند بشنوم. ما زانویی مانند کالین کپرنیک گرفتیم در حالی که مشتی مانند بلک پنترها را بالا می‌بردیم و ژست را برای هشت دقیقه نگه داشتیم – مدت زمانی که درک شووین زانویش را روی گردن جورج فلوید نگه داشت. سپس دست زدیم، گپ زدیم و به خانه‌های دربسته‌مان برگشتیم. من نمی دانم چه کسی تظاهرات را فراخوانده است. این اتفاق افتاد و بعد از بین رفت.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/is-covid-racist-2020/

Coughing while Asian': living in fear as racism feeds off coronavirus panic  | Coronavirus | The Guardian

در هفته های قبل و بعد از آن، نهادها بیانیه هایی ارائه کردند. بررسی ها اعلام شد؛ آواتارهای رسانه های اجتماعی تغییر کردند. موزه ها در فهرست موجودی خود تجدید نظر کردند. سالن‌های شهر به رهبری کارگر به رنگ بنفش درآمد. برنامه های درسی مورد بازنگری قرار گرفتند. مجسمه ها پایین آمدند یک شبه، فهرست‌های کتاب پرفروش‌ها مملو از دستورالعمل‌های ضد نژادپرستی و کاوش‌های سفیدپوستی شد. این ویروس درون ویروس بود: نوعی از آگاهی ضد نژادپرستی که با سرعت زیادی در سراسر جهان پخش شد و به دلیل ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده بود. همه آن را نگرفتند، اما همه از آن آگاه بودند و بیشتر آنها به نوعی تحت تأثیر آن قرار گرفتند.

Is Covid Racist? - All 4

همه اینها خود به خود اتفاق افتاد. مثل نفتی که منتظر جرقه ای بود، یک حوزه خفته از همفکران شعله ور شد. مشخص نیست که آیا آنها افرادی بودند که به شدت به نژادپرستی فکر می کردند، اما هیچ راه معنی داری برای مداخله در این موضوع پیدا نکرده بودند، یا اینکه با یک رویداد مرگ جورج فلوید از دوگانگی به اشتیاق تبدیل شده بودند. آنها بیدار شدند و همدیگر را پیدا کردند، درست مثل آن روز در لندن.

Stop Using The Coronavirus As An Excuse To Be Racist

احساس تازگی داشت، هرچند اتفاق جدیدی نیفتاده بود. تجربه زیسته نژادپرستی برای افراد غیرسفیدپوست فراگیر و بی امان باقی مانده است. نظرسنجی YouGov از اقلیت‌های قومی در بریتانیا که در همان ماه انجام شد، نشان داد که یک چهارم آنها بارها مورد آزار نژادی قرار گرفته‌اند، در حالی که تقریباً نیمی از آنها گفتند که پیشرفت شغلی آنها تحت تأثیر نژادشان قرار گرفته است. نظرسنجی تفاوت های قابل توجهی را بین گروه های قومی نشان داد، همانطور که می توان انتظار داشت، اما محور گسترده یافته ها برای همه آنها مشابه بود.

در ایالات متحده، منظره کشته شدن فلوید در زمان واقعی تکان دهنده بود، اما خبری از آن نبود. تعداد سیاه‌پوستانی که توسط پلیس در ایالات متحده کشته می‌شوند در طول پنج سال گذشته نسبتاً ثابت مانده است. وقتی تمرکز از ایالات متحده به نابرابری های داخلی در بریتانیا و جاهای دیگر تغییر کرد، مشخص شد که در اینجا نیز هیچ نارضایتی جدیدی وجود ندارد. ما به برخی از مظاهر جدید نژادپرستی در بریتانیا اعتراض نکردیم، بلکه به ماهیت پایدار آن اعتراض کردیم. نظرسنجی YouGov در ژوئن نشان داد که درصد افراد غیرسفیدپوست که فکر می‌کنند نژادپرستی در جامعه 30 سال پیش وجود داشته، تقریباً با نسبتی که فکر می‌کنند امروز وجود دارد، یکسان است.

ادامه مطلب

اخبار 60

دانلود زیرنویس فیلم The Other Me 2022 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم The Other Me 2022 یک فیلم معمایی محصول 2022 درباره مردی مبتلا به یک بیماری نادر چشمی است که به او اجازه می دهد انگیزه های واقعی مردم را ببیند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-other-me-2022/

The Other Me trailer: David Lynch-produced thriller coming this weekend

دانلود زیرنویس فیلم The Other Me نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی مشترک توسط گیگا آگلادزه. وانو باکرادزه، گیا بازگادزه، مکس گوتلیب، لاشا میندیاشویلی، جوآنا پلافسکی و جاناتان پی شاو نیز تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارند. تهیه کننده اجرایی توسط دیوید لینچ (توئین پیکس).

جیم استرجس، آندریجا پژیک، آنتونیا کمبل هیوز، رونا میترا، اورلا بردی و جوردی مولا در فیلم تولید گرجستان BA Production-The Fun Group حضور دارند.

THE OTHER ME (2022) Preview of mystery film - MOVIES and MANIA

زیرنویس فیلم The Other Me 2022 ایراکلی (جیم استرجس) یک معمار مشتاق است که با تشخیص بیماری چشمی ناتوان کننده دچار آشفتگی می شود. با بدتر شدن وضعیت او، دنیای بصری عجیبی به روی او باز می‌شود که باعث می‌شود انتخاب‌های زندگی‌اش، حرفه‌اش و ازدواجش با نوتسا (آنتونیا کمپل-هیوز) که به‌طور فزاینده‌ای ناامید شده، که با وفاداری‌اش به همسرش و واقعیت‌های زندگی‌اش مبارزه می‌کند، زیر سوال ببرد. زنده ماندن روزانه

THE OTHER ME Trailer. - Jim Sturgess, Rhona Mitra Star in Giga Agladze's  Thriller - VIMooZ

وقتی دیدها شدیدتر می شوند، او با یک زن مرموز نینو (آندرجا پژیک)، هنرمند زیبایی که تنها زندگی می کند، می افتد. او به موزه هنری او تبدیل می شود و آنها پیوند عمیقی ایجاد می کنند که از شیفتگی به شیفتگی به عشق تبدیل می شود. این زوج یاد می گیرند که به زبان شاعرانه صحبت کنند و یکدیگر را کاملاً درک کنند، که به ایراکلی کمک می کند تا با حقیقت هویت خود روبرو شود.

ادامه مطلب

اخبار 60

دانلود زیرنویس فیلم Immanence 2022 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Immanence 2022 فیلم جدید کارگردان Kerry Bellessa و Joshua Oram یکی از نویسندگان، تیمی که Amber Alert را به ما دادند، در یک قایق تاریک و متروک شروع می شود. همانطور که می شنویم تیم جستجو و نجات در حال جستجو برای خدمه هستند، می بینیم که یک چهره خاموش ظاهر می شود و سپس ناپدید می شود. سپس فیلم به ابتدای داستان بازمی گردد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/immanence-2022/

دانلود زیرنویس Immanence نائومی (Summer Bellessa، Funny Thing About Love) و تیمش به دنبال اثبات وجود حیات فرازمینی هستند. هنگامی که یک شهاب سنگ در جایی در مثلث برمودا فرود می آید و شروع به انتشار سیگنال های عجیبی می کند، آنها فکر می کنند که ممکن است آنچه را که به دنبال آن بودند کشف کرده باشند.

آنها یک قایق را کرایه کردند که متعلق به دیویس (یوجین برد، آناکونداس: شکار ارکیده خونی، 8 مایلی) و ناخدای مردی به نام جونا (مایکل بیچ، آکوامن، نیمه شب در علفزار) بود، نامی که باید آنها را می دویدند. در جهت دیگر اما نائومی، سوزو (آسنت دل تورو، سانی داز)، رومن (آنتونی روویوار، تروپیک تاندر، سربازان ستاره‌نشین) و هارپر (کاسیا پیلویچ، پروانه قرمز) از کشتی بالا می‌روند و دریانوردی می‌کنند.

Immanence, movie (2022) - Film review by Kadmon

زیرنویس فیلم Immanence مملو از تصاویر مذهبی است. یک کلاهبرداری ساختگی جن‌گیری فاش می‌شود، مادر بسیار مؤمن نائومی درباره عیسی به او سخنرانی می‌کند، و همانطور که او به سمت قایق می‌رود، نائومی صلیب دور گردنش را برمی‌دارد و آن را در کیفش فرو می‌کند. بنابراین جای تعجب نیست که مردی با نام کتاب مقدسی به جای بیگانگان، دست خدا یا شیطان را در آن می بیند.

بین پاسخ نائومی به صحبت‌های مذهبی مادرش و تمسخر رومن یونس که می‌گوید هر چیزی که در بیرون وجود دارد می‌تواند نشانه‌ای از جانب خدا باشد، احساس بدی داشتم که می‌دانم ایماننس به کجا می‌رود. این واقعیت که نسخه‌های اولیه این پوستر دارای برچسب «جستجوی خدا دری باز برای شیطان است» بود، هیچ کمکی به کاهش ترس من نکرد.

Download Immanence 2021 DVD Cover - Cover Addict

زمانی که تله ماهی قایق یک خوک زنده را به ارمغان می آورد و یونس کتاب مقدس خود را به داستان عیسی می گشاید که ارواح شیطانی را از یک مرد تسخیر شده بیرون می راند و به یک گله خوک می اندازد، شکی وجود نداشت که زیرنویس فیلم Immanence 2022 چندان علاقه ای به ترساندن ندارد. مخاطب همانگونه که در موعظه آن است. و این کار را به روشی بسیار سنگین انجام می دهد.

و سپس در آخرین اکت، ایمان (جمی مک شین، ثور، آرگو) از ناکجاآباد ظاهر می شود. یک شیطان چشم قرمز به معنای واقعی کلمه آمده است تا به ما بگوید که او و خدا واقعاً وجود دارند و ما یک مشت احمق هستیم که باور نمی کنیم. و البته پیشنهادی هم برای آنها دارد. یا حداقل برخی از آنها.

اگر Bellessa و Oram کمی آن را کم کرده بودند، Immanence ممکن بود فیلم نسبتاً مناسبی باشد. لحظات وحشتناکی وجود دارد، مانند زمانی که آنها در حال بررسی یک نسخه خالی از قایق خود هستند که در کنار آنها قرار می گیرد.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها