با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Runway 34 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Runway 34 2022 به کارگردانی آجی دیوگن، بازیگر-فیلمساز را در نقش خلبان، کاپیتان ویکرانت سینگ نشان می دهد که قبل از فرود هواپیمای مسافربری خود را در موقعیتی غیرممکن می بیند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/runway-34-2022/

Runway 34 | Official Teaser | Amitabh Bachchan, Ajay Devgn, Rakul Preet |  29th April 2022 - YouTube

زیرنویس فیلم Runway 34 2022 راکول پریت سینگ که نقش کمک خلبان او را بازی می کند به او می پیوندد. یک کنترل کننده ترافیک هوایی به آنها می گوید که باند فرودگاه ها در هنگام طوفان به دلیل دید کم بسته می شوند.

کاپیتان ویکرانت پاسخ می دهد که قبل از بلند شدن این موضوع به آنها گفته نشده است، که نشان دهنده بازی ناپسند است. سپس تیزر به شخصیت آمیتاب باچان، نارایان ودانت، محققی که قانون گرانش را مطرح می کند، می پردازد. مشخص است که هواپیما در نهایت فرود می آید اما تیزر سرنوشت خدمه و مسافران را فاش نمی کند.

باند 34 یک سناریوی هیجان انگیز از خرابکاری و دسیسه را در آسمان تنظیم می کند. بومان ایرانی، آنگیرا دار و آکانکشا سینگ که در این فیلم نیز بازی می کنند، هنوز ظاهر نشده اند. این تریلر در 21 مارس رونمایی خواهد شد.

Runway 34': That's the new name of Amitabh Bachchan, Ajay Devgn and Rakul  Preet Singh-starrer 'Mayday'; film releases on April 29, 2022 | Hindi Movie  News - Times of India

زیرنویس Runway 34 2022 این فیلم که از وقایع واقعی الهام گرفته شده است به تهیه کنندگی و کارگردانی Devgn ساخته شده است. این بازیگر پیش از این U Me Aur Hum (2008) و Shivaay (2016) را کارگردانی کرده است.

Runway 34: Ajay Devgn, Amitabh Bachchan announce trailer release date with  new looks | Bollywood News – India TV

این فیلم توسط کومار منگات پاتاک، ویکرانت شارما، ساندیپ هاریش کولانی، تارلوک سینگ جتی، حسنین حسینی و جی کانوجیا ساخته شده است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها