با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Serve the People 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Serve the People 2022 خدمت به مردم  فیلمی است به کارگردانی و درام 202 کره جنوبی، کارگردانی شده و درام عاشقانه کره جنوبی. جی آن، جو سونگ ها و کیم جی چول. بر اساس رمانی به نام یان لیانکه، عاشقانه‌ای بین مو گوانگ، یک سرباز نمونه، و سوریون، همسر جوان فرمانده لشکر و درگیری‌های درونی مو گوانگ را به تصویر می‌کشد. این فیلم در یک کشور تخیلی سوسیالیستی بسیار شبیه به کره شمالی در دهه 1970 می گذرد، در 23 فوریه 2022 در کره جنوبی اکران شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/serve-the-people-2022/

SERVE THE PEOPLE - Official Trailer [Movie, 2022] - YouTube

زیرنویس فیلم Serve the People 2022 کارگردان این فیلم در توضیح معنای عنوان این فیلم گفت: مقام معظم رهبری وظیفه سربازی را که بر روی تابلو نوشته شده خدمت به مردم داده است و خوشه جو که در کنار آن حک شده نماد محصول پربار و ستاره سرخ نماد یک آینده درخشان فرمانده لشکر برای این علامت بیشتر از زندگی ارزش قائل است و همین را به مو-گوانگ اولین نفری که سر کار می رود گفت. سوریون از این علامت برای ایجاد شکاف و بزرگتر کردن شکاف ها استفاده می کند. زبان انقلاب جایگزین می شود. به زبان میل، واسطه عشق می شود».

در جولای 2013، فیلم بر اساس رمان خدمت به مردم برنامه ریزی شد! توسط یان لیانکه، رمان‌نویس چینی. کارگردان جانگ چئول سو به کارگردانی فیلم و به یئون وو جین نقش اصلی یک سرباز پیشنهاد شد که در حالی که بین اختلاف طبقاتی و میل جنسی دست و پنجه نرم می کند، تسلیم وسوسه همسر رئیسش می شود.

در مصاحبه ای، بازیگر اصلی یون وو جین گفت که او فیلمنامه را در سال 2014 خوانده بود، اما فیلمبرداری در سال 2020 آغاز شد. در سپتامبر 2020، گزارش شد که یون وو جین و جیان در فیلم خدمت به مردم به کارگردانی جانگ چئول سو و تولید شرکت فیلم لئوپارد به ایفای نقش پرداخته اند. خدمت به مردم یک فیلم بازگشتی از جی آن است که پس از 5 سال در حال حضور است. آخرین فیلم او The Way در سال 2017 بود.

SERVE THE PEOPLE (2022)

زیرنویس Serve the People 2022 کیم می‌هوا از استار نیوز از ارائه فیلم انتقاد کرد و نوشت: «محتوای طنز و مقاومت در برابر سیستم اصلی به خوبی در فیلم بیان نشده است». او در ادامه اظهار داشت که به تصویر کشیدن صحنه‌های سکس «مدت‌ها ادامه دارد» و «موضوعی که این فیلم در وهله اول سعی در صحبت در مورد آن داشت، بیشتر و دورتر می‌شود». کیم شخصیت Soo-Ryun با بازی جی-آن را ناامید کننده یافت زیرا “بدون اینکه بداند کجاست احساس سختی و ناخوشایندی می کند”. کیم در پایان بررسی خود اظهار داشت: “به نظر می رسد خدمت به مردم بیش از یک کار مشکل ساز را پشت سر بگذاریم.”

SERVE THE PEOPLE (2022)

یانگ یو جین از مای دیلی در نقد خود، این فیلم را «اثری مشکل‌زا که با رفت و برگشت بین عقل و غریزه، احساسات را تکان می‌دهد» نامیده است. او اجرای نویسندگی جفت سرب، “یئون وو جین و روح چالش برانگیز جی آن” را ستود. یانگ در ادامه اظهار داشت: “به ویژه، دگرگونی بازیگری یون وو جین چشمگیر است.” یانگ در پایان نوشت که این فیلم این تصور را منتقل می‌کند که مضمون سنگین ضد سوسیالیسم تا حدودی متزلزل شده است و فقط توصیفی از طلای 19 عیار استثنایی [صحنه‌های جنسی] است.»

لی بورا از Cine21 در نقد و بررسی فیلم اظهار داشت که تلاش شده است تا فضای فیلم در دنیای داستانی “با تخیل اضافه شده بر اساس لحن شخصیت ها و میزانسن کلی” نمایش داده شود. بورا عقیده داشت که تضاد بین قهرمان‌های داستان، «که بین واقعیت و میل به عقب و جلو می‌روند، به شدت ایجاد می‌شود». بورا احساس می کرد که روایت فیلم محکم بافته نشده است، احساس می کرد “گویی یک پیچ گم شده است”. بورا نتیجه گرفت، «تمرکز [فیلم] به جای عشق بر روی جنسیت است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها