با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Sin Eater 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Sin Eater 2022 گناه خوار یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول 2022 در مورد زنی مجروح است که در شهری با رازی تاریک گیر می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/sin-eater-2022/

Sin Eater - Official Trailer (2022) Jessie Nerud, Bill Moseley - YouTube

زیرنویس فیلم Sin Eater 2022 نوشته و کارگردانی کارملو کیمرا (نام شیطان؛ بخش «درمان گذشته» پس از نقاب‌ها) از خط داستانی نیکلاس چیمرا و رابرت اونیل. کارملو کیمرا، جودی فاکس، رابرت اونیل و جیسون پاتر تهیه‌کننده هستند.

در تولید مشترک The Blood Brothers Productions-Chimera Studios، جسی نرود (او در جنگل قدم می زند)، دنی بونن، اسکاتی بونن، بیل موزلی، اسکات مور و گرچن هو بازی می کنند.

هنگامی که زنی در حال فرار از گذشته خود دچار جراحت وحشتناک تصادف اتومبیل می شود، در شهری با رازی تاریک سرگردان می شود. با تشدید پدیده های عجیب و غریب و بدون اعتماد به کسی، او باید قبل از اینکه یک شیاطین واقعی روح او را بگیرد با شیاطین درونی خود روبرو شود…

جهل و سرکوب ناشی از مذهب اغلب در ژانر وحشت مورد بررسی قرار می گیرد. Sin Eater این مضامین را تا حدودی بدون ظرافت تشدید می‌کند و بررسی می‌کند: شلاق‌های مکرر کشیشی، برخی گفتگوهای وحشتناک و ناله به سمت اوج تا حدودی خنده‌دار می‌شود.

Sin Eater (2022) Review - Voices From The Balcony

زیرنویس Sin Eater 2022 و با این حال، این رویکرد OTT اغلب چیزی است که آثار ترسناک را می سازد و آن را از سینمای جریان اصلی انعطاف پذیرتر متمایز می کند. ترس از رفتن به آنجا و رویارویی با مسائلی مانند ستم جنسیتی و همنوایی در شهرهای کوچک ترسی ندارد.

طرح فیلم Sin Eater بسیار عجیب است حتی اگر قوس داستان تا حدودی قابل پیش بینی شود. جسی نرود به‌عنوان قربانی احتمالی کنترل انسان‌های آدم‌خوار فوق‌العاده است (اسپویلر لازم نیست، موضوع گوشت برای روح خوب است در اوایل تلگراف ارسال می‌شود). Sin Eater چیز فوق العاده سرگرم کننده ای است که ارزش دیدن را دارد. و پس از همه، “این برای خیر بزرگتر است.”

Trailer for 'Sin Eater' Has Its Mouth Wired Shut [Exclusive]

«…من باید جسی نرود را تحسین کنم. کنار آمدن با آن هلی کوپترهای عجیب و غریب در طول فیلم نمی تواند خوشایند باشد و من فکر می کنم بسیاری از بازیگران زن ظاهر خود را به این شکل لکه دار می کردند. بقیه بازیگران به جای خوب بودن کافی هستند و ترس های مناسبی در فیلم وجود ندارد.”

من به کارملو کیمرا، همراه با نیکلاس چیمرا و رابرت اونیل که داستان اصلی را ارائه کردند، اعتباری برای ارائه یک پیش‌فرض غیرمعمول می‌دهم. . یا یک مفهوم به اندازه کافی جالب برای غلبه بر پرحرفی و عدم عمل. این فیلم دیگری است که به نوعی وجود دارد، اگر چیز دیگری در دسترس نباشد، قابل تماشا است، اما هیچ چیز خاصی هم نیست.»

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها