با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Some Like It Rare 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Some Like It Rare 2021 پس از چندین دهه ازدواج، زندگی سوفی و ​​وینسنت پاسکال آنطور که برنامه ریزی کرده بودند پیش نمی رود. نه تنها ازدواج آنها از هم می پاشد، بلکه تجارت قصابی آنها نیز رو به نابودی است. وقتی معترضان وگان به آنها و مغازه‌شان حمله می‌کنند، این آخرین نی برای وینسنت است. پس از مشاهده یکی از مجرمان در جاده، او به مقابله با او می رود اما به طور تصادفی او را در این روند زمین می زند. زن و شوهر وحشت زده بدن بی جان او را به خانه می برند، جایی که وینسنت آن را تکه تکه می کند و آماده می شود تا جسد را رها کند، مانند یکی از جنایی های واقعی که سوفی به آن وسواس دارد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/some-like-it-rare-2021/

SOME LIKE IT RARE (2021) aka BARBAQUE Review - Horror Cult Films

زیرنویس فیلم Some Like It Rare 2021 وقتی سوفی صبح روز بعد به طور تصادفی تکه‌هایی از بدن را به مشتری می‌فرستد و گوشت را با ژامبون اشتباه می‌گیرد، آن‌ها شگفت‌زده می‌شوند که آنقدر طعم خوبی دارد که مشتری می‌خواهد. با برچسب زدن آن به عنوان گوشت خوک ایرانی، همه چیز به گوش می رسد و این زوج خود را با تقاضای بالایی برای محصول جدید گوشت خود می بینند. با پتانسیل نجات کسب و کارشان، این شکار در حال انجام است تا مشتریان بیشتر از آنچه می خواهند برخوردار شوند: بهترین گوشت با سوخت گیاهی در خیابان های فرانسه!

این پیچ و تاب دلگرم کننده و کمیک سیاه روی سوئینی تاد قطعاً لبخندی بر لبان شما می آورد، مشروط بر اینکه شما گیاهخوار نباشید، زیرا زوج مبارز ما از اولین طعم موفقیت خود استفاده می کنند، حتی اگر به معنای سلاخی افراد بی گناه باشد.

SOME LIKE IT RARE یک کمدی زبانی است که از فشار دادن روی پاکت نمی ترسد، اما این کار را به شیوه ای فوق العاده انجام می دهد. بسیاری از اینها به نویسندگی درخشان و بازی های فوق العاده توسط کارگردان فابریس ابوه در نقش وینسنت و مارینا فویس در نقش سوفی مربوط می شود. آنها زوج مهربانی هستند، حتی اگر تنش بین آن دو در زمان تنهایی زیاد باشد، که با اعمال وحشتناکی که آنها در جامعه انجام می دهند مقابله می کند. تماشای لحظاتی با صدای بلند خنده‌ای بسیار لذت بخش است، در حالی که هنوز جنبه ترسناکی را حفظ می‌کند که شما را در مورد اتفاقات بعدی آگاه می‌سازد.

Some Like It Rare (2021) - IMDb

زیرنویس Some Like It Rare 2021 در کمدی ترسناک فرانسوی، سبک زندگی بدون گوشت زیاد است، برخی آن را نادر می‌پسندند، یک انتخاب آشپزی که به نظر می‌رسد در جامعه امروزی به شدت تحت فشار قرار گرفته است، زیرا برندهای گوشتی بیشتر و بیشتر تلاش می‌کنند از کسانی که انتخاب می‌کنند سود نقدی داشته باشند.

از محصولات حیوانی خودداری کنید با این حال، علاقه وگان ها به سبزیجات و محصولات سبز، آنها را بسیار خوشمزه تر از همتایان گوشتخوار خود می کند و بنابراین چالش برای وینسنت و سوفی برای یافتن تکه ای عالی از «گوشت خوک » است – نمونه ای چرب و آبدار که قبلاً استرس نداشته است. قتل عام انتخاب کاندیدای ایده آل بخش آسانی است، همانطور که وینسنت به سرعت کشف می کند، تلاش برای کشتن عمدی آنها برای اولین بار کار بسیار سخت تری است. بار دیگر، دانش دایره‌المعارفی سوفی از قاتلان زنجیره‌ای مزایای خود را دارد زیرا سعی می‌کنند از روشی تقلید کنند که قاتلان بی‌شماری قبل از خود با موفقیت قربانیان خود را با پیامدهای خنده‌دار جذب کردند.

دوست نداشتن وینسنت و سوفی پاسکال سخت است. شاید وینسنت شخصیت دلسوزتر باشد زیرا تنها کاری که به نظر می رسد سوفی انجام می دهد این است که او را از این که او را دوست نداشته باشد و اینکه چگونه آخرین باری که آنها صمیمی بوده اند را به خاطر نمی آورد و همچنین او را به خاطر کار سخت قصابی سرزنش می کند، ناله می کند. با این حال، سوفی از این به نفع خود استفاده می‌کند تا وینسنت را عمداً مجروح کند تا علاقه‌ای که به وگان او دارد را بکشد، و معمولاً کسی است که وینسنت را تخم‌مرغ می‌کند تا مرتکب قتل شود، نه اینکه جوجه کشی کند و در جهت مخالف بدود. با وجود این دستکاری، به نظر می رسد سوفی واقعاً از این که ازدواجش کهنه شده است ناراحت است و فقط می خواهد که هیجان و عشق به آن تزریق شود. او حتی در مورد اینکه وینسنت چگونه با محبت گوشت خود را بهتر از او رفتار می کند، توضیح می دهد، زیرا او برای آماده کردن آن برای مشتریان منتظر وقت صرف می کند. تمام این فشارها بر روابط و معیشت آنها توسط به اصطلاح دوستان، Brachards تشدید می شود. بهترین دوست سوفی، استفانی براچارد، نمی‌تواند از اینکه همه چیزهایی که خریده‌اند و چقدر شوهرش از چهار مغازه موفقش درآمد دارد، ببالد. به نظر می رسد که او در تجارت قصابی نیز فعالیت می کند، اما بر خلاف وینسنت، گوشت ضعیف پر از آب و هورمون می فروشد. حتی سگ محبوب وینسنت هم بینی خود را به سمت گوشت آنها می چرخاند. ناامیدی از موفقیت مارک افزایش می یابد، اما وقتی پاسکال ها گوشت خوک ایرانی را دریافت می کنند، هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

SOME LIKE IT RARE (2021) Reviews and UK release news - MOVIES and MANIA

به ندرت بیننده در کنار قاتلان زنجیره ای قرار می گیرد، اما در اینجا ما از پاسکال ها برای موفقیت در همه چیز، از تجارت گرفته تا ازدواجشان، حمایت می کنیم. آنها به وضوح یکدیگر را دوست دارند و سخت کار می کنند، اما زندگی با آنها مهربان نبوده است. آنها افراد فرودستی هستند که شما می خواهید موفق شوید، اما متأسفانه آنها برای راضی نگه داشتن همه، یعنی حساب بانکی و مشتریان خود، مرتکب جنایت می شوند، که این دومی ها گرسنگی سیری ناپذیری برای گوشت خوک خود دارند و هیچ گوشت دیگری این کار را نمی کند!

با افزایش تقاضا برای گوشت خوک ، کشتارها نیز افزایش می‌یابد که راه را برای بخش غلغلک‌دهنده دنده‌ای باز می‌کند که بین وینسنت پاسکال در حال شکار طعمه‌های گیاهخوار خود به روشی مشابه شکارچیان در طبیعت شکار خود را شکار می‌کند، البته وینسنت علاوه بر آن مجهز است. با چاقوی قصاب و تفنگ ساچمه ای به او کمک می کند تا قربانیانش را بیرون بیاورد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها