با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Spiderhole 2010 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Spiderhole 2010 آنها می گویند چمباتمه زدن مرده است – اصطلاحی که وقتی چهار دانشجوی هنر بی خانمان تصمیم می گیرند در خانه متروکه ای در لندن اقامت کنند که در آن یک وحشت پنهان در کمین است، معنایی دوگانه به خود می گیرد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/spiderhole-2010/

Spiderhole (2010) WS R1 - Movie DVD - CD Label, DVD Cover, Front Cover

زیرنویس فیلم Spiderhole 2010 «چاله عنکبوتی» یکی از آن فیلم‌هایی است که خوب است، اما راه جدیدی را باز نمی‌کند. پیش‌فرض جالبی دارد و فیلم علاقه شما را به خود جلب می‌کند، بازی محکمی نیز دارد، اما وقتی واقعاً همه چیز قاطی می‌شود، فیلم تمام می‌شود. اغلب در فیلم های ترسناک این اتفاق می افتد. این در واقع یک حیوان خانگی من است.

می‌دانم که بسیاری از فیلم‌ها به دلیل محدودیت‌های بودجه یا زمان، چنین پایان‌هایی را انتخاب می‌کنند، این خوب است و همه، فقط به یاد داشته باشید که تماشاگر را با فکر “همین است؟” رها نکنید. پاسخ مناسب باید کمی بیشتر به نظر برسد، “ش*ت مقدس!!!! بهم ریخته بود!!!» شاهکار اسپانیایی “[REC]” فیلمی بود که من را با واکنش قبلی مواجه کرد. “Spiderhole” بیشتر شبیه اولین بود. در حالی که همه چیز برای اکثر فیلم درست بود، ده دقیقه آخر برای من این کار را نکرد.

طبق ویکی‌پدیا، «چشمه‌نشینی» شامل اشغال یک مکان یا ساختمان متروک یا خالی از سکنه است، معمولاً مسکونی، که ساکنان مالک آن، اجاره یا اجازه استفاده از آن را ندارند. یک تمرین کاملا بی ضرر مگر اینکه تصمیم بگیرید در مکان نامناسبی چمباتمه بزنید. در این صورت، ممکن است سرنوشت مولی (اما گریفیث مالین)، زویی (امی نوبل)، توبی (جورج مگوایر) و لوک (روبن-هنری بیگز) را دنبال کنید. آنها گروهی از دانشجویان هنر هستند که بی خانمان هستند (ما واقعاً نمی دانیم چرا) و به دنبال مکانی برای اقامت هستند. آنها کوله های خود را در یک ون بار می کنند و در محله های مختلف گشت می زنند تا مکان مناسب را پیدا کنند. وقتی آنها این کار را انجام می دهند، همه چیز خیلی عالی به نظر می رسد. آنها وقتی با یک بسته لباس خون آلود روبرو می شوند، وسایل خود را تخلیه می کنند و به حفاری های جدید خود بازمی گردند. همه چیز به آنها می گوید که باید از جهنم بیرون بیایند، اما به هر دلیلی آنها استراحت شبانه خوبی را انتخاب می کنند و سپس صبح ها را می پیچند. وقتی از خواب بیدار می شوند، تلفن هایشان از بین رفته است و هیچ راهی برای خروج وجود ندارد. کسی یا چیزی می خواهد که آنها بمانند، اما چه؟

Spiderhole (2010) - IMDb

زیرنویس Spiderhole 2010 نیمه اول این فیلم فوق العاده است. این چیدمان منحصر به فرد است و من از ایده چمباتمه زدن آنها در خانه های تصادفی خوشم می آید. بازیگران قوی هستند و اگرچه شخصیت‌ها خیلی برجسته نیستند، اما ما به خوبی درک می‌کنیم که آنها چه کسانی هستند.

ما حتی کمی به آنها اهمیت می دهیم زیرا آنها به شکلی باورپذیر نوشته و به تصویر کشیده شده اند. هیچ وقت تلف نمی شود و ما مستقیماً به داستان اصلی می پریم. خانه ای که آنها در آن ساکن می شوند ترسناک و در عین حال خانه ای رویایی برای گروه جوانی از دانشجویان است. تعلیق شروع می‌شود و ما مدام حدس می‌زنیم که بعد از اینکه متوجه شوند نمی‌توانند از خانه خارج شوند، چه اتفاقی می‌افتد.

SPIDERHOLE (2010) Full Movie | HIGH SCHOOL HORROR MOVIE COLLECTION - YouTube

جایی که فیلم شروع به شکست می کند در حلقه پایانی است، زمانی که می دانیم واقعاً چه چیزی پس از آنها و انگیزه آن وجود دارد. یک داستان فرعی جزئی وجود دارد که در فریم های آغازین معرفی شده است و اگر آنها آن را به عنوان دشمن اصلی بررسی می کردند، شاید من از آن بیشتر لذت می بردم. در عوض همه چیز به طور قابل پیش بینی شروع به کاهش می کند و من واقعاً به یک نتیجه رضایت بخش امیدوار بودم. این فیلم خیلی خونین یا غم انگیز نبود، چند لحظه رضایت بخش در یک نقطه ظاهر می شود.
“Spiderhole” فیلم مناسبی است و افراد زیادی می توانند از آن لذت ببرند. نویسنده/کارگردان دانیل سیمپسون برداشت محکمی از مطالب خود دارد. برای اولین بار، او بهتر از بسیاری از مواردی بود که می خواهند. با یک رویکرد منحصر به فرد، من فقط احساس کردم که فینال باید به همان اندازه منحصر به فرد و تکان دهنده باشد. وقتی شوک ظاهر شد، احساس کردم خیلی دیر شده است. هنگام تماشا، مدام با خودم فکر می‌کردم، این صحنه می‌توانست مکان خوبی برای توپ منحنی باشد، در عوض آنچه بعد از آن همیشه قابل پیش‌بینی بود. «Spiderhole» چیز جدیدی ارائه نمی دهد و عمدتاً قابل پیش بینی است، اما بازی و تنظیم فوق العاده است، بنابراین اگر به دنبال سرگرمی هستید، انتظار زیادی نداشته باشید، و این یکی می تواند لذت بخش باشد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها