با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Stop-Zemlia 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Stop-Zemlia 2021 یک فیلم عاشقانه، درام و درام اوکراینی محصول 2021 به کارگردانی و نویسندگی کارگردان اوکراینی کاترینا گورنوستای و با بازی ماریا فدورچنکو، آرسنی مارکوف، یانا ایزاینکو و اولکساندر ایوانوف است. این فیلم داستانی نوجوانی را به تصویر می‌کشد. همه وقایع به تصویر کشیده شده تخیلی هستند، اما تیم خلاق سعی کرده آنها را به صورت بداهه به تصویر بکشد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/stop-zemlia-2021/

Stop-Zemlia (2021 Ukrainian Film) - U.S. Trailer - YouTube

زیرنویس فیلم Stop-Zemlia 2021 شخصیت ها در زمان نگارش فیلمنامه مجموعه ای از فعالیت ها داشتند، اما زمانی که بازیگران پیدا شدند ویژگی هایی را به دست آوردند. این فیلم برای اولین بار در 3 می 2021 در جشنواره بین المللی فیلم برلین اکران شد، و خرس بلورین را برای بهترین فیلم در رقابت نسل 14 پلاس دریافت کرد.

این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد. بعداً این فیلم در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم اودسا (OIFF) در 19 اوت 2021 ظاهر شد، جایی که فیلم جایزه اصلی جشنواره – جایزه بزرگ را دریافت کرد. کاترینا گورنوستای همچنین برنده دوک در نامزدی بهترین فیلم بلند شد. در 9 مارس 2022، این فیلم جایزه ملی تاراس شوچنکو اوکراین را دریافت کرد.

Stop-Zemlia

زیرنویس Stop-Zemlia 2021 کارگردان فیلم، کاترینا گورنوستای، سخنرانی را با بیان این که عنوان “Stop-Zemlia” برای موفقیت فیلم مهم است، آغاز کرد و فیلم در نهایت همان عنوان را به زبان انگلیسی حفظ کرد تا تاثیر مورد نظر خود را از دست ندهد. کاترینا حدود یک سال به دنبال افراد واقعی برای ایفای نقش قهرمان و کلاس دانش‌آموزان بود و سپس بازیگران منتخب قبل از شروع فیلمبرداری با هم یک کارگاه بازیگری 7 هفته ای را پشت سر گذاشتند.

ماشا 16 ساله در یک دبیرستان معمولی در کیف تحصیل می کند. دوستان صمیمی او یانا و سنیا به او کمک می کنند تا در کلاس احساس غریبی و جدایی نکند و در روزهای شلوغ مدرسه به روش خود زندگی کنند. ماشا علاوه بر نگرانی در مورد امتحانات آینده، هنگام عاشق شدن با همکلاسی خود ساشا مجبور به ترک منطقه راحتی خود می شود. او می‌داند که اگر جرات پرسیدن نداشته باشد، هرگز نمی‌داند که آیا عشق او به یک پسر متقابل است یا خیر.

در حالی که فیلم روی ماشا تمرکز می کند، به دیدگاه های سنیا، یانا و ساشا نیز روی می آورد تا تصویر کامل تری از زندگی و روابط آنها ارائه دهد.

Stop-Zemlia (2021) | MUBI

شرکت آلمانی Pluto Film حقوق توزیع بین المللی Stop-Zemlia را در فوریه 2021 به دست آورد. Altered Innocence حقوق پخش آمریکایی فیلم را در مارس 2021 خریداری کرد. Traffic هنرهای خانه اوکراین قبلا حقوق پخش فیلم در اوکراین را خریداری کرده بود.

در 1 مارس 2021، این فیلم از طریق دسترسی دیجیتال آنلاین در طول رقابت نسل 14 پلاس در هفتاد و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین (با نام مستعار برلیناله) منتشر شد. این فیلم به صورت فیزیکی در برلیناله در 9 ژوئن 2021 ارائه شد.

بودجه فیلم 25.72 میلیون گریونا، تقریباً 829000 یورو بود. در حال حاضر، 92 درصد از بودجه نوار از حمایت مالی آژانس فیلم دولتی اوکراین تامین می‌شود و بقیه بودجه توسط مشارکت‌ها تامین می‌شود. فروش آن در کل جهان به 143434 دلار رسید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها