با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس انیمیشن Summer Ghost 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس انیمیشن Summer Ghost 2021 آیا در مورد ارواح تابستان چیزی شنیده اید؟” تومویا، آئوی و ریو دانش آموزان دبیرستانی هستند که از طریق اینترنت با هم آشنا شده اند. افسانه شهری روح تابستان این است که روح یک زن جوان است که هنگام روشن شدن آتش بازی ظاهر می شود. تومویا است. نمی تواند به زندگی ای که می خواهد قدم بگذارد. آئوی نمی تواند جایگاه خود را در دنیا پیدا کند. آینده درخشان ریو ناگهان به روی او بسته می شود. هر کدام از آنها دلایل خاص خود را برای ملاقات با روح تابستان دارند. در یک شب تابستانی که زندگی و مرگ تلاقی می کند، هر کدام از افکارشان به کجا خواهد رفت؟

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/summer-ghost-2021/

Summer Ghost - Official Trailer | English Sub - YouTube

زیرنویس انیمیشن Summer Ghost 2021 شبح تابستان یک انیمیشن کوتاه ژاپنی محصول استودیوی فلت و کارگردانی لاندرا است. در 12 نوامبر 2021 در سینماهای ژاپن اکران شد. در ژوئن 2020، انیماتور و تصویرگر لاندراو فاش کرد که در حال تولید یک فیلم انیمیشن کوتاه تئاتری به عنوان بخشی از پروژه چند رسانه ای Project Common است.

SUMMER GHOST ANIME FILM 2021 (Trailer) - YouTube

زیرنویس Summer Ghost 2021 این فیلم در فوریه 2021 رونمایی شد و این پروژه اولین کارگردانی لاندراو بود. این فیلم توسط شرکت فلت استودیو لوندرا، با اسکریپت های نوشته شده توسط هیروتاکا آداچی، و موسیقی ساخته شده توسط آکیرا کوسمورا، ایتوکو توما، گویانو، و هیدیا کوجیما تولید می شود. این فیلم در 12 نوامبر 2021 توسط توزیع کننده آن Avex Pictures در سینماهای ژاپن اکران شد. اولین نمایش بین المللی خود را در همان روز در جشنواره بین المللی فیلم لیدز در انگلستان داشت.

loundraw's Summer Ghost Previews First 5 Minutes

دو رمان توسط هیروتاکا آداچی، فیلمنامه نویس فیلم نوشته شده است. اولی رمانی است که داستان فیلم را گسترش می دهد که در 29 اکتبر 2021 اکران شد. دومی یک رمان اسپین آف اصلی با نام Ichinose Yūna ga Uiteiru (Yūna Ichinose Is Floating) است که در 26 نوامبر همان سال منتشر شد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها