با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Super Machi 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Super Machi 2022 سوپر ماچی یک فیلم کمدی-درام عاشقانه به زبان تلوگوی هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی اولین بازیگر، پولی واسو است. این فیلم که توسط Rizwan Entertainment تهیه شده است، در آن کالیان دیو و راچیتا رام (اولین کارش در تلوگو) بازی می‌کنند و راجندرا پراساد، نارش و پوسانی کریشنا مورالی نقش‌های فرعی را بازی می‌کنند. عنوان از آهنگی به همین نام از S/O Satyamurthy الهام گرفته شده است. این فیلم در اوایل سال 2019 تولید خود را آغاز کرد اما به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. Super Machi در 14 ژانویه 2022 همزمان با جشنواره Sankranti به نمایش درآمد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/super-machi-2022/

Super Machi (2022) - IMDb

زیرنویس فیلم Super Machi 2022 سوپر ماچی دومین فیلم کالیان دیو، داماد چیرانجیوی است. این فیلم توسط اولین بازیگر، Puli Vasu با موسیقی ساخته شده توسط S. Thaman کارگردانی شده است. در ابتدا، Rhea Chakraborty به عنوان رهبر زن امضا شد. با این حال، او بعدا توسط بازیگر کانادایی راچیتا رام جایگزین شد که اولین بازی خود را در تلوگو انجام داد.

این فیلم تولید خود را در اوایل سال 2019 آغاز کرد اما به دلیل تغییرات عمده در فیلمنامه متوقف شد. تولید در نوامبر 2019 از سر گرفته شد، اما دوباره در مارس 2020 به دلیل قرنطینه COVID-19 در هند متوقف شد. برنامه نهایی فیلم در ژوئن 2021 در استودیو Ramanaidu، حیدرآباد آغاز شد.

این فیلم قرار بود به طور همزمان در کانادا با عنوان این ملک متعلق به میناکشی منتشر شود، با این حال، نسخه کانادایی متعاقبا حذف شد. پس از چندین تاخیر، این فیلم در 14 ژانویه 2022 همزمان با جشنواره سانکرانتی در سینما اکران شد.

Super Machi Telugu Movie Review - Lacks Proper Emotions

زیرنویس Super Machi 2022 به این فیلم امتیاز 2.75/5 داد و نوشت: “Super Machi یک درام هیجانی و هیجانی با داستان عشقی ناب است که برای جوانان جذاب خواهد بود. بازی صمیمانه و درام خوب Kalyaan Dhev در نیمه اول دارایی های اساسی است.” منتقدی از ساکشی از کارگردان به خاطر ایجاد تازگی در یک خط داستانی معمولی قدردانی کرد، اما معتقد بود که صحنه های احساسی در نیمه دوم ضعیف اجرا شده بودند. راجو آیتاگونی از آسیا نت نیوز نیز همین موضوع را در حالی که اوج فیلم را ستایش می کند، تکرار کرد.

Super Machi' review: Kalyaan Dhev's sincere performance and gripping  narrative make it a must-watch | Telugu Movie News - Times of India

Praveen Kumar Vadla از News18 Telugu احساس کرد که بخشی احساسی و تا حدی گیج کننده است، به آن امتیاز 2.5/5 داد. Bhavan Sharma از Pinkvilla که به این فیلم امتیاز 1.5/5 داد، اظهار داشت که این فیلم در قسمت‌های کوچک سرگرم‌کننده است. او در پایان گفت: “به طور کلی، این درام عاشقانه درگیر نمی شود زیرا فاقد نقطه قوتی برای جذاب کردن فیلم است.”

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها