با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Take Back the Night 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Take Back the Night 2021 یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول 2021 است که در مورد زن جوانی است که مورد حمله یک هیولا قرار می گیرد اما هیچکس او را باور نمی کند.

Take Back the Night (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Take Back the Night 2021 کارگردانی و عکاسی توسط Gia Elliot [در نقش Gia Vangieri] بر اساس فیلمنامه ای که با Emma Fitzpatrick نوشته شده است. جیا الیوت [در نقش جیا وانگیری]، اما فیتزپاتریک، کوانزا گودن و جسیکا ال موزلی تهیه شده است. تهیه کنندگی اجرایی توسط مارکوس دانستن و تونی اسگرو.

اما فیتزپاتریک، جنیفر لافلور، آنجلا گولنر، سیبونگیله ملمبو، جس وارلی و چلسی هریس در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

جین (اما فیتزپاتریک) که خود را قربانی یک حمله هیولاهای خشونت آمیز می بیند، یک کمپین هوشیارانه برای شکار جانوری که سعی در کشتن او داشت، راه اندازی می کند. تلاش‌های جین تشدید می‌شود، اما سابقه دردسرساز مصرف مواد مخدر و بیماری‌های روانی او ظاهر می‌شود و باعث می‌شود خانواده، جامعه و مقامات او صحت گزارش او را زیر سوال ببرند.

ناگهان جین در مبارزه‌اش تنها شد و به خاطره‌اش از حمله شک کرد… تا شک کند که آیا هیولا اصلاً وجود دارد یا نه…

TAKE BACK THE NIGHT (2021) Reviews plus new poster, trailer and release  news - MOVIES and MANIA

زیرنویس Take Back the Night 2021 جیا الیوت، نویسنده و کارگردان، تمثیلی نه چندان نازک برای بازماندگان تجاوز جنسی و آسیب‌های روحی پس از تجاوز آن‌ها خلق می‌کند. زمانی است که داستان صرفاً روی جین متمرکز می شود، جایی که فیلم در جذاب ترین حالت خود قرار دارد. موجود خشن VFX و طراحی و برخی از انتخاب‌های عمل سوم باعث تحقیر می‌شوند.»

بازیگران در تمام طول فیلم بسیار خوب هستند، اما فیتزپاتریک بخش عمده ای از فیلم را به خوبی بر روی شانه های خود حمل می کند، و جین را با نگرش قوی و مخالفت آمیز نسبت به اقتدار و چیزی که وحشیانه به او حمله کرده است، القا می کند. الیوت، که فیلمنامه را با فیتزپاتریک نوشته است، کارگردانی را با شور و شعف انجام می دهد و به خوبی بین ترسناک و تفسیر اجتماعی تعادل برقرار می کند.

علیرغم اینکه فیلم با بهترین نیت ساخته شده است، نمی تواند تمام پتانسیل خود را ارائه دهد اما نت های بسیار خوبی ارائه می دهد. بازیگری می تواند از پیشرفت استفاده کند. قطعاً از موضوعات بزرگ‌تری که الیوت به طرز ماهرانه‌ای می‌بافد، دور می‌کرد… من واقعاً می‌خواستم «بازگشت شب» را دوست داشته باشم، اما اجرای آن کوتاه به نظر می‌رسید.»

Popcorn Frights 2021: Take Back the Night – Josh at the Movies

«…بازگشت شب را منعکس می کند در مورد وحشت حمله یک هیولا قبل، در طول و بعد از رویداد. این یک فیلم ترسناک ساختگی است با بودجه ای ناچیز که به لطف برخی بازی های بازیگری برجسته و طنین احساسی بسیار بالاتر از وزن خود می جنگد بودجه خرد با جلوه های ویژه آشکار می شود. کمک می کند که هیولا یک چیز طناب دار و در سایه است.»

برای یک فیلم کم‌هزینه، جلوه‌های Take Back the Night اگر غیرقابل تماشا باشند، قوی هستند. این موجود CGI است اما بهتر از بسیاری از فیلم ها رندر شده است. با این حال، مگس هایی که آن را همراهی می کنند، آشکارا دیجیتالی هستند و شاید بهتر شنیده می شدند اما دیده نمی شدند. جدای از آن، آنها در حین ارائه چندین صحنه پرتنش، کار خود را به خوبی نشان می دهند.»

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها