با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The 64th Annual Grammy Awards 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The 64th Annual Grammy Awards 2022 شصت و چهارمین مراسم سالانه جوایز گرمی در 3 آوریل 2022 در MGM Grand Garden Arena در لاس وگاس برگزار شد. هترین ضبط‌ها، آهنگ‌ها و هنرمندان سال واجد شرایط بودن را که از 1 سپتامبر 2020 تا 30 سپتامبر 2021 اجرا می‌شود، شناسایی کرد. نامزدها از طریق جریان مستقیم مجازی در 23 نوامبر 2021 فاش شدند. مجریان مراسم در 15، 24 و 30 مارس 2022 اعلام شدند. تروور نوآ، کمدین آفریقای جنوبی، که مجری مراسم قبلی در سال 2021 بود، به عنوان میزبان بازگشت. مکان برگزاری مراسم اولین بار بود که آکادمی ضبط، شهرهای میزبان را برای یک مراسم تغییر داد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-64th-annual-grammy-awards-2022/

Watch GRAMMY Live On Sunday, April 3 | 2022 GRAMMYs | 64th Annual GRAMMY  Awards (2022) | GRAMMY.com

زیرنویس فیلم The 64th Annual Grammy Awards 2022 جان باتیست با یازده نامزدی بیشترین نامزدی را دریافت کرد و پس از آن دوجا کت، H.E.R و جاستین بیبر هر کدام با هشت نامزدی قرار گرفتند.  باتیست با پنج جایزه بیشترین جایزه را دریافت کرد و برای آلبوم We Are برنده آلبوم سال شد.

Silk Sonic برای آهنگ Leave the Door Open برنده رکورد سال و آهنگ سال شد و اولیویا رودریگو بهترین هنرمند جدید را دریافت کرد. این مراسم ابتدا برای 31 ژانویه 2022 در Crypto.com Arena در لس آنجلس برنامه ریزی شده بود. با این حال، در 5 ژانویه 2022، آکادمی ضبط به دلیل نگرانی های بهداشتی و ایمنی مربوط به نوع کووید-19 Omicron مراسم را برای مدت نامعلومی به تعویق انداخت. در 18 ژانویه 2022، این مراسم به 3 آوریل 2022 موکول شد و مکان آن به دلیل تضاد برنامه‌ریزی با آرنا Crypto.com به ورزشگاه MGM Grand Garden در لاس وگاس منتقل شد.

نامزدها طی یک پخش زنده مجازی در 23 نوامبر 2021 توسط هاروی میسون جونیور، مدیرعامل Recording Academy به همراه جان باتیست، بیلی آیلیش، فینیاس اوکانل، HER، BTS، مانسکین، تایلا پارکس، کارلی پیرس، کمدین Nate Bargatze اعلام شد. ، تامی هارت، رئیس آکادمی ضبط، و گیل کینگ مجری برنامه CBS Mornings.  آکادمی ترور نوح را به عنوان میزبان مراسم اعلام کرد.

64th Annual GRAMMY Awards(2022): Jon Batiste and Olivia Rodrigo Wins Top  Honours

زیرنویس The 64th Annual Grammy Awards 2022 برای مراسم 2022، آکادمی ضبط تصمیم گرفت کمیته های بررسی نامزدهای خود را که قبلاً مسئول تعیین نامزدهای هر دسته بودند، حذف کند. نامزدها صرفاً بر اساس آراء آکادمی ضبط تعیین می شوند.

برای مراسم سال 2022 و در طول هر دو دور رای‌گیری، تعداد دسته‌هایی که اعضای آکادمی ضبط مجاز به رای دادن بودند به ده دسته کاهش یافت، علاوه بر چهار دسته اصلی. این ده دسته می تواند به سه زمینه مختلف از جمله زمینه های ژانر تعلق داشته باشد. این تغییرات برای “کمک به اطمینان از کیفیت رای گیری” انجام شد.

Grammy's 2022 - ALL WINNERS | The 64th Annual Grammy Awards 2022 | April  3rd, 2022 | ChartExpress - YouTube

دریک ابتدا به عنوان نامزد بهترین اجرای رپ (برای “Way 2 Sexy”) و بهترین آلبوم رپ (برای Certified Lover Boy) اعلام شد، اما در 6 دسامبر 2021 از رقابت برای هر دو جایزه انصراف داد. آکادمی ضبط متعاقباً به درخواست دریک احترام گذاشت و رسماً نامزدهای او را برای هر دو جایزه حذف کرد.

این مراسم ابتدا قرار بود در 31 ژانویه 2022 در Crypto.com Arena در لس آنجلس برگزار شود. در 5 ژانویه 2022، آکادمی ضبط به دلیل نگرانی های بهداشتی و ایمنی مربوط به نوع کووید-19 Omicron مراسم را برای مدت نامعلومی به تعویق انداخت. با رزرو Crypto.com Arena با بازی‌های ورزشی و کنسرت تقریباً هر شب تا اواسط آوریل، آکادمی تصمیم گرفت مکان مراسم را به MGM Grand Garden Arena در لاس‌وگاس تغییر دهد. MGM Grand Garden Arena به مدت شش سال میزبان جوایز گرمی لاتین بود، از جمله بیست و دومین جوایز سالانه گرمی لاتین در نوامبر 2021.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها